Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon nagycsalád, de 4 gyerekkel fórum

Nagyon nagycsalád, de 4 gyerekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. jún. 15. 10:57
Az igen! Mèg nem gratuláltam hozzájuk minden elismerèsem. Mi se kapunk segèlyt mert a fèrjem fizetèse meghaladja azt a bizonyos lètminimumot ha jól ìrom... Milyenek voltak a szülèsek? Èn ( kórháztól számitva amikor bekerültem ) az elsővel 7 órát voltam szülön a másodikkal 4 órát a harmadikkal 1.5 órát.
2015. jún. 15. 10:34
Nekünk 10,5 év 9 év,7,5 év 6 év,22 hónapos,6 hónapos😀 Én szerintem ha megteheted vágj bele;-) Igaz minket kicsit csodabogárnak néznek,de nem érdekel.Nem kapunk semmilyen segélyt,de nincs is rá szükségünk szerencsére.Ha Isten ad báránykát,legelőt is ad hozzá.
2015. jún. 15. 09:42
Nem tartozom közétek. Ezért csak a véleményem írom. Akkor vállalj ha hosszú távra biztosított az anyagi. Nem könnyű világban élünk. Azt mondják nem a pénz számit. DE!! Sajna nagyon fontos. 3 gyerekem és már 3 unokám van. Látom az életet. A szeretet kell,de ez kevés . Mindig közbeszól az a fránya anyagi. Most nem arra értem,hogy lakással + kocsival indítsd az életnek. De hidd el valamennyí indító pénz kell.
2015. jún. 15. 09:19
De jó :D ilyenkor mindig mosolyra húzodik a szám ès ilyet olvasva legbelűl boldogság fog el... Irigykedek rátok de ez ilyen jó fajta ám :D de tènyleg. Milyenek a korkülönbsègek?
2015. jún. 15. 07:58
Szerintem nagyon jó dolog a nagycsalád, akár 4 gyerekkel. Abszolút megértelek, bennem is van ilyen érzés, de én egy kicsit idősebb vagyok. Ha van ilyen vágyad, akkor vágjatok bele, különben hiányérzeted lesz később. :)
2015. jún. 14. 22:42
Nekünk 4 van :) imádom őket :) szuper dolog hogy az életem részei, imádom őket,ha lehetne még siman vállalnék egyet de sajna nem lehet màr :( ha anyagilag megtehetitek akkor hajrá, azzal meg soha ne foglalkozz h masok mit mondanak..
2015. jún. 14. 22:15
Nekünk 3 van (32 éves vagyok), én is szeretnék még legalább 1-et.. majd :)
2. Nyunyóka83 (válaszként erre: 1. - 6dd28a8227)
2015. jún. 14. 22:02
Szia! Nekünk hat gyerekünk van,de még remélem lesz még 1-2 babánk.32 éves vagyok.Szerintem nagyon jó nagyon nagy csáládosnak lenni. Persze anyagilag megengedhetjük hála Istennek.
2015. jún. 14. 21:20

Sziasztok!

Röviden...Három gyermekem van ès mèrhetetlenül vágyok mègegy babára. Elment az eszem tudom magamat se èrtem... Fiatal vagyok 33 èves... A lènyeg szeretnèk beszèlgetni olyanokkal akik tervezik vagy már van 4 gyerekük.

Ha van ilyen fórum mindjárt össze is leszünk vonva ... Szèp estèt

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook