Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyen ilyenek vagyunk fórum

Munkahelyen ilyenek vagyunk (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 28195c972d (válaszként erre: 6. - Globus)
2014. jan. 26. 19:54
Nem kizárt,hogy van ilyen,nem csodálkoznék rajta,pl a kollégák viselkedése is más,bent bunkó,csúnyán beszélő,ingerült,otthon meg úgy beszél a feleségével meg a családjával,hogy ennek épp az ellenkezője,és nem egyszer tapasztaltam ezt.
2014. jan. 26. 19:48
Letezhet olyan is, hogy a munkahelyen allandoan donteseket hoz, otthon pedig nem akar. ;)
6. globus (válaszként erre: 4. - 28195c972d)
2014. jan. 26. 19:43
Ha ilyen létezik, akkor valószínűleg az ellenkezője is. Például ha valaki hónapokig mosatlan munkaruhában tud dolgozni, vagy kupis az íróasztala, örökké lemarad valamivel a munkában, feladatainak felét elfelejti, amit a kollégák kénytelenek korrigálni - ő otthon akár pedáns is lehet :)
2014. jan. 26. 19:43
Én is másabb vagyok itthon. Ott pl. mindent egyből a helyére teszek vissza, itthon nem feltétlenül azonnal.
4. 28195c972d (válaszként erre: 3. - Globus)
2014. jan. 26. 19:35
Pedig én majdnem hasonló vagyok,otthon szeretek túl kényelmes lenni,halasztgatni dolgokat,ott meg pörgök és mindig mindent egyből,ott a jobbik énem jön el,van inspiráció,ez a kettősség pont kiegyenlíti egymást,és ez így a jó,mármint nekem.
2014. jan. 26. 19:31
Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki otthon trehány, lusta Pató Pál úr, az a munkahelyén veszettül pörög :) Már csak azért írom ezt, mert így tetted fel a kérdést. Véleményem szerint alaphabitusát sokáig nem tudja takargatni az ember.
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Davidab)
2014. jan. 26. 19:31
Én nem változok a munkahelyemen sem át mássá. Szeretek önmagam lenni és így szeretnek az emberek:)
2014. jan. 26. 19:28

Ti milyen emberek vagytok a munkahelyeteken? Ugyan azok, akik otthon vagy felvesztek egy mas "szemelyiseget", aki kifejezetten a munkara koncentral, vagy eppen azert vagytok masok, hogy ne "egyenek meg" a munkatarsak?


Lehet, vagy inkabb kell is ugyan annak az embernek lenni? Vagy forditva, otthon masok vagyunk, privat emberkent?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook