Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? fórum

Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. szept. 2. 11:07

Én egy fárasztó munkanap után biztos, hogy előbb hazamennék, rendbeszedném és kifújnám magam, csak utána hívnám fel azt, akivel nemrég kezdtem el járni.

Nem pedig azonnal munka után, amikor esetleg fáradt és ingerült vagyok és még a munka jár a fejemben.


Abba is belegondolhatsz, hogy a másikban mi játszódik le. Ő a legutóbbi pár visszautasítás után esetleg éppen Téged nem akar zavarni, mert azt hiszi, Te olyan "típus" vagy, aki időnként szeret egyedül lenni vagy más programja van.

Igyekszik rájönni, mi az a találkozási gyakoriság,amivel nem megy az agyadra.

Még csak együttjárás, nem muszáj naponta találkoznotok, kivéve, ha ezt mindketten igénylitek és időtök is van rá.

15. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:32

Magaddal kell akkor dűlőre jutni,,ebben nem tudunk segíteni hogy mi menjen végbe benned:))

Látod hogy mindenki kb. ugyanazt írta,,,lehet hogy ez egy jó kapcsolat lesz /lehetne,,,vigyázz rá.

14. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:24

Biztos én vagyok a hülye, de nem értem mi ezzel a baj.

Sőt, inkább örülhetnél, hogy nem lóg a haverokkal egész éjjel. Ha így lenne, azzal sem lenne gond, miért ne lehetne ilyen este is?

Vagy azt szeretted volna, ha csak te, csak veled, a haverokat meg hanyagolja?

13. _Berry_ (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:23
Miért, mit vársz? Hogy a szabadnapján óránként írjon vagy hívjon? Ebben a történetben nagyon veled van a baj.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. szept. 2. 10:22
Nem, nem szorítom. Ezekből nem is mondok neki semmit, tudom, hogy nem lehet meg nem is könyörgök több figyelemert. Ezek magamban jatszodnak le.
2021. szept. 2. 10:20

Nagyon jól indult az egész láttam akarja, en is akartam, hogy menjen.

De az elmúlt 2-3 nap nekem annyira beleszaromnak tűnik.

Azt se igazán értem, ha szabadnapos miért felhiv 1x amikor felkel aztan csak késő este ír, de ha ilyen tipus nem szólok bele nem gond, de már önmagában ezt sem értem.


Meg, hogyha van egy félreértés miért nem ir vagy keres munka utan, miért csak órákkal később, igazan ez ami bantott engem.


Viszont azt is tudom, hogy a végletekig túl agyalok dolgokat ezért kérdezlek titeket.

2021. szept. 2. 10:17
Ajjaj!
9. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:17
Minél jobban szorítod annál jobban szökni szeretne.Lehet hogy még nem de hamarosan.Élvezd a jónak induló kapcsolatot,,légy lazább ha tudsz:))A megbízhatóság nem azon múlik hogy ezerszer hív,,és rágódik veled félreértéseken:))
8. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:16
Nem bizonytalan vagy,csak sokat akarsz,pont így lehet jó távol tartani őket,csak így tovább.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. szept. 2. 10:15

De az rendben van, hogy este 9kor amikor már a barátjával van jut eszébe megkerdezni, hogy szeretnék-e találkozni?

Szóval leirja, hogy mar van programja de azert nekem van-e kedvem

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. szept. 2. 10:13

"Gondolom van élete rajtad kívül is, miért kéne éjjel-nappal rajtad lógnia?"


Hat igen, ezzel belátom vannak problémáim, de próbálom magamban kezelni. Nem kell rajtam lógni egésznap, csak örültem volna ha két dolog között felhiv mit sikerült intéznie stb. De persze nem kezdek vitát belőle, hogy miért nem tette vagy bármi.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. szept. 2. 10:11

Nem, hogy nem régi, nagyon nagyon friss, de ő volt aki ennyire gyorsan ilyen komoly irányba elvitte.

Az biztos, hogy a konfliktuson túl lépett, már másnap, hogy hívott se foglalkozott vele. Es elengedtem volna én is, de aztan megint nem keres csak este, hogy habár haverozik akarok-e találkozni.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:10

Nem látom a problémát.

Minden nap hív, találkozni meg te nem akartál.

Mire a hiszti? Tudnia kellene, hogy mikor szeretnéd, hogy hívjon, írjon?

Biztos van más dolga, gondja, élete rajtad kívül is.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:05
Hát én nem értem a problémát, minden nap hív, vagy ír, maximum nem akkor amikor te gondolod, hogy kéne neki. Gondolom van élete rajtad kívül is, miért kéne éjjel-nappal rajtad lógnia? Tegnap is, mikor hívott, hogy találkozzatok, nem akartál, mert szerinted késő van, utána még írt is, mit kellene még csinálnia? A "méltóztatott" szerintem kissé ledegradáló, de mindegy...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 10:05
Nem régi kapcsolat ez,,de ha az lenne sem,kellene a magad bizonytalansága miatt ilyeneken agyalnod.Lehet hogy ő elintézte a konfliktust és kész , ha tovább forszírozod ,lehet úgy elsuhan mint a szél:)
2021. szept. 2. 09:53

Sziasztok! Próbálom összefoglalni.


Elkezdtem ismerkedni egy sráccal randira hívott, az első után rögtön több napon keresztül találkoztunk.

Aztán persze már munka miatt nem tudtunk mindennap, de ha nem volt munka ugyanúgy találkoztunk. Szóval jól kezdett alakulni az egész nagyon gyors összhang, stb.


Tegnapelőtt volt köztünk egy kis félreértés facebookon. Délután környékén, de dolgozott.

Azt vártam majd felhiv amint végez a munkába vagy ír. Ehhez képest kb a munka lejárta után 2,5 órával írt nekem, hogy nem úgy gondolta. Annyira nem érzem, hogy sürgetős lett volna neki tisztázni.

Tegnap ezekutan felhivott 1x, elmondta mennyi dolga lesz egesznap, rendben.

Aztán legközelebb (tegnap) este 9kor írt, hogy már találkozott a barátjával, nekem lenne-e kedvem találkozni.

Mondtam is, hogy késő van, előbb is szólhatna, szóval nem mentem.

Aztán jó későn ért haza akkor meltoztatott még 2 mondatra és igazából ennyi.


Csak nekem tűnik kicsit beleszaromnak? Vagy en vagyok a vegletekig bizonytalan?

Nagyon sz*r, nem megbízható kapcsolataim voltak ezelőtt. Ő végre egy látszólag normális férfi volt, akartam ezt a dolgot.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook