Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon hiányzol... fórum

Nagyon hiányzol... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagyon hiányzol...

1 2 3
26. koxy
2009. okt. 30. 14:21
Őszinte részvétem!!
25. reni79
2009. okt. 30. 13:50
Őszinte részvétem!Borzasztó dolog mikor egy szülő elvesziti a gyermekét!Sok erőt kivánok!
24. ZiZi81
2009. okt. 30. 13:47

Nagyon sajnálom.Őszinte részvétem.

Nem is tudjuk,hogy az emberek milyen fájdalmat hordoznak magukban...

Ilyenkor a csip-csup ügyek,amik miatt szomorkodunk-eltörpülnek.

Sok erőt kívánok nektek...

23. cel
2009. okt. 30. 13:39

Őszinte részvétem!


Ő érte is gyújtok egy gyertyát.

2009. okt. 30. 13:13
Őszinte részvétem. Nagyon nehéz mit mondani, főleg úgy, hogy a fiad pont korombéli!
2009. okt. 30. 12:28
Leírni sem tudom mennyire sajnálom ami veletek történt!!!!!Elképzelni sem tudom mennyire fájdalmas ha értelmetlenűl elveszíti egy anya a gyermekét........... egy isemrőöm is autóbalesetben vesztette el egysszerre a két gyermekét ..........nem maradt senkijük mind a két gyermeke egyszerre halt meg..........felfoghatatlan számomra még most is.......ezekre a tragédiákra az ember sosem kapja meg a miértjeire a választ.......valahogy túl kell élni.......én hiszek abban ha majd egyszer nekem jön majd el a nap akkor szentűl hiszem hogy ott fognak várni rám azok akiket szerettem,Nagypapámék,Mamám.........mint ahogy te is írtad hogy napról napra közelebb vagy ehez a naphoz.......de gondolj arra hogy ha a FIAD figyel odafentről akkor Boldognak szeretne látni TÉGED....
20. mandella (válaszként erre: 19. - Struki)
2009. okt. 30. 11:53

ez a vers nagyon megindító...


nekem sincs még gyerekem, szörnyű lehet elveszteni...

19. struki
2009. okt. 30. 11:50

Szörnyű tragédia, ami a családoddal történt. Tegnap voltam egy 3 éves kislány temetésén, és még mindig nem fogtam fel, hogy elvesztettünk. El sem tudom képzelni, szülő hogy tudja ezt feldolgozni.

Úgyhogy most nagyon megérintett amit leírtál.


Anyu, hallgass meg, kérlek,

meg kell értened,

hogy Isten nem vett el toled,

csak megfogta a kezemet.

Amikor a fájdalomtól felkiáltottam

abban a pillanatban, amikor meghaltam,

Isten lejött hozzám, megfogta a kezem

és maga mellé vont.

Maga mellé vont és

megszabadított a nyomorúságtól és fájdalomtól.

A testem annyira sérült volt belül,

hogy soha nem lehettem volna az, aki régen.

Földi létem végetért,

megtaláltam a boldogságot.

Megtaláltam a válaszokat az álmaimra

és mindenre, ami lehettem volna.

Annyira szeretlek, annyira hiányzol,

mindig a közeledben leszek.

A testem örökre elment,

de a lelkem soha nem hal meg!

És ezért, tovább kell lépned,

élni a napjaidat.

Csak értsd meg:

Isten nem vett el toled,

csak megfogta a kezem.


Őszinte részvétem!

18. meggy
2009. okt. 30. 11:50

Végig könnyeztem a cikkedet, a megemlékezést !!


Nagyon helyes fiad volt !!

Részvétem neked !!

Anyósom is elveszítette autóbalesetben az egyik fiát.. sajnos így tudom milyen szörnyű érzés...

Ő is évekig örült módon szenvedett, talán most már 15 év után kicsit könnyebb neki, de a fájdalom örökre megmarad, még ha talán kicsit csendesebben is lobog.. ennyi év után...

Neki is maradtak még gyerekei...

Próbálj meg a többi gyerekedben vigaszt találni kicsit... tudom nehéz...

Muszály meglátni az élet szép oldalát is, mert az emberkülönben belehülyülne...

Vigyázz magadra !!

17. Manon
2009. okt. 30. 11:35

Őszinte részvétem!


Nekem nincs még gyerekem, de a tesóimat is képes vagyok felhívni, éjnek évadják, hogy minden ok-e, ha esetleg rossz előérzetem támad.... (főleg ha buliba mennek)


Nem hiszem, hogy épp ésszel kibírnám ezt...

2009. okt. 30. 11:05
Őszinte részvétem! :( ;(
15. eddit (válaszként erre: 12. - A106211d56)
2009. okt. 30. 11:04
Istenem, ez valami megdöbbentő....még a hideg is végigszaladt rajtam....és amikor megnéztem a képeidet....Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked is!:( Szintén baleset volt?:S
14. Emma*
2009. okt. 30. 11:02

Nem jutok szóhoz, könnyem is folyik.

A természet rendje, hogy a gyermek temesse el a szüleit. S a természet ellen való, amikor a szülő temeti gyermekét. S ennél rosszabb nincsen! Nem lehet!

Nincs igazság ilyenkor a Földön.:((

2009. okt. 30. 10:56
Szörnyű csapásként éljük meg szeretteink elvesztését. Olyan, mintha szívünkből egy darabot kitéptek volna. Ezzel a fájdalommal nehéz megbírkózni. De vigasztaljon a tudat, hogy Janika csak a földi életet hagyta el. Az Ő feladata közöttünk befejeződött. Amivel megbízták születésekkor, azt Ő teljesítette. És nekünk bármilyen fájdalom, de biztos vagyok benne, hogy a LELKE jól érzi magát ott fenn. És azért sajnálkozik, hogy ezt nem tudja a tudtotokra adni. Azt, hogy ne féljetek, Ő nem szünt meg, lát és figyel benneteket, erőt ad nektek, ha figyeltek rá, és nektek is, csakúgy, mint neki tovább kell élnetek, és mindent maradéktalanul és tökéletesen el kell végeznetek amíg csak éltek. És ebbe beletartozik a többiek iránti szeretet. Most a szíved megmaradt részét szétoszthatod a többiek között. Sőt! Rád hárul az a feladat is, hogy Janika szívét is neked kell továbbítanod. Ha a többieket is szereted, ezzel nem adsz kevesebbet Janikának. Minden maradjon úgy, mint régen. Csak Janikával nem a családi ebédnél találkozol, hanem álmaidban. De Ő mindenképpen itt van. A lelkedben, a szívedben. Nagyon sajnálom, hogy meghalt, és fogadd őszinte részvétemet. Ha pedig úgy érzed, hogy butaságokat hordtam össze, elnézésedet kérem.
2009. okt. 30. 10:31

Mi már váltottunk e-mailt,levelet,hisz tudunk egymásról,ismerjük egymást innen, a HOXA-ról...

Azonos az érzés,a fájdalom.

Már vártam a cikkedet.

Legyél erős,hisz Janika is szeretné,ha Ti akik itt maradtatok a földi létben tovább élnétek napjaitokat.Ő mindíg veletek van,csak a szemetek nem látja Őt...


"Emberi törvény kibírni mindent,s menni mindíg tovább,akkor is ha nem élnek benned remények és csodák" /Hamingway/


Sokat gondolok Rátok is a nehéz napokon.

Gyujtunk Janikáért is egy gyertyát,mert fényük örökké él az anyai szívben!

Mély és őszinte részvéttel:Anikó Szentendréről

:-(

2009. okt. 30. 10:25
Ennél nagyobb csapás nincs.Őszinte részvétem.:(
2009. okt. 30. 10:19
Nagyon sajnálom a fiaddal történteket, őszinte részvétem! :( Legyél nagyon erős, bár tudom, hogy rettenetesen nehéz. :( Nekem még nincs gyerekem, de rémes belegondolni is az egészbe. :( Tudom, milyen a gyász és a hiány, amikor semmi nem pótolhatja azt, amit elvesztettél... :( Kitartás!
2009. okt. 30. 10:13

Öszinte részvétem.

(sajnos ilyenkor nem lehet más írni...)

2009. okt. 30. 10:12

Sajnálom ami Veletek történt!

NAgyon sok erőt,kitartást kívánok!

2009. okt. 30. 10:10
nagyon sajnálom..........
2009. okt. 30. 10:10
Őszinte részvétem a fiad miatt:(
2009. okt. 30. 10:08
Könnyeket csaltál a szemembe....de nem tudok mit mondani....nekem egy gyermekem van. Mélységesen átérzem a gyászodat, de isten bizony nem tudom mit mondjak....nagyon sok erőt és megnyugvást kívánok nektek!!!
2009. okt. 30. 10:08

Ur Isten!Annyira sajnálom!

Az én fiam 6 éves és állandóan rettegek,nehogy valami baja legyen!

Már azzal erőt mutatsz,hogy leirtad a történetet!

Kitartást kivánok a továbbiakban.

2009. okt. 30. 10:06

Nehéz ilyen helyzetben bármit is mondani, de nagyon sajnálom azt, ami történt. De ahogy te is írtad, erősnek kell lenned a gyerekeid kedvéért.

Erőt és kitartást a továbbiakban is!

2009. okt. 30. 10:06
Őszintén sajnálom.
2009. okt. 30. 10:03
"Álmodtunk egy öregkort, csodásat és szépet,
de a kegyetlen halál mindent összetépett.
Csoda volt, hogy éltél, és bennünket szerettél,
nekünk nem is haltál meg, csak álmodni mentél.
Egy reményünk van, mi éltet és vezet,
hogy egyszer majd találkozunk veled."

Ugrás a teljes írásra: Nagyon hiányzol...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook