Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszonyok fórum

Munkahelyi viszonyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2021. okt. 20. 22:07
Nem akarja kockára tenni a családját.
110. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 109. - 37e1ff8723)
2021. okt. 20. 21:42

Sztem is, ez is benne volt...


De mindegy, az is lehet, hogy az egész csak az én agyamban született.

Igazából csak 1 beosztott nézőpontjából ismerem, rengeteg érdek mozgat 1 ilyen kapcsolatot, szóval jó is, hogy vége.

109. 37e1ff8723 (válaszként erre: 107. - Csillagszem38)
2021. okt. 20. 21:26
Nem tudott a munkájára koncentrálni miatta. Nem bírt a farkával.
2021. okt. 20. 21:16

Nem kaptam rá egyértelmű választ.

Többször is rákérdeztem, azt mondta gyakorlati oka volt, meg objektíven nézve, ez a jó döntés.

Tudom ezt látni én is, meg mégsem, nem fogom megtudni a valódi okot.


Egyszerre volt 1 büdös seggfej és indokolatlanul jófej.

2021. okt. 20. 20:34
😱 miert kuldott el pontosan??
106. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 105. - Érdekes73)
2021. okt. 19. 21:23
Igen, ez mindenképpen jó. Viszont nagyon jófej volt, és korrekt. Ez dicséretes.
105. Érdekes73 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 21:22
Legalább így nem lettél a családos főnök titkos szeretője...
104. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 103. - 37e1ff8723)
2021. okt. 19. 21:15
Nem, mert jó lóvét kaptam. :D
103. 37e1ff8723 (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 20:28
Szaralak. Legalább beolvastál neki?!
2021. okt. 19. 15:40

Hát közben elküldött, de úgy, hogy közben 60x kihangsúlyozta, hogy gyakorlati okok miatt döntöttek így, és emberileg nem így döntene.


Az elküldés miértje, hogyanja és az extrák között is rengeteg ellentmondás van.

Elég tanácstalan vagyok.


Ha megpróbálok férfiként gondolkozni azt gondolom, hogy nagyon megdugna, de nem érem meg a jelenlegi kényelmes életének a kockáztatását.

Mindig is irigyeltem ezért a férfiakat.

2021. okt. 10. 16:52

Igen, az orvosok baromira szexik, sztem is, minden tekintetben.


Mondjuk sztem pszichésen elég megviseltek szoktak lenni.

Ez vonz a főnökömben is, helyretenném a lelkivilágát (is).

2021. okt. 8. 11:25

Most eldöntöttem, ehhez már annyira nem vagyok fiatal, hogy 1 ilyenbe kezdjek.

Csinálom a dolgom, keresek másik melót, ha jön jobb váltok.


Vele meg próbálok távolságot tartani, ennek semmi értelme nem lenne, és csak én járok szarul.


Nekem is jó ezt lerendezni magamban. A munkahely, az munkahely. Nekem, az anyagi függetlenségem jelenleg mindennél többet ér.

2021. okt. 8. 09:49

Bizonyos szempontból megértem, hogy élvezed. Azért az alá-fölé rendelt viszony tud szexi is lenne. Nem véletlenül bukik annyi nő az egyenruhára pl. :) Vagy nem véletlenül tud egy orvos is szexi lenni már csak a tényért is akár, hogy az. A hatalom van, hogy izgató tud lenni.


Mivel semmi szégyenteljes dolgot nem csinált, így nincsen miért szégyenérzeted legyen.


Ha nem akarod ezt a viszonyt, akkor ebben az esetben SEMMI félreérthető dolgot ne csinálj. 3 lépés távolság. Az intim meg magánjellegű beszélgetések is félreérthetőek szerintem. Legalábbis egy ilyen szituban azok.

Ha nagyon nem bír magával, akkor pedig udvariasan el lehet utasítani azzal, hogy te nem kezdesz családos emberrel, nem vagy ez a típus, és nem is leszel.

2021. okt. 8. 08:13
Lehet, hogy jobban bírna magával, ha azt hinné, hogy van valakid.
2021. okt. 7. 20:19
Mindegy, majd elmulik... vagy kiborul a bili vmerre. Amig elek; es egyelore nincs jobb, raerek. 😀
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - 00dfb24292)
2021. okt. 7. 20:18
Ja, lehet; h szerelmes... az meg rosszabb.
95. 00dfb24292 (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 20:16
Nem tűnsz annyira naivnak. 😉
94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - 00dfb24292)
2021. okt. 7. 19:43

Nekem sincs...

Eleg nagy manipulatornak tunik, en meg eleg naiv vagyok hozza.


De jo, hogy kiirhattam magambol, vmit enyhitett a szegyenerzetemen.


Koszonom a valaszod.

2021. okt. 7. 18:54
Kérdező! Általánosságban elmondható igazság, hogy munkahelyen nem érdemes szerelmi kapcsolatot létesíteni senkivel. A magánélet és a munka ne keveredjen össze egymással, abból semmi jó nem származik.
92. 00dfb24292 (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 18:53
Ismerős ez a stílus. Ha ilyen, akkor valószínű, hogy megszívnád, ha összejönnétek, és nem úgy történnének a dolgok, ahogy ő szeretné. De azt sem tartom kizártnak, hogy akkor is megszívnád, ha visszautasítanád. Most, hogy ezeket leírtad, nincs jó érzésem vele kapcsolatban.
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - 00dfb24292)
2021. okt. 7. 18:41

Ketertelmu megjegyzest tett; volt, h kulon beszeltunk, vmit mondok arra mindig kulon reagal.

Volt; h vki flortolt velem; es utana basztatta, meg kozben is megjegyzest tett.

Valojaban semmi tenyszerut es egyertelmut nem tudok mondani, h ezt igazoljam.

Mindenesetre errol mar masokkal is beszeltem es nekik is feltunt; h van akikkel ilyen. Ez nem egyedi.


Most, hogy mondjuk ezeket irom; kicsit olyan erzesem van, mintha a tulajdonanak tekintene, 1 hasznos targynak, ami reszemrol sem eppen normalis; h vhol elvezem.

2021. okt. 7. 18:32

Nem ez a 2 opcio van.


Maradni szeretnek; es szeretnem, ha nem lenne csaladja es nyugodtan ismerkedhetnenk feszenges nelkul, mint 2 munkatars, ember, akik szimpatizalnak egymassal es ennyi.


Ez az opcio viszont nincs.


Ezert is irtam, h melot keresek; varom; hogy hivjanak; de nem szeretnek kevesebbet keresni/poziban visszalepni; meg koltozni mert 1 csaladapa nem bir magaval.


Na ezert is qwra haragszom, hogy meg emiatt is en szivjak.

Mar ugy volt, hogy elmegy a cegtol; de valtoztak a dolgok.

2021. okt. 7. 18:27

Nem tudom, de ez lenne a tervem, hogy remenyeim szerint eleg erosek vagyunk ahhoz; hogy ez ennyiben marad. Kettonk kozul en vagyok az erosebb, viszont az is en vagyok, akinek erre kevesebb indoka van.

Szeretnek meg kb. 1 evet maradni, rem. addig sikerul annyira megerosodnom (van 1 betegsegem es kezelesekre jarok), hogy valtani tudjak.

Ebbol a szempontbol akarok maradni, hogy itt mar ezzel toleransabbak, es mashol nem is szivesen nyitnek 1 ilyen belepovel.


Viszont rohadtul felek es remenykedem is kozben, hogy adodik alkalom arra, hogy meg beszelgessunk, de igazabol azt sem nagyon kellene. De ez most kivitelezhetetlen a melo miatt.

2021. okt. 7. 14:12
Elég erősek vagytok egy plátói kapcsolatra? Elvileg, mondom elvileg ha az ember szeret valakit, akkor akkor is szereti, ha nem lehet az övé. Lehet élvezni a társaságából annyit, amennyi jut. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy egy idő után legalább az egyik félben felülkerekedik a közelebbi kapcsolat utáni égető érzés.
2021. okt. 7. 13:29

De milyen tanácsot szeretnél kapni? Nem értem! Nem voltam ilyen helyzetben, de itt két opció van. Vagy totál elzárkózol, vagy belemész a játékba. Hát te magad döntsd el, hogy mit akarsz.


Felnőtt emberként gondolom tudod, hogy milyen veszélyekkel jár egy ilyen viszony. Főleg, hogy a főnöködről van szó, aki családos. Roppant hamar egy totál nyilvános Muóónika show közepén találhatod magadat, ráadásul a melóhelyed kellős közepén, és úgy, hogy előbb vagy utóbb az összes kolléga rajtad fenheti a nyelvét így vagy úgy.

És még ezer meg ezer negatív végkifejlete lehet rád nézve, az 1 pozitív mellett, ami az, hogy megszerzel magadnak egy családos gyerekes pasit. Már ha ez ugye pozitív. :)

Neked kell eldönteni mit tegyél, mert a tetteid következményét is te fogod elviselni. Egyedül te, nem más. Nem a tanácsokat osztók.

86. 00dfb24292 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 13:04
Mi történt? Mit tett, vagy mondott? 🙃
2021. okt. 7. 13:02

Nem tudom, hogy érdekel-e vkit, de azért leírom.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogy gusztustalan vagyok és társai, kérlek, ezektől a visszajelzésektől kíméljetek meg.


Hát beigazolódott, hogy valószínűleg jól éreztem a dolgokat...

Egyértelműen érdeklem, mint nőt, és nektek is igazatok volt; ő is engem, mint férfi.


Az pozitív, hogy tisztelettel bánunk egymással. Sajnos, nekem ez kevés hosszabb távon. Szerencsére ő meg többet nem fog tenni. :)


Ezekkel az érzésekkel mindig csak a baj van.


Ha vki volt már hasonló szituban, továbbra is várom a tanácsokat, tapasztalatokat, férfi-női oldalról.

Egyelőre a munka mindenkit eléggé leköt, ez jó. Nincs idő semmi bratyizásra, a váltáshoz keresem a lehetőségeket.

84. 00dfb24292 (válaszként erre: 83. - Scherlock)
2021. okt. 6. 16:13
Lyó! 😜
83. Scherlock (válaszként erre: 56. - 00dfb24292)
2021. okt. 6. 16:00

😄😄😄😄😄


Na Te se leszel barinő!

82. Scherlock (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 15:58
Maga a tökély 👌
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook