Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? fórum

Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. 00dfb24292 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 22:40
Szerintem ezt te rontottad el. Olvasd el az első hozzászólásod. De valószínű, hogy amúgy sem nyűgözted le. A hozzáállásoddal pedig csak rontottál a helyzeten. Mindig ilyen hisztis vagy?
2021. szept. 10. 22:21

Ti tanácsoltátok, hogy ne hagyjam magam, hogy hívjon amikor kedve szottyan.

Ma egy hete, hogy utoljára találkoztunk. Tegnap egesznap nem keres.

Ma felhiv, hogy neharagudjak, hogy nem keres, kerdezem jo, mit akar? Mondta találkozni én meg, hogy nem kell hetente egyszer ... hívni.

Elkezdte mondani, hogy nem, de itt kinyomtam.

74. unom (válaszként erre: 73. - 00dfb24292)
2021. szept. 10. 22:00
Én sem értem.
73. 00dfb24292 (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 21:48
De miért?
2021. szept. 10. 20:45

Hívott.

Ravagtam a telefont. Hat ez ennyi.

2021. szept. 10. 13:32

Most össze vagyok zavarodva, nem értem az egészet, picit bánt is.

Csak szorakozva ne legyen velem, akkor inkább tényleg ne is keressen többet.

70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Érdekes73)
2021. szept. 10. 13:30
Nem, ezt nem hagyom.
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Unom)
2021. szept. 10. 13:30

Ő komolyat emlegetett, de már mindegy.


Tegnapi nap egesznap nem keresett, ma sem még.

Ha ezekutan rám ír, mintha semmi nem lenne, akkor hagyom a francba. Egyenlore gondolok arra, hogy ez bosszú, mint amikor en nem írtam neki vagy direkt csinálja, hogy írok-e reggel ahogy megkert, nemtudom. Meguntam.

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 10. 13:28
Nem, sajnos ezt en sem élvezem.
67. Érdekes73 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 22:25
Annyi az értelme hogy szóba álljál még vele ha kedve van hozzád...
66. unom (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 18:17

Lehet, laza kapcsolatot akar veled.

Vagy komolyat, csak ő egyszerűen ilyen.

Mondtad már neki, mi bánt?

65. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 18:17

Vannak, akik kifejezetten azt élvezik, hogy bizonytalanságban tartanak és azt hiszik, hogy hatalmuk van feletted.

Nem tudom, én nem vágynék ilyen izgalmakra, az ilyet nagyon nem csípem.

2021. szept. 9. 18:16
De ne hidd, hogy az vagyok aki nemtudja elfogadni, hogy egyszerűen nem kell** bocsánat megint elirtam.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Unom)
2021. szept. 9. 18:15

Ohh dehogynem volt. És megis értem ezt is.

Azt már kevésbé, hogy az utolsó talink után volt egy alkalom (ahogy mar említettem) amikor én már vissza sem írtam neki. Akkor másnap újra írt megint érdeklődve.

Minek?

De ne hidd, hogy nem az vagyok aki nemtudja elfogadni, hogy egyszerűen nem kell és kész, dehogynem, eltudom én.

De miért írt akkor megint, miért nem hagyott a francba?

62. unom (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 18:00

Te így látod, de nem biztos, hogy ő is.

Neked nem volt olyan, hogy mikor ismerkedtél egy pasival, egy idő után elkezdett untatni, vagy akár zavarni?

Ilyen előfordul, arra való az ismerkedés, hogy ezek kiderüljenek.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Unom)
2021. szept. 9. 17:57

Azt akartam írni, hogy nyilvan ez változhatott* azóta.

De utolsó talink utolsó órája is hibátlan volt még, szóval ahh.

Hat ez van, valószínű jobb lesz ez így, egy kis ideig bántani fog, de majd elmúlik.

Amég ilyen rendesek vagytok és van akit érdekel, még írom majd, hogy mik történnek.

60. Guruljka (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 17:54
agyarországon kb 20 évvel ezelőtt kezdett egyre jiobban divatba jönni a mobil, kezdek kiépülni a hálózatok. Az okostelefonokkal alakult ki az, hogy mindenki a telefonján kommunikál. Azért még sokan vuisszaemlékszünk ezelőtt 10 évre és még régebbi időre is. Akkor sokkal nehezebb volt a kapcsolattartás, mégsem halt ki az emberiség, azaz a legtöbb kapcsolat napi üzenetváltás nélkül is fennmaradt.
59. unom (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 17:24

Nem változott, ismerkedtek.

Lehet, nem jössz be neki mégse.

Nem kell ehhez nagy ok.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Tulipán***)
2021. szept. 9. 17:19

A folyamatosan keres az napi 1-2 üzenetet jelent és a mai nap már ennyi sem. Nem keresett ma még egyáltalán.


Talalkozókon mindig minden hibátlan volt. Csak ugynezki azokat meg leritkitotta.


Ő mondta, hogy nem szeret üzenetezni, en ezt elfogadnam. De, ha közben nem is találkozunk (amikor szerintem lehetne) akkor mar mi marad? Hogy ismerem meg, ha heti 1x találkozunk?


Bánt az egész nem így adta elő ezt.. egészen másnak tűnt az elején, mint most. Nem vagyok az aki belebeszeli, hogy tetszik a másiknak inkabb az egyértelmű jeleket sem veszem mindig észre. De nála ereztem, hogy igen, baromira akarja ezt az ismerkedést.

Hát nyilván ez változtatott azóta, de semmire nem mondta, hogy annyira ne tetszene neki.

57. tulipán*** (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 16:58
Szerintem ha folyamatosan keres és nem csak "aludni" jártok össze, akkor lehet, hogy komolyan érdekled, csak nem az a típus, aki állandó kontaktot akar. Nem mindenki igényli az állandó kommunikációt/találkozgatást. Persze ha neked ez nem elegendő, azt is meg lehet érteni. Ha van türelmed hozzá akkor továbbra se küldd el de nyiss mások felé is és válts ha akad jobb, ill. hátha időközben aktívabbá válik.
56. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 14:35

Hát ez elég beszédes...


Sajnálom.

2021. szept. 9. 10:29
Ma nagyon úgy keltem, hogy nem érzem ettől a dologtól jól magam.
2021. szept. 9. 10:28

Ja, HA hív talalkozni mert ugye kitudja.

Ott, hogy másnap is lett volna lehetőségünk mégsem hívott, amikor elvileg nagyon jól érezte magát ott már teljesen elengedtem a dolgot. Akkor mi ertelme van ennek a napi par mondatnak amennyit beszélünk?!

2021. szept. 9. 10:27

Ugyanaz a helyzet azóta.

Azóta nem találkoztunk, akkor nem hívott amikor még tudtunk volna azóta meg dolgozott. Habar szerintem este 1-2 órára igyis osszefuthatnank, de ezekszerint szerinte nem.

Egyik nap ugy döntöttem elég ebből, nem is írtam már neki egesznap vissza, de másnap újra keresett. Nem értem minek. Teljesen úgy érzem nem úgy érdeklődik, akkor miért nem hagyta lezárni a dolgot?


Es pontosan megfordult a fejemben az is, hogy most akkor csak akkor fogunk találkozni, ha együtt is "aludhatunk"? Rohadtul nem így állt hozzám az elején szóval nem értem.


Már annyira rosszul érzem magam a sok bizonytalansagtol, hogy elment a kedvem az egésztől, legszivesebben mar ma se jeleznék vissza neki semmit aztan hagyjon a francba.

Eddig ugy voltam vele máig várok, ma már nem dolgozik, hív-e találkozni. De már ehhez sincs kedvem, talalkozzak vele ma is, hogy aztan megint kitudja meddig ne?!

52. Érdekes73 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 22:50
Ha ideje,lehetősége lenne és mégsem találkoztok azután hogy együtt is "aludtatok" akkor szerintem tényleg nem vagy rá kellő hatással.
51. Érdekes73 (válaszként erre: 45. - Unom)
2021. szept. 8. 22:46
Örök igazság :)
2021. szept. 8. 22:19

Mizu azóta?

Amúgy csak aludni jártok össze vagy több időt töltötök együtt? MErt az megint nem mindegy.

49. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 18:31

Ezt csak általánosságban írtam, hogy ne a szavaknak higgy, de mondjuk ez minden emberre igaz.


Ha találkoztatok meg jó volt, sztem nincs itt semmi gond nem kell kapkodni, és sztem te is felvetheted a találkozót is.

2021. szept. 6. 08:43
Annyira mondta még az elején, hogy vele ilyen nem volt még, hogy egy nő így megfogja, meg legutóbbi találkozón is, hogy mennyire jó velem lenni, jó, hogy ott vagyok. Akkor?! Nem ertem.
2021. szept. 6. 08:38

Szerintetek, ha legközelebb megint napok elteltével kérdez rá a találkozóra mit csináljak?

Tegnap is mondja unatkozik, de velem nem találkozik.

Kezd eltűnni a lelkesedésem. És hogy tűnhet a találkozón úgy, hogy minden rendben, miközben utána mar nincs kedve hozzam napokig?


Még azt se tudom, hogy zárjam le mit mondjak, hogy bocsi nekem ez kevés, hogy azt mondhassa, hogy jó akkor több lesz? En nem akarok azert többet találkozni, mert én úgy akarom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook