Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na ezt fejtsétek meg (légyszi)! fórum

Na ezt fejtsétek meg (légyszi)! (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Arty1 (válaszként erre: 28. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 16:02
Részben igen, bár nem hiszek a horoszkópban.
30. aa84065182 (válaszként erre: 29. - Kotkoda28)
2012. máj. 31. 16:01

Köszönöm a kedvességedet! :)


Oké, én is rájöttem, hogy nem illünk össze. Nade egyikkel sem?! Szóval érted a problémát, nem az a baj, hogy adott pasival nem illünk össze, hanem hogy sorozatban senkivel, hosszú-hosszú évek óta. Azért ez elgondolkodtatja az embert.

Az Oroszlános dolgok egyébként nem úgy jöttek, utólag esett le, hogy jé már a harmadik ilyen, jé már a negyedik... jé, az első pasim is az volt, stb. Szóval nem eszerint válogatok, elhiheted, ezt "dobja a gép". Valahogy érdekes módon pont a magamfajtával nem jövök ki jól, viszont piszokul vonzónak találom őket.

29. Kotkoda28 (válaszként erre: 22. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 15:47

Szia

Végig olvastam az összes hozzá szólást!

Kérlek ne vedd alapul azz asztrológiát a kapcsolatodban. Ne ez mögé búj. Van egy egyszerűbb magyarázat erre : NEM ILLETETEK ÖSSZE..

Ha én is ezt vettem volna alapul akkor , te jó ég nem is tudom hol lennék. A párommal a horószkop szerint nem illünk össze, de úgy tünik még is 12 éve együtt ma ünnepeljük a 9 éves házassági évfordulonkat és van 3 gyermekünk!

Járj nyilt szemmel, ne keressd a következőt és beléd fog botlani, békélj meg magaddal légy boldog és a pasik körbe fognak zsongni! Ennyi!!

A pasik ha nem is vallják be nagyon birják azokat a nőket akik szeretik magukat és van önbizalmuk. Szerintem ne agyalj annyit a kapcsolatokon, egyszerű nagy a választék és sajnos NEM VOLTATOK EGYMÁSHOZ VALÓK! Örülj neki hogy néhány hónapon belül kiderült, és nem mikor már gyerek van jössz rá a dolgokra. SZERENCSÉS VAGY! Kivánom hogy megtaláld a párod. Ja és a nagy ő csak illúzió!! :D

28. 74f8c12b8e (válaszként erre: 24. - Arty1)
2012. máj. 31. 15:41
Rád illenek ezek a viselkedések,amit Millei írt?
27. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 15:41

Érdekes,amit írsz:) Jó lenne,ha jönne több oroszlán,vagy oroszlános partner,és megerősítene,vagy cáfolna:)

Apukád is iylen ember amúgy?

Az én párom is oroszlán,és mindig meglepődöm,h milyen kevéssé illenek rá az alaptulajdonságok,amit oroszlánokról mesélnek.

Az a nagy szeretés,ha csak pár hétig tart: fellángolás,vágy:én ilyeneknek nem is hiszek,aki 3-4 hét után már "szerelmes"

26. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 22. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 15:01

Látom ezt a topikot szépen szétoffolták...szerintem is azt csináld, amit lentebb már írtak, fogalmazd meg magadban, hogy mit vársz el egy új kapcsolattól és írd is le.


Ha kitűzöd a konkrét célt könnyebb lesz elérni, ha már megfogalmaztad mit vársz el egy új pasitól könnyebb lesz szelektálni a "jelentkezőket"

25. Arty1 (válaszként erre: 22. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 14:48
"csak ez sokszor egyik pillanatról a másikra minden extra ok nélkül elmúlik" ez mindenkivel előfordulhat ha felszáll az a bizonyos felhő, és meglátod a másik hibáit. De ez inkább csak fellángolás mint szerelem.
24. Arty1 (válaszként erre: 22. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 14:44
Én is oroszlán fiú vok, de eléggé fura lenne ha egy lány ezért kosarazna ki.
23. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 4. - 8e9170fe09)
2012. máj. 31. 14:29
Egy is elég, ha tudod a nyerőszámokat :-)
22. aa84065182 (válaszként erre: 17. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 31. 14:19

Hát pl. az érzelmi szeszélyek. Valahol olvastam (talán pont itt, egy topikban?), hogy egy Oroszlán nagyon tud szeretni, csak ez sokszor egyik pillanatról a másikra minden extra ok nélkül elmúlik, te meg állsz, mint bálám szamara. Na, velem pontosan ez történt, nem is egyszer.

Vagy mondjuk a szájhősködés, amit még észrevettem: szavakban mindent, tettekben semmit vagy majdnem semmit.

Az önfényeztetés, egy Oroszlán elvárja, elvárná, hogy hódolj be neki, ez nekem sose ment.

Az, hogy csak "én, én, én, én ÉN", az összes akit ismertem, komplett egocentrum.

A szexuális étvágy, na jó, mondjuk az egy pozitívum.:))

Én Skorpió vagyok, Oroszlán aszcendenssel. Apukám Oroszlán volt, az első szerelmem Oroszlán volt, az utolsó 4 kapcsolatom (közte egy szeretői viszony) szintén Oroszlánokkal volt. Na erre varrjon valaki gombot.

21. csell
2012. máj. 31. 14:18
a másik pedig nem azt írtam h nem vagyunk együtt hanem,hogy nem alszunk 1ütt.és szoktunk 2 3 napotna találkozni.de mint írtam ez az állapot 2 hete van...sztem ez az illúzió dolog nem éppen takarja a valóságot-elnézést,ezek szerint nem írtam le részletesen a dolgokat.de már mindegy,hisz a topik nem erre van.de azért köszönöm a válaszokat!
20. csell
2012. máj. 31. 14:14
kicsit alpári ez a "he,mi vagy te"?dolog.de tudod mit,én kérek elnézést.nem tudtam hogy ez a topik csak a te problémádról szól.és annak megoldásáról.azt hittem,hogy itt megosztjuk problémánkat és javaslunk megoldásokat.ne haragudj, a bocsánatért.:)remélem megoldódik a problémád.
19. 74f8c12b8e (válaszként erre: 13. - Csell)
2012. máj. 31. 13:53

nem tudom,ez hol hasonlít Millei esetére...

( másfél év alatt kevesebb mint 5 együttlét:nem is ismeritek egymást!alig találkoztatok.Én ha akartam volna valakivel összeköltözni,vagy legaább gyaklran együttlenni,ennyi idő alatt megtettem volna..vagy megdumálom,hogy a tesójáéknál legyünk együtt-pontosabban elvárnám,hogy ő hívjon ida..vagy én hívnám magamhoz.Attól tartok,csak egy illúziót dédelgetsz)

18. 74f8c12b8e (válaszként erre: 15. - Csell)
2012. máj. 31. 13:47
Dehogynem,járunk új topikokba,nyugodtan írd be ezt egy újba,úgy könynebb,egyértleműbb válaszok lesznek,mert így öszekeveredhetnek a dolgok Millei-ével.
17. 74f8c12b8e (válaszként erre: 9. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 13:46
Mi volt bennük a közös 'oroszlánság'? és ebből mi az,ami nagyon nem neked való?
2012. máj. 31. 13:41
He? Te mi vagy, kakukkfióka? Az is csak beleteszi más fészkébe a tojást... szerinted én mit csináltam? Indítottam egy új topikot a _saját_ problémámról.
15. csell
2012. máj. 31. 13:27
azért mert új topikokba nem nagyon járnak.gondoltam a kérdésem eléggé illik a címhez.ha mégse,akkor bocsánat.
14. aa84065182 (válaszként erre: 13. - Csell)
2012. máj. 31. 13:21
Most anélkül, hogy elolvasnám amit írtál, miért nem nyitsz magadnak saját topikot? :((
13. csell
2012. máj. 31. 13:19

Sziasztok.lehet nem a legjobb fórumot választottam a problémámra.de remélem h kapok visszajelzéseket.Nagyon el vagyok keseredve.nem értem páromat.1.5 éve vagyunk együtt.nem indult egyszerűen a kapcsolatunk,mert neki is volt párja meg nekem is.én szakítottam a párommal(1.5 év után)ő pedig kis idő múlva a (9 éve éltek együtt)barátnőjét hagyta ott.azt hittem h minden egyszerűbb lesz.De mivel szétmentek közös volt a lakás.és onnan el kellett mennie.majd (ugyanott dolgoztunk)megszünt a munkahelyünk.úgy döntöttünk,hogy kimegyünk külföldre szerencsét próbálni.(de hát nem jött össze a dolog,így 1 hónap műlva hazajöttünk.)minden maradék pénzünket erre az útra tettük fel.de nem jött össze.így mikor hazajöttünk én visszaköltöztem szüleimhez,ő pedig a tesójához költözött.majd találunk melót és összeköltözünk stb...de összevesztünk és ő úgy döntött h kimegy hajóra dolgozni.kint volt egy hónapig.(de előtte kibékültünk.)megbeszéltük h a munkahelyén bevágódik és én utána megyek 1 hónap múlva.De problémák adódtak az egészségével és a munkával is,így hazajött egy hónap múlva.akkor ismét visszaköltözött tesójához.és most van állása,csak az a baj h nagyon sokat dolgozik.most pl 15 napja csak 2 órára láttam.tudom h azért dolgozik ennyit h minél hamarabb legyen pénzük összeköltözni.de annyira keveset találkozunk,h félek h eltávolodunk 1mástól.nem akarok panaszkodni,mert tudom h miért is csinálja ezt.de az h együtt vagyunk 1.5 éve és 1 kezemen megtudom számolni hogy hányszor aludtunk 1ütt.(a külföldi utat leszámítva)annyira vágyunk már arra h együtt éljünk.de annyira kilátástalan ez az egész.néha úgy érzem h kezdek belefáradni.de tudom h biztatnom kell páromat.és ráadásul egyre feszültebb,h nincs semmi szabadnapja 2 hete most pl..és annyira feszült,kedvetlen,beleköt mindenbe.de próbálom úgy felfogni,h fáradt és bele van fáradva.mit tegyek?mi lenne a legjobb?h viselkedjek vele?(azt tudni kell h 14 év a korkülönbség köztünk,ami abszolút nem zavar se engem se őt.ez nem probléma,nagyon jól megértjük egymást ez ellenére is.)de annyira rossz ez a kilátástalanság.1.5 éve nem ud beteljesedni szerelmünk,de mégis annyira szeretjük 1mást.és semmi pénzért nem hagynám ott.de mi lenne a megoldás???

előre is köszönöm a válaszokat!

12. homern (válaszként erre: 10. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 11:52

Azt írtad,hogy néhány hónap,de az 4-5 is lehet akár,vagy több.Ezért jutott eszembe,hogy ennyi ideig maradni "hátha lesz belőle valami" alapon időpazarlás,lehet emiatt csúszol le valami jórol :)de ez csak egy gyors gondolat volt ami az írásodat olvasva elsőre eszembe jutott :)

Okosabbat én sem tudok írni,ha lenne valami recept a nagy ő bevonzására,hidd el megosztanám veled :)

11. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 11:32

Nekem 2 komoly kapcsolatból az első nem jött össze, a másik lett a férjem és kislányom apukája.

Mindkettő oroszlán :)

10. aa84065182 (válaszként erre: 7. - Homern)
2012. máj. 31. 11:12
Nem írtam? Csak akartam: változó. Néhány hét, néhány hónap.
9. aa84065182 (válaszként erre: 6. - Krilion)
2012. máj. 31. 11:09

Óóó, gyakorlatias, ez tetszik! :)


Egyébként nem nagy titok: Oroszlánok. Valahogy ők a végzeteim. Szépen sorban vonzom be őket, illetve remélem most már nem, mert én többet Oroszlánnal nem kezdek az is biztos. Az összes kapcsolatom 80%-a Oroszlánokkal volt.

2012. máj. 31. 10:59

Aham, ez tényleg sok, de nem lehetetlen kérés.


Az egész élet valahol egy karma, ahol azokkal találkozol, akikkel a korábbi életeiden.


Valamit jóvá kell tenned/tennünk.


Erre a legtöbb esetben nem jövünk rá.:(((


Ha komolyan gondolod, menj el egy kineziológushoz.

7. homern (válaszként erre: 5. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 10:56
Nem azonnal,de pár hét alatt szerintem kiderül.Nem írtad meddig voltál velük :)
2012. máj. 31. 10:53
Hát az jutott eszembe, a történetedről, hogy tulajdonképpen minden hókusz-pókusz nélkül annyit lehet neked tanácsolni, hogy először is tisztázd magadban, hogy kb. milyen pasit szeretnél társadnak, mit vársz te egy boldog kapcsolattól, írd le egy lapra, vagy valami. Aztán írd le azt is, hogy mik azok a tulajdonságok az előző pasiaidban, ami miatt "egykaptafásak", és nem szerettél bennük. Aztán gondold ezt jól át. Kezd el valami újat, próbálj meg új emberekkel megismerkedni, nyitottnak lenni a világra, nem feltétlenül az internetre gondoltam, akkor már inkább szemezz a buszon valakivel:) aztán, amikor megismerkedsz valakivel és észleled az "egykaptafás" megnyilvánulásokat, hagyd abba azt a kapcsolatot. Majd csináld ezt mindaddig, míg el nem jön egy olyan, aki a legközelebb áll, az első listádhoz. Sok szerencsét! :))
5. aa84065182 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. máj. 31. 10:52

Miért, szerinted ez azonnal kiderül, mondjuk az első randin, vagy a másodikon?


Nem maradtam azokkal, akik nem szerettek (na ez is jellemző, szinte mindig én szakítok, a férfiak gyávák kimondani az igazságot, ami ordít a helyzetről) de aki tudja előre, hogy egy kapcsolatkezdemény hova fog alakulni, az adja meg nekem a lottó ötös eheti számait is, elférne az a 3mrd ft.:)

4. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 10:47
A lottón az esélyeket minél több szelvény megvásárolásával lehet növelni.
3. megi04 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 10:43
Nem.Nem szeretnél túl sokat..De ennek a kérdésnek a válasza,nagyon-nagyon-nagyon sok embert érdekelne szerintem..:)
2. homern (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. máj. 31. 10:43
Miért voltál olyanokkal akik nem szeretnek?Lehet amíg velük bajlódtál lemaradtál egy olyan srácról aki szeretett volna :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook