Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon aggódom, amikor a párom napokig távol van a munka miatt. fórum

Nagyon aggódom, amikor a párom napokig távol van a munka miatt. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 19. 11:14
Nekünk bejön a kis távollét. Persze ez nem rendszeres. Mondjuk most épp én vagyok távol.
2023. máj. 19. 11:08
lehet o sem elvezi ezt a tavolletet.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Nilem023)
2023. jan. 19. 18:27
Nem katona. Olyan termékeket gyártanak, amit sokszor csak helyszínen lehet csinálni. Fizikai munka. Ha a helyi műhelyben vannak,."csak" 8-10 óra naponta. Ha távol vannak, akkor kora reggeltől estig, hogy minél kevesebbszer kelljen ott aludni. Így meg brutál kimerítő. Ha úton vannak oda, vagy vissza, szét aggódom magam. Nagy távolság, forgalom... remélem, sikerül váltani majd, akár fele ennyi fizuért is. Faterom is hasonlóan tolta évtizedekig. A nyugdíjhoz közel már 90% ban csak helybéli melókat vállal el.
2023. jan. 18. 17:21
Nekem is borzalmas ez az érzés, bárcsak találna másik munkahelyet
2023. jan. 17. 07:45
Mivel foglakozik? Csak nem katona?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kittus4)
2023. jan. 17. 07:24
Ilyenkor az is rossz, hogy neki is rossz, mert mások a munkakörülmények. Hosszabb a munkaidő, más a napirend. Elmennek és azt sem tudni melyik nap ér vissza. A napi 1x telefonálás nem olyan, mintha itthon lenne.
2023. jan. 17. 05:37
Ezzel én is pont így vagyok. Nagyon nem szeretek tőle távol lenni. 🥹

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook