Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyinak nincs ideje az unokákra fórum

Nagyinak nincs ideje az unokákra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Vizöntőlány)
2017. máj. 30. 17:15
A fiad mit szól ehhez?
7. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Ujkismama81)
2017. máj. 30. 17:15
Mi a baj: szerinted túl keveset tölt az unokákkal, vagy neked lenne több segítségre szükséged?
2017. máj. 30. 17:07
Én is nagymama vagyok,de én nem láthatom az unokáimat.Hogy miért?Mert a menyem így döntött. A szomszédban lakunk és bizony hosszú idő eltelik,mire találkozhatom velük. És én fel sem mehetek hozzájuk. Régen is ha igen,időpont egyeztetéssel.
2017. máj. 30. 16:30

Én is nagymami vagyok, de még aktív dolgozó is. Sajnos, csak hétvégén, esetenként délutánonként találkozunk egymással. Szeretnek nálunk lenni, itt is alszanak amikor csak lehet.

Én úgy gondolom, hogy inkább maradjon ki egy takarítás, vagy egyéb dolog, ha jönni akarnak, jöjjenek.

4. 4213133598 (válaszként erre: 1. - Ujkismama81)
2017. máj. 30. 16:16

Minden relatív.

Van két véglet. Egyik, aki mindent megtenne, hogy unokázhasson. Ezeknek egyik része olyan, hogy szinte rátelepszik a fiatalokra. Másik része akkor segít, amikor kérik. Még akkor sem utasítja el a felkérést, ha a saját dolga rovására megy az unokára való vigyázás.

A másik véglet akinek az unoka egyenlő azzal, hogy tudomásul vette, hogy van.

Aztán van a két véglet közti, "normál, átlag" nagyi. Mer nemet mondani, ha dolga van, ha programja van, ha túl fáradt. Ki így, ki úgy. Szeretheti az unokáját az is, aki tud, és mer nemet mondani. Egy fajtáját nem értem a nagyszülőnek, azt, aki teljesen kizárja az életéből az unokáját.

Nem tudom, nálatok miért alakult így, túl kevés amit írtál.

2017. máj. 30. 15:58
ha dolgozik ha nem, szerintem normális. biztosan szereti az unokáját, de ettől még nem biztos ,hogy vigyázni is akar rá :D ő már felnevelte a gyerekeit, jogos, hogy azt akar csinálni amihez épp kedve/ereje van.
2. unom (válaszként erre: 1. - Ujkismama81)
2017. máj. 30. 15:47
Hány éves az anyukád? Dolgozik még?
2017. máj. 30. 15:44

Csak kivancsi vagyok hogy mas is igy van ezzel, hogy a Nagyi (az en Anyukam) nem tolt tul sok idot a ket unokajaval.

Meg ha megkerem hogy vigyazzon a gyerkekre egy kicsit, megkerdi hogy mikor vesszuk oket fel.

Mas Nagyi tobbet van az unokakkal vagy ez normalis?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook