Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Műköröm, tetoválás - férfi kérdezi fórum

Műköröm, tetoválás - férfi kérdezi (beszélgetős fórum)


7. leviatan (válaszként erre: 1. - 0423ce723c)
2012. jún. 3. 03:32

Te en nem hiszem, hogy mukorommel, tetovalassal vonzobb lennek... hehe, na most lepottyantam a szekrol rohogesemben. :).

Egy idoben meg voltam veszve, hogy legyen tetovalasom, mara ugy gondolom, hogy hulyeseg lett volna. Szerencsere azon nok korebe tartozom, aki felugrik a tu alol (10-bol 1, csak miheztartas vegett 10-bol 6 pasi ugrik fel es nem lesz tetovalasa... :))...

Belegondolok, hogy mikor akartam, akkor 30 kiloval nehezebb voltam, mint most, hogy nezne mar ki a szarnyam eltorzulva meg minden... jobb is, hogy hisztis vagyok :).


A mukorom az meg olyan dolog, hogy nekem szemely szerint csak is a valodi koromre emlekezteto nagyon vekony fajta tetszik, amit eddig egyetlenegy mukormostol lattam csak, a tobbi mind nagyon vastag, kimondottan undorito mukormot csinal, es a noi nem buszken hordja az ocsmanysagot a kormein (arrol nem beszelve, hogy jol megalapozzak a koromgombasodast), na de nem dolgom itt elitelni barkit, ha akarjak hat legyen.


De akkor, Te ferfi nemhez tartozo egyed, valaszold meg azt, hogy miert dekorativabb egy tetovalt mukormos veznasag (akinek szaja is, szeme is, szemoldoke is tetovalt, esetleg a szaja meg fel is fujt... stb., mert nem allnak meg a mukoromnel, kell a mu szaj, mu szempilla, mu mell, es a zsirleszivas), mint egy husos termeszetes? Merthogy akarhogy is "forog" a gyomra a ferfiaknak a mukoromtol es/vagy tetovalastol, megis inkabb a vezna tetovalt mukormost valasztjak, mint a husit :), ugyebar...

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Wickucy)
2012. jún. 3. 03:18

Némelyik színes tetoválás valóban művészi a maga stílusában. De belegondol, aki viseli, hogy a szép feszes, fiatal bőrén levő ábra hogyan fog kinézni, ha remélhetőleg hosszú élete során megöregszik, és öhatatlanul ráncos lesz a bőre?

Hogy a most xy méretű bicepsz összeesik, meglottyad, és ráncok közül kacsint ki a sárkány például?


Én a tiszta, nem rágott, rövidre vágott körmű emberben eleve jobban megbízom.

Ha valaki rágja a körmét, és azt akarja műkörömmel elfedni, az másban is a könnyű, külsődleges megoldást választja.

2012. jún. 3. 02:58
Én pl. abszolúte nem más szórakoztatására csináltatom. Nem másnak akarok tetszeni. Én szeretem a szép színes tetoválásokat és a műkörmöt is. Ha a másiknak nem tetszik, keres olyat, akinek nincs. A hajam is szőke, aki a vöröseket szereti, ne kezdjen velem! :)
4. Lara1984 (válaszként erre: 1. - 0423ce723c)
2012. jún. 3. 02:57

Én sem szeretnék mükörmöt (soha nem is volt), mindössze valami extrém tartós lakkot, mert a munka bizony eléggé igénybeveszi a lakkozott körmöket; hát, ha még a lakk sem valami jó minöségü, akkor löttek!

Számtalanszor elöfordult, hogy a házimunkában a frissen felfestett körömlakk lepattogzott, és viharvert, ápolatlan, visszataszító küllemet adott a kezeimnek. Egy festetlen, tövig levágott köröm munkához praktikus ugyan, de semmiféleképp nem szép (legalábbis szerintem).

Amitöl viszont kiráz a hideg, az a (túl) hosszúra növesztett köröm, ill. túl hosszú müköröm - föleg a most divatos szögletes szélü. Hát az valami gyomorforgató! Meg a nyílhegyszerüen formázott - mert szerencsétlenségemre már olyat is láttam...

Talán, ha a müköröm nem az extrém méretével & formájával hívja fel a figyelmem, hanem harmónikus színeivel & szolíd formájával, akkor (nekem) még elfogadható lenne.

Amit viszont még ennél is undorítóbbnak tartok, az a piercing az arcon! Mintha egy afrikai törzs tagjával állnék szemben! Vagy egy disznóval, ha történetesen karika van az orrában. Ez férfiakra & nökre egyaránt vonatkozik.

E kommentemért biztosan a divatimádó hölgyemények tömkelege átkot szór majd a fejemre - de az az ö véleményük, ez meg az enyém. Slussz.

2012. jún. 3. 02:55
Nekem se tetszik a tetkó. Műkörömről annyit lehet ízléses és szép, nem is gondolád hogy műköröm. Kivéve ha a festett köröm se tetszik. Meg van aki rágja, töredezik stb. és azért tetet fel műkörmöt.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 0423ce723c)
2012. jún. 3. 02:39

Hála Istennek, már azt hittem, mindenki megbolondult. :)

Igaz, én vénecske vagyok már, de tetkó volt már fiatalabb koromban, és akkor sem találta a pasik java vonzónak...

2012. jún. 3. 02:16

Az általam igen tisztelt női nemhez intézem ezt a kérdést férfi szemmel.

Tényleg azt hiszitek, hogy vonzóbbak vagytok egy műkörömmel egy ápolt köröm helyett, vagy egy-két tetoválással egy szép bőr helyett?

Sok tucat férfi ismerősömet kérdeztem meg ez ügyben. Mindegyik(!) azt válaszolta: "Na, ne viccelj, ki a fenét érdekli az?"

Csak, mint információt mondtam el ezt vitaindítóként.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook