Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszonyok fórum

Munkahelyi viszonyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2021. okt. 22. 17:52
Így van, és köszönöm.
140. Mézes-Krémes (válaszként erre: 134. - Dafke)
2021. okt. 22. 16:54

Hogy mi van a háttérben, azt nem tudhatja senki. Minden kapcsolatban jöhetnek mélypontok, nehezebb időszakok. Lehet, hogy a főnök kapcsolatában most az van. De lényegtelen is, mert nem lépett félre, és egyértelműen a meglevő mellett döntött, aminek nyilván oka van.


Szerintem kár agyalni meg terveket szőni, tovább kell lépni.

2021. okt. 22. 16:45

Szerintem tudta volna, de úgy döntött, hogy nem fogja, és azért távolitott el, hogy ne véletlenül se.. Tök egyértelmű.


Hát egy kirúgás soha nem lehet fényes érzés, így meg gondolom hogy főleg nem.

Szerintem ne nyomulj rá, ő már döntött. Hagyd békén, legyen méltóságod.

2021. okt. 22. 16:42

Nem az egyedüli hibás vagy, de az egyedüli, aki totál megszívta. Szó nincs arról, hogy kivel szimpatizálok, egyszerűen csak ebből nem lehetett jól kijönni.

Mondjuk ha nem lenne családos, akkor is simán benne van a pakliban, hogy a pozíció fontosabb mint egy ilyen viszony, és szintugy inkább eltávolít.

137. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 134. - Dafke)
2021. okt. 22. 12:14

Az élettárs és a feleség nem ugyanaz.


Ha egy férfi egy nőt nem vesz feleségül, akkor sem, ha közös gyerekük van, az nem véletlen.


Megértem, hogy a gyereket szeretnétek védeni, őt én is, de nem ismerem a hátterét a dolgoknak. Nem tudom, hogy a gyereknek az jobb, ha elválnak/együtt maradnak.

Egyiket sem pártolom vagy ellenzem, szerintem ez a kapcsolattól függ.


A megcsalással egyetértek, sőt, számomra mondjuk 1 férfi esetében 1 szimpla szex sokkal inkább megbocsájtható lenne, mint 1-2 beszélgetés.


Nem voltam tiszteletlen az anyával, ezért nem is vontam bele a sztoriba.

Mindegy, igazából ebbe nem is akarok belekeveredni ez nem az én dolgom.


A kirúgás nem fog megmenteni senkit, csak csinált 1 jó nagy problémát még 1 másik embernek, aki tisztességesen dolgozott, és nem csinált semmit, azért, hogy neki kényelmesebb legyen...


Persze, gondolom ez sem számít, a "kapcsolat és a család megmentése érdekében".

Nem tudok empátiát tanúsítani a család felé, mert az én megélhetésem sem érdekelt senkit.

136. 37e1ff8723 (válaszként erre: 135. - Dafke)
2021. okt. 22. 10:54
Úgy akarja megmenteni a kapcsolatát, hogy minden csajt kirúg, akire feláll? Inkább heréltesse ki magát.
135. dafke
2021. okt. 22. 10:14
Most azért gyötörje, mert úgy néz ki, szeretné megmenteni a kapcsolatát? F.ck logic.
134. dafke
2021. okt. 22. 10:09

Nem írtál semmit a párjáról, nekem elég volt ennyi

"A nőjével közös gyerekük van és együtt élnek, nem a felesége, ezt már többször kihangsúlyozta."


A "nője" te lennél, bocs. A harmadik.

Ha együtt élnek, úgy hívják, élettárs. Ha gyerek is van, úgy hívják: család.


Igen, mi nők ilyenek vagyunk. Nem az élettársat védjük igazán (szerintem), hanem a gyereket. Annak a kapcsolatnak valószínűleg annyi, ha a pasi így viselkedett.


Csak hogy értsd, az én nézőpontom némileg eltér a szokásostól. Nekem az igazi megcsalás ott kezdődik, hogy egyáltalán ennyi érdeklődést mutat egy másik nő irányába. Nem attól, ha valakibe beleakad a farka. De ez csak én vagyok.


Onnantól, hogy ennyire érdeklődött irántad, és onnantól, hogy ezt otthon az élettárs nem tudja, szerintem ez a kapcsolat már a "fődet-rá" kategória. De biztos hogy segíteni akarsz a föld lapátolásában?


Most kicsit elodázta a dolgot azzal, hogy kirúgott. Csodálnám, ha helyre tudná hozni a kapcsolatát, de láthatólag ez a cél.


Nem hibás senki. Emberek vagyunk. A vonzódás nem hiba, nem bűn.


Viszont egy minimális tisztelet megérdemel az az asszony, aki szült egy gyereket, és neveli azt a gyereket. A gyerek meg megérdemli a maximális tiszteletet. Nem kell feláldozni magát senkinek csak mert gyerek van, de igenis vegyétek figyelembe őt is.

133. 37e1ff8723 (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 07:51
Már nem a főnököd. Szabad vagy. Megteheted.
2021. okt. 22. 07:46
Egyebkent mar ennek a hatalomnak a gondolatatol is jobban erzem magam, hogy vegul is... megtehetem.
131. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 130. - 37e1ff8723)
2021. okt. 22. 07:43
Hm... mondjuk ilyet szandekosan meg nem csinaltam, de lehet; hogy ideje lenne elkezdenem...🙈
130. 37e1ff8723 (válaszként erre: 129. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 07:34
Ne csak ott szenvedjen. Ha ismered már valamennyire, és hatással vagy rá, az alapod megvan hozzá. Gyötörd meg! 😈😀
129. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 128. - 37e1ff8723)
2021. okt. 22. 07:18

Az tuti; hogy a meloban most szenvedni fog!

Remelem en meg olyan melot szerzek; hogy en is betojok magamtol. 😂

128. 37e1ff8723 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 07:13
Állj bosszút!
2021. okt. 22. 07:04

Nem azert szerepelt le, mert nem dugott meg.

Azert, mert elkuldott 1 jo munkaerot csak azert, mert meg akarta dugni, de nem tudta.


A hogyan resze megalazo volt, bar gondolom ez altalaban ilyen. Valodi indoklast pedig nem kaptam, sot total ellentmondasos dolgokat.

2021. okt. 22. 06:54

Oszinten szolva en is gondolkoztam ezen; felek, hogy 3. lennek; es ennek nem szeretnem kitenni magam.

A gyerek nem zavar, sot orulnek neki, mert nekem nem biztos hogy lehet sajat.

Viszont a felesegevel valo viszonyaba kivulrol most nem birok es nem is akarok belekotorni, ha o nem nyit.


Nem beszel a problemakrol velem, illetve mar probalt de nem a legjobb helyzetben...

Nekem is van eleg bajom, ezt o tudja... nem tudok most 1 ilyen ketes kimenetelu batyut a nyakamba venni.

Tul friss meg az elmeny, haragszom es megalazva erzem magam...


Azt hiszem ez az a kategoria lesz, hogy "vannak dolgok, amiket jobb nem tudni."

Vmi biztos volt, de ez a vmi nem biztos, hogy az, ami. 😀

2021. okt. 22. 06:36
Miután megkaptad a lóvét, kezdj ki vele, komolyan mondom. És akkor meg fogod tudni a valódi okát, mert ez csak hablaty, amit állít.
124. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - Érdekes73)
2021. okt. 22. 06:31
9 evet.
123. Érdekes73 (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 21. 22:29
Meddig dolgoztál ott ?
2021. okt. 21. 21:04

Ebben igazatok van, és tök hülye voltam, hogy minimálisan is belementem ebbe a játékba.


De ez egy női oldal bakker, most minimum legyen már ő a köcsög, ha már én lettem a munkanélküli.

2021. okt. 21. 20:58

De nem mozdultam rá... nem tudom miért gondolod ezt.


Volt, hogy kijelentette, hogy "megvigasztalna", mikor kiderült, hogy egyedülálló lettem. Többen is hallották, és egyértelműen provokatív megjegyzés volt.


Hozzáteszem nem ő az 1. és feltételezem nem is az utolsó családos férfi, aki kikezd 1 egyedülálló nővel.

Ha nem is utasítottam el egyértelműen, miért én vagyok az egyedüli "hibás" ebben a történetben?


Nem vágyom, hogy megértsd, vagy máshogy gondold, csak egyszerűen nem értem.

Számomra borzasztóan furcsa, hogy vki nőként, a nőt okolja, és CSAK a nőt, vagy elsősorban őt.


Feltételezem, hogy házas vagy, és tudattalanul is a "feleséggel" szimpatizálsz, de a feleségről, szándékosan, nem is írtam semmit.

120. Mézes-Krémes (válaszként erre: 119. - PöttyösPanka)
2021. okt. 21. 15:54
Így igaz. A csodálkozást pont ezért nem értem.
119. PöttyösPanka (válaszként erre: 118. - Mézes-Krémes)
2021. okt. 21. 15:29
Vannak olyan szituációk, ahol egyszerűen nem húzhatsz nyerő lapot.
118. Mézes-Krémes (válaszként erre: 117. - PöttyösPanka)
2021. okt. 21. 14:36

Jó, igazad van. :)

Mondjuk tényleg nem tudom, hogy bárki is mit vár, amikor a főnökére rárepül, rámozdul? Ebből jól kijönni szinte sehogy nem lehet basszus.

117. PöttyösPanka (válaszként erre: 116. - PöttyösPanka)
2021. okt. 21. 14:27
Nem mellesleg jogos vagy sem, kevesen képesek nem haragudni arra, aki kirúgta őket.
116. PöttyösPanka (válaszként erre: 115. - Mézes-Krémes)
2021. okt. 21. 14:16
De sokkal könnyebb túljutni rajta, ha rá haragszik. Ha ez megkönnyíti neki, akkor nem igazán számít, hogy jogosan dühös-e rá.
2021. okt. 21. 14:07

Azt írtad, hogy tárgyilagos volt, és hogy nem tudod kikérni magadnak, mert igazából nem sértett meg semmivel, és fantasztikus lóvét kaptál.


Szerintem pontosan akkor szerepelt volna le főnökként, ha nős ember lévén lőni kezdi a beosztottját. :) De ezt nem tette meg. Elküldött. Valószínűleg te voltál, aki ezt a kapcsolatot túlgondolta, ő pedig sem a magánéletét sem a pozícióját nem akarta kockáztatni egy numeráért, vagy azért, mert az egyik beosztottja kikezdett vele.

2021. okt. 21. 08:55

Remélem... szívem szerint kiherélném azt a kretént.


:(


Köszönöm!

2021. okt. 21. 08:43

Ez a legjobb, ami történhetett. Találsz új munkát, tiszta lappal indulsz, elfelejted ezt az amúgy is veszett ügyet, és talán az új helyen megismersz egy szimpatikus, nem nős férfit

Sok sikert!

2021. okt. 21. 07:43

Ezért tisztelem, mint férfi. Főnökként viszont leszerepelt.


1 kicsit az megnyugtat, hogy vannak olyan férfiak, akik nem akarnak használni egy nőt; akkor sem, ha lehetőségük van rá. Bár lehet, hogy ez korai következtetés.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook