Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Műszaki szakemberek, LED TV-ben jártas emberek! fórum

Műszaki szakemberek, LED TV-ben jártas emberek! (beszélgetős fórum)

13. onyxo (válaszként erre: 12. - E642ac5487)
2011. aug. 8. 23:36
Szivesen...
12. e642ac5487 (válaszként erre: 11. - Onyxo)
2011. aug. 8. 22:32

Akkor a nagyobb marad...Full HD nem érdekel, mert amennyit nézem majd...nem mozizásra meg nem is játékra kell, csak szimpla tv-nek...egyébként nekem is azt mondták h ennél a méretnél nem is látható egyébként sem a különbség.

Nagyobbat semmiképp sem akarok, még 32"-on gondolkodtam, de nem férne be a mostani helyére, meg túl közelről is nézném, úgyhogy marad a 26 vagy 22".

Márkák szerint pedig nekem is azt mondta egy műszaki szakember h az LG meg a Sony a legalja, Philips a legjobb én azért is néztem azt, utána meg Panasonic meg Samsung.


Akkor marad a 26"-os :) Köszönöm a segítséget!

11. onyxo
2011. aug. 8. 20:24

Én a nagyobbat venném, de nem a méret, hanem a DVB-C tuner miatt, mivel így nem kell külön beltéri a szolgáltatótól, ha digitális kábeltv-t akarsz nézni rajta. Az, hogy HD Ready, vagy FullHD, ennél a méretnél teljesen mindegy, mert nem fogod látni a különbséget, az csak 32-37" körülitől látszik, ha viszonylag közelről nézed. Az még nem lenne hátrány, ha 100 Hz-es lenne, de nem a kamu duplázott képes, hanem valódi.

Márkában a legjobbak a Philips, Sharp, Panasonic. A Samsung és LG a sor leges-legvégén van, csak jó a reklámjuk, és sokan beveszik a népbutítást. Ha megnézed a képét, a samsung ledeseknek teljesen kékes árnyalatú a képe, Lg-nél meg nagyon szemcsés, és a bőrszínek nem is közelítenek a valósághoz, akárhogy próbálod állítgatni.

Egyébként műszaki áruházban dolgozom.

10. ujlany (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2011. aug. 8. 19:59

szia! mind a ketto jo!

A szineket mar nem igazan erdemes nezni a boltban, mert a TV-nek van egy menuje, ahol te valaszthatod ki egyszeru modon, hogy milyen kepet szeretnel.

(Magyaran ketteosztodik a kepernyo, es mind a ket felen megjelenik egy ugyanolyan kep, pl egy papagaj, es te eldontheted, hogy melyik tetszik jobban) Aztan meg egy menubol kb. 10 fleet valaszthatsz, hogy mit nezel, es akar allit is neked rajta.

Nekem az elso tipus van 107 cm-ben, es nagyon meg vagyok vele elegedve.

2011. aug. 8. 19:58

Egyiket sem... Ha már LED tv, akkor mindenképpen Full-HD!!! Hd-rady-t nem éri meg venni...

És úgy, hogy láttam tv-ket, Samsung, vagy LG párti vagyok... Szerintem azoknak szebb a képe!

2011. aug. 8. 19:52

Az elso a jobb, de nem erdemes 26ost venni, csak ha annal nagyobb nem kell, mert ugynannyi, vagy nagyon kicsivel dragabb a nagyobb...


...es most mar nehogy HD ready-st vegyel annyi penzert, FULL HDnal alabb ne adj!


Bar ha konyhaba kell fozomusort nezni akkor mindegy, de akkor is.:)

2011. aug. 8. 19:07
a kettő közül én az elsőt venném
6. ViSoR (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2011. aug. 8. 19:03
Vedd a nagyobbat, így is csak egy 45cm-es 4/3-as TV-nek felel meg. Bár én ezt venném :) [link]
2011. aug. 8. 18:45

mondjuk ez bizti röhej, de nekem sokkal többet számít mondjuk a távirányító és a menü "barátságossága", mint hogy most 150000-es vagy 130000-es a kontrasztarány.


szóval én kipróbálos fajta vagyok, nyomigálnám, állítgatnám, utána döntenék. látatlanban.. hát nem tudom

2011. aug. 8. 18:43
ennyi pénzért én biztos meg akarnám nézni a képüket, ki vannak állítva?
2011. aug. 8. 18:36
2. ViSoR (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. aug. 8. 18:29
Nem yo az link.
2011. aug. 8. 18:22

TV vásárlás előtt állok és elég sokat vacilálok 2 típus között. Aki tud segíteni esetleg érvekkel alátámasztani h miért az egyik vagy a másik, annak megköszönném!


Ők lennének azok: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook