Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon izzad a kezem nem tud vki rá vmi krémet vagy jó módszert h mit csináljak vele? fórum

Nagyon izzad a kezem nem tud vki rá vmi krémet vagy jó módszert h mit csináljak vele? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 20. 20:02

jó mjad utánna nézek meg fel keresek vmi szakaembert.

gondoltam h másoknak is van ilyen gondjuk. de azt viszont nem h ez betegség

köszönöm mindenkinek aki írt

17. ipi
2008. júl. 19. 19:58

Én gyerekkorom ót aküzdök ezzel... :((((

Idegenekkel beszélni, felelni, szerepelni, fúúú de szörnyű csöpögöt a kezemről a víz. Most is sokszor van, ha valami miatt izgulok, de nyáron főként a melegtől kezemen és lábamon is. Egyszer voltam kineziológusnál, utéána az izgulós okok többnyire megszűntek. Nekem sokszor kiváltja, pl. műszörme vagy egyéb szörnyű anyag...

Ez valami idegrenddszeri dolog, szertntem ezen bőrgyógyász nem tud segíteni...

16. Klimpírozi (válaszként erre: 14. - Natika1982)
2008. júl. 19. 19:10
mielőtt újabbnál újabb kenőcsökre költenél, nézz be a Googleba...keress rá a kézizzadás okaira, több oldalt találtam..
15. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - Natika1982)
2008. júl. 19. 19:05
bőrgyógyász, ha akarod..a googlebA BEÜTHETNÉD, KERESGÉLHETNÉL, MI ÁLL AZ IZZADÁS HÁTTERÉBEN...CSAK AZ INFORMÁLÓDÁS KEDVÉÉRT..caps bekapcsolt, bocs..nem akarom újraírni..
2008. júl. 19. 18:41

nem is gondoltam bele h ilyen problémák lehetnek a kéz izzadás mögött

azt hittem vmi krém segít

2008. júl. 19. 18:32

szerinted a bőrgyógyász nem tud segíteni?

mert természetgyógyászt most hirtelen nem tudok

12. Klimpírozi (válaszként erre: 10. - Natika1982)
2008. júl. 19. 17:07
nem kötöm az ebet a karóhoz, nem az én életem, izzadságom, oka mégis lehet..a magam részéről a korában soroltakat keresném fel.
2008. júl. 19. 16:55
majdnem minden nap tornázok, már eljárunk futni, a munka helyem is jó, és tudom h ez már iskoláskoromban is megvolt de nem nagyon foglalkoztam vele. mert mások is mondták h nekik is izzad
2008. júl. 19. 16:53

de nem érzem magam idegesnek, meg akkor miért csak nyáron jön ki?

nem vagyok stresszes. általában mindenhez jól állok hozzá.

van olyan h jég hideg a kezem és mégis izzad.

ilyenkor a párommal nem is sétálok kézen fogva mert akkor csurog a víz a csuklónkon.

2008. júl. 19. 16:02
lelki hátterét kellene sürgősen megkeresni, oka van ennek is, talán nem vagy túl fitt, sok a stressz az életedben, elvárások amiknek erőszakkal akarsz megfelenlni...keress egy kineziológust, természetgyógyászt, aki segít...
2008. júl. 19. 14:48
Nekem is izzad nagyon.Ráteszem pl. az egérre és csupa víz a kezemtől.Most is zsebkendővel törlöm.Voltam vérvételre a pajzsmirigy gyanú miatt,de negatív.A doki azt mondta idegalapon van.
2008. júl. 19. 14:38

Csak azt nem értem h miért csak nyáron jön elő.

Télen nem szokott.

Jó lehet a meleg miatt.

Tényleg az lesz h elmegyek bőrgyógyászhoz majd ő kitalál vmit.

Köszönöm a segítséget

6. 8565183eb5 (válaszként erre: 3. - Natika1982)
2008. júl. 18. 20:16

Én a lábamat szoktam az orriflameset.

Egyik régi barátnőmnek annyira izadt a keze hogy csöpögött rólla a víz. Azt mondta van valami műtét is erre mert ez betegég.

2008. júl. 18. 20:13
Egy próbát megér. Valami oka biztos van.
2008. júl. 18. 20:12
Azért érdemes ezt elmondanod orvosnak. Nekem életemben egyszer volt ilyen, akkor kiderült hogy pajzsmirigy problémám volt. Egy laborvizsgálat derítette ki.
2008. júl. 18. 20:07

inkább nyáron izzad. Úgy mondanám h nagyon izzad. Pl mikor telefonálok és leteszem tiszta víz a kagyló úgy szoktam letörölni.

A LÁBIZZADÁSGÁTLÓT MÉG NEM PRÓBÁLTAM EZT KENHETEM A KEZEMRE IS? Melyiket vegyem meg tudsz mondani vmi jót?

2008. júl. 18. 14:43
Mikor izzad? Mennyire? A lábizzadásgátló krémek nem csillagíptják?
2008. júl. 18. 14:18
Nagyon izzad a kezem nem tud vki rá vmi krémet vagy jó módszert h mit csináljak vele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook