Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon szeretem a kínai sült tésztát. De inkább magam... fórum

Nagyon szeretem a kínai sült tésztát. De inkább magam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 13. 11:27
Megcsinálom magunknak itthon.Mióta láttam, hogy egyik vendég maradékát vissza kaparta a pultos a többihez, azóta nem veszek.
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 10. 10:17
Én nem gondolkodok ilyeneken, eszek szinte bárhol, hőkezelés, gyomorsav, immunrendszer, valamelyik majdcsak megoldja a problémát 😊
febr. 10. 09:45
Hétköznap a kínaiban eszek majdnem minden nap. Még nem talàl5am eddig csótányt a kajámban mint Pesten
11. Myra
febr. 9. 17:12
Na pont ilyen tapasztalatom van nekem is a kínai éttermekkel kapcsolatban.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 19:14

A vietnamiak is ilyenek

Nem beszélve arról, hogy az olyan házakban lévő lakások árán sokat ront, ha a házban bármilyen konyha vagy szórakozóhely van.

9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 18:31
Mi a kínai büfé hátuljánál láttuk, ahogy ültek a lépcsőn és hámozták a mittoménmit :) Mezítláb, valami csiricsáré otthonkában, színes vájlingokban.
febr. 7. 15:23

És akkor még nem is láttatok semmit sem!

Volt olyan hely, ahova nem voltam hajlandó kitenni a termékeimből sem, mert nem akartam, hogy "égessen" a tulaj engem.

Pontosabban az általam forgalmazott dolgokat.

De!

De javasoltam egy támadó kézigránátot a konyhájába.

:-D

febr. 7. 14:36
Én ha eszek, csakis olyat ami előttem ki van rakva és előttem állítja össze, török vagy görög kis helyiségeknél.
febr. 7. 14:34
Volt ilyen hír hogy bezárták a kínait mert az egereken, patkányokon, romlott húson túl minden volt, mindez vállalhatatlan körülmények között.
febr. 7. 14:18

Nem kell ahhoz kínai: Mekiben volt részem egy alkalommal tiszta véletlenül bepillantani a pult másik oldalára: lábrácson állnak, a lehulló zöldségféle, egyebek a rácson keresztül a földre. Akkor már a halom mocsok a talpuk alatt, a rács fölött: kaja leesett, felkapta, rá a másik tetejére, szalvéta és széles mosollyal adta a várakozónak.

Mindig is kétségeim voltak, vannak az ilyen "nagyüzemi gyorsbüfékkel" szemben.

febr. 7. 12:32
Ezért nem eszek sehol. Magad uram...
febr. 7. 12:01

Mi mehet a zárt konyhákban, nem csak a kínaiban.

Ez egy Plázában történt, a kiszolgáló pult hátterében, a vevők szeme láttára.

febr. 7. 11:56
Szerintem egy csomó ilyen "érdekesség" megy a kÍnai büfékben .... nem éppen az igényességről híres a népség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook