Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? fórum

Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. f6390e6b9b (válaszként erre: 52. - Kubiak)
2014. márc. 13. 13:12

Arról nem beszélve,hogy átlagban sokkal idősebbek vagyunk nála 100-szor annyi tapasztalattal.

Gracielita!Mi segíteni próbálunk,nem ellened vagyunk!!

57. mkriszti81 (válaszként erre: 51. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:12
Akkor meg történt valami konkrét, ha ekkorát változott. Nem csalt meg?
56. Kubiak (válaszként erre: 53. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:11

De szánalomból nem lehet jövőt építeni.

Ezt Te is tudod igaz?

2014. márc. 13. 13:11
igen, tudom. tudom, hogy így van ahogy írjátok és elkéne hagynom. még nem tudom mi lesz, de azért biztosan megpróbálok beszélni vele. megfogom neki mondani, hogy ha már nem szeret ne legyen sajnálatból velem, akkor hagyjuk ezt, ha meg szeret és mégis velem akar lenni, akkor meg beszéljük meg ki mit csinál rosszul ahelyett hogy a másikat bántanánk. és nekem mondja el, ha kell veszekedve is ahelyett hogy másnak mondja én meg nem is sejtem.
54. 66112ea05a (válaszként erre: 51. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:11
Nem lehet, hogy beleszeretett valaki másba?
2014. márc. 13. 13:09
én is gondoltam már rá, hogy sajnál :(
52. Kubiak (válaszként erre: 48. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:09

Jó de ha megosztod akkor fogadd el ha mások mást mondanak.

Sokszor egy kívülálló jobban látja a dolgokat mint Te magad.

2014. márc. 13. 13:09
hát nem farokügyileg, csak szeretem. beleszerettem mert nem ilyen volt az előző másfél évben, hanem okos, odaadó, kedves, intelligens, tényleg jobbat nem is képzelhettem volna. mindig törődött velem, minden hibámat elnézte. aztán most meg mintha kicserélték volna. de elég nehéz elszakadni valakitől aki tényleg mindig olyan rendes volt.
50. 66112ea05a (válaszként erre: 48. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:08
Jegyezd meg: az interneten nincs nonemitás. Csak az hiszik, hogy van.
49. Kubiak (válaszként erre: 39. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:07

Van egy gyanúm.

De ez csak gyanú és ne sértődj meg!

Nem lehet hogy sajnál és ezért nem hagyott el határozottan?

2014. márc. 13. 13:07
de ti nem tudjátok kiről van szó. azt sem tudjátok én ki vagyok. teljesen noname-n osztom meg teljesne noname emberekkel. és csak azért mert tényleg úgy érzem szükségem van már mások segítségére.
47. 66112ea05a (válaszként erre: 43. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:06

"a hátam mögött meg azt, hogy milyen elviselhetetlen vagyok."


Hát ez meg mindennek a teteje. Mi kell egy ilyen pletykagépbe neked? ennyire nem lehet jó farokügyileg, hogy így kotorj egy ilyen "jellem és kamatybajnok" után.

46. 66112ea05a (válaszként erre: 43. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:04

Mindig az számít egy pasinál mit cselekszik,ha az igazat akarod tudni és sosem a beszédje az ami mérvadó..


Pl. egy pasi ömleng, így szeret, úgy szeret stb nyálcsorgás, de ha bajban vagy akkor sürgős dolga akad, és neked egyedül kell megoldanod, akkor az a pasi csak egy szimpla szövegláda, érzelem nélkül. Max. egy kamatybajnok, aki ingyen lukra megy.

45. mkriszti81 (válaszként erre: 38. - Gracielita)
2014. márc. 13. 13:04

Teljesen normális, hogy így érzed, mert szereted. Senki sem tervezi, hogy egyeszer lehet vége lesz az aktuális kapcsolatának. De ha már eljutottál idáig, hogy kételkedsz és objektív tanácsot kérsz kívülállóktól, akkor valóban gond van, és a felmelegített képoszta nagyon rikta esetekben működik.


Csak hogy személyes tapasztalatot is írjak: én is hasonlóan voltam az elsővel, ott is kb másfél év után romlott el minden, meg is csalt, én megbocsátottam, és reménykedtem a jobb jövőben... egy ideig működött is, még a kezem is megkérte, összeköltöztünk, aztán laposodott a dolog, végül kiderült, hogy újra megcsalt időközben, és én még akkor is húztam az időt, hátha meg tudjuk oldani, és nagyon megbántam, hogy rápazaroltam még egy csomó évet. Nehéz volt szakítani, de nem bántam meg! Utána pedig megismertem a jelenlegi férjemet, gyerekünk és csodálatos közös életünk van lassan 10 éve! És még most is szeret, amit nemcsak mond, de minden tettéből, gesztusából érződik - ilyen kapcsolatot keress! ;)

2014. márc. 13. 13:03
Nem olvastam el minden hozzászólást, de azért gondolj bele abba, hogy neked nem esik jól, amiket irogat a haverjával (amit egyébként honnan is tudsz?), de te itt ugyanúgy "kiteregeted a szennyest" róla...
2014. márc. 13. 13:01
hát mindig keres, mindig érdkelődik irántam, és féltékeny más pasikra, csak közben magasról tezs rá hogy engem mivel bánt meg, meg néha gondol egyet és hirtelen már "vagy elhagy, vagy nem". ezért nem tudom hova tenni. Na meg igen, nekem ezeket mondja, meg így viselkedik, a hátam mögött meg azt, hogy milyen elviselhetetlen vagyok. Csak tudnám, hogy ennek így mi értelme van.
42. ca43169457 (válaszként erre: 16. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:58
az eddig olvasottak alapján az a véleményem, hogy felejtős a pasi. Fiatal vagy még, hogy behódolj.
41. mkriszti81 (válaszként erre: 35. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:58

Ha igaz lenne, amit neked mond (meg akarja oldani és szeret), akkor miért mondja rólad a hátad mögött az ellenkezőjét?

Beszéld meg ezt vele, legyen őszinte, egy kapcsolatnak amúgy is az az alapja, anélkül hamar összedől a kártyavár.

2014. márc. 13. 12:57

Figyi, ha egy pasi téged szeret, azt levakarni nem tudod magadról. Az nem hagy magadra, azt érdekli minden ami veled kapcsolatos,az keresi a társaságodat, beszélgetni szeretne veled, az gutát kap ha te egy hímneművel csevegsz is.


Nálatok ez van?

2014. márc. 13. 12:57
Az az igazság hogy ezt modta februárban, amiket leírtam, és később írtam is, hogy most megint úgy csinál mintha minden rendben lenne csak annyi változott, hogy nem nagyon érdekli az, hogy engem mi zavar meg mi nem.
2014. márc. 13. 12:56
Talán igazatok van. Lehet tényleg jobb lenne elhagyni... csak az a baj, hogy én még fiatal vagyok... ő az első szerelmem, és én úgy gondoltam, hogy ez örökké tart, meg mi vagyunk a kivételek, és még más klisék... és ezeket én teljesen komolyan gondoltam. Ezért is estem úgy pofára mikor egyik napról a másikra bejelentette, hogy vagy elhagy, vagy nem. Én igazából nem is tettem bele a választható opciókba azt, hogy valaha szakítani fogunk. Teljesen hülye voltam és naív, mert mindig elmondta, hogy én vagyok az élete szerelme, és örökre velem marad, és én ezeket teljesen komolyan vettem...
37. mkriszti81 (válaszként erre: 28. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:56
Ne haragudj, de valaki, akivel csak másfél éve ismeritek egymást, abból is csak heti 1-2 napot vagytok együtt, ráadásul máris beleunt az illető, ott nem érdemes bármit is remélni. Megpróbálhatod visszahódítani, ideig-óráig lehet még működne is, de gondolj bele, ha majd összeköltöznétek, együtt élnétek a nap 24 órájában, akkor bírná/akarná/szeretné ő ezt a kapcsolatot? Hiszen talán még nem is ismerhetett meg eléggé...
36. 66112ea05a (válaszként erre: 35. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:56
Egyszer így írsz, egyszer úgy, most akkor mi az igazság?
2014. márc. 13. 12:53
De ha "el lettem hagyva" akkor miért van az, hogy még mindig jön, és még mindig keres, és azt mondja oldjuk meg, és azt mondja szeret? Ennek akkor mi értelme van? Mert ha úgy van, ahogy mondod, akkor réges régen eltűnt volna, nem keresne. Ez az amit nem értek. Most olyan mintha minden rendben lenne.
34. f6390e6b9b (válaszként erre: 32. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:52
Tévedés!!Van akit vissza lehet hódítani és érdemes is, és van akit NEM ÉRDEMES!!!!Nos,Ő nem érdemli meg!!Sőt a világon semmit nem érdemel!!!Hagy a csudába és lépj ki TE ebből a kapcsolatnak nevezett akármiből!!
33. 66112ea05a (válaszként erre: 32. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:51
Visszalehet egy olyan férfit hódítani simán, aki szeret téged. Ez a tag nem szeret, te meg akaszkodsz rá. Kit akarsz te elhagyni, mikor te lettél elhagyva?
2014. márc. 13. 12:49
Szóval akkor szerintetek nem lehet "visszahódítani" egy férfit? Csak ha már nem érdeklem úgy, akkor hagyjam el, és keressek mást?
31. 66112ea05a (válaszként erre: 28. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:48
Ne áltasd magad, mert minden egyes napod kárba vész. Eredményt nem fogsz elérni, csak elpazarlod a drága idődet.
30. f6390e6b9b (válaszként erre: 28. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:47

Ne változz meg senkiért.Van valaki valahol akinek így vagy/leszel tökéletes!!

Ez a srác tőled már semmit nem érdemel.Az hogy szereted majd el fog múlni,és ha megismersz valakit akkor rá fogsz döbbenni,hogy őt nem is szeretted igazán!!

29. 66112ea05a (válaszként erre: 28. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:47
Fogd fel, hogy vége. Senkit nem érdekel, hogy mit akarsz, ez ügyben. Vége.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook