Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Műköröm, tetoválás - férfi kérdezi fórum

Műköröm, tetoválás - férfi kérdezi (beszélgetős fórum)


67. Tücke (válaszként erre: 66. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 09:24
Hát értem se rajonganának főleg ha épp melegítőben van kedvem a városban rohangálni:) én tipikusan hangulatomtól függön öltözködöm. :)
66. f1e23b97ee (válaszként erre: 62. - Tücke)
2012. jún. 3. 09:22

Ha elmennék egy plázába Franciaországba vagy Németországban ott is azt gondolom ugyanilyen kifent hölgyekkel találkoznánk.


Nekem nem ez a stílusom, de ugyanakkor abban is biztos vagyok ők sem rajonganának az én néha kissé torzonborz külsőmért :-)))))

65. 2349fee1c7 (válaszként erre: 63. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 09:21

Miért?

Heteroszexuális vagy?:)

2012. jún. 3. 09:20

Akinek nem tetszik, ne nézze :) Ilyen egyszerű. Szerencsére ez még nincs rákényszerítve senkire, és senki fejéhez nem tartanak fegyvert, hogy csináltasson.


A buta általánosításokon meg csak nevetni lehet, sokaknak lövetük nincs pár dologról.


Mint körmös, elég sokféle emberrel találkozok. De a 7 évem alatt eddig 2 nő volt, akik a férjük miatt csináltattak körmöt, amellett természetesen, hogy ők is akarták. Mind a kettő extrahosszú fullgiccs volt. Apa ilyennek kérte.


Emellett pedig van ügyvéd, vezető óvónő, rádiós műsorvezető, tescopénztáros, informatikus, multiban osztályvezető, operaénekes, benzinkutas.... stb. Tehát egyik sem plázacica, és ri..nc, sőt, némelyik pl nem is sminkeli magát a hétköznapokra.


Van olyan is, akinek munkahelyi elvárás, hogy vagy francia, vagy pink legyen a körme, wizzairnél elvárás. És mivel a pink szintől kiütést kap, lakkozni meg 1 nem tudja magának, 2, iszonyat rossz minőségű a saját körme, francia műkörme van.

Olyan is van, aki igen, bármilyen igénytelen gyenge jellem is, de a műkörömmel szokott le a körömrágásról. AKi ezt elítéli, az viszont szánalmas.

Van olyan is, aki a deformált körmére tetet körmöt, és sírt a boldogságtól, amikor először építettem neki, mert végre nem kellett rejtegetnie a kezét.


Úgyhogy mielőtt bárki is elítéli a másikat, gondoljon bele, hogy ő hogy érezné magát, ha ilyen beszólásokat kapna olyanoktól, akik sosem tudták, hogy mi az a körömprobléma.


Mert bármilyen hihetetlen is, a többségnek azért van, mert jobban bírja a kiképzést, mint a saját körme.

És van olyan is, aki a divat miatt csináltat. Mint ahogy előfordult már a világtörténelemben az is, hogy valaki azért bodorította be a haját, mert pont az volt a divat. És?? Kinek mi a fene köze van hozzá?


És igen, a műkörmöt is ápolni kell. De ha az ember fodrászhoz jár festetni, mert neki úgy jobban tetszik, netán jobban áll, azt nem kell festetni? Az elfogadott??


Úgyhogy szánalmasnak tartom a lenéző, lekezelő hozzászólásokat, mert megint elárulják, hogy milyen förtelmesen buták, korlátoltak tudnak lenni az emberek, és ahelyett, hogy a saját házuk táján sepregetnének, azzal foglalkoznak, hogy kivel mi van.


A tetkóról ugyan ez a véleményem. Akinek tetszik csináltasson. Némelyik fantasztikusan szép. És ha megöregszik a bőr? Majd húz rá otthonkát 80 éves korában.

63. 17edc27aec (válaszként erre: 59. - 2349fee1c7)
2012. jún. 3. 09:20
Aha, értem. Hát tudod, én láttam már sokféle embert, külföldiek közül és magyarok közül is. Sajnos lehangoló, hogy a magyar nők mennyire a média befolyásolása alatt állnak, kulturában sehol sincsenek. Ami a véleményedet illeti rólam, a buta emberek szokása az előítélet.
62. Tücke (válaszként erre: 57. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 09:17
Ez meg tény egyértelmű h a belvárosban a tiristáktól hemzsegő helyeken nem a természetes szépségek fognak rohangálni h milliomos pasit fogjanak hanem ezek a mű nők.
61. Tücke (válaszként erre: 56. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 09:16
És milyen igaz sajnos :(
60. 83ff5144bd (válaszként erre: 54. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 09:16
jogos :))
59. 2349fee1c7 (válaszként erre: 52. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 09:13

Köszönöm!:)

Ahelyett hogy vitába bonyolódnék,és meg akarnám változtatni a felfogásodat bizonyos dolgokról,inkább a hozzáállásodat nézem meg...

Talán így választ kapok arra is,hogy miért úgy vélekedsz dolgokról,ahogyan...;)

58. 83ff5144bd (válaszként erre: 56. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 09:13
XD ez jó :D
57. f1e23b97ee (válaszként erre: 54. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 09:13
Én pedig azt gondolom, hogy ez egyén függő. Minden országban megvannak azok a cicababák, akik kikenik kifenik magukat.
56. f1e23b97ee (válaszként erre: 50. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 09:11
Az angoloknak nem szabadna bírálni senkit, mert úgy gondolom sajnos az ott élő nők nagy részén a smink sem segítene.
55. 17edc27aec (válaszként erre: 36. - Pemete)
2012. jún. 3. 09:09
Igazi balkáni felfogás:)))
54. 17edc27aec (válaszként erre: 43. - 83ff5144bd)
2012. jún. 3. 09:07

Nekem meg az a véleményem, hogy aki másokra akar hasonlítani, másokat utánoz, annak elég sivár lelkivilága van, mert nincs egyénisége, nincs stílusa.

A nyugati világ életszínvonala jóval kulturáltabb mint nálunk. Minél csóróbb egy ország, ott annál jobban villognak az emberek.

53. Tücke (válaszként erre: 51. - 83ff5144bd)
2012. jún. 3. 09:07
tudom én:) h mit írtál:) de mostmár akkor is kipróbálom a 2kiló vakolatot majd elmesélem milyen érzés csak kéne találni valami mestert ebben h tudjam mit milyen vastagon kell mégis hogy tökéletes legyen a műbaba sorban nehogy már kinézzenek :))))
52. 17edc27aec (válaszként erre: 39. - 2349fee1c7)
2012. jún. 3. 09:06
Igen? Ez jött le neked ebből? Gratulálok.
51. 83ff5144bd (válaszként erre: 48. - Tücke)
2012. jún. 3. 09:05

mint korábban írtam, a tetkóval nekem sincs bajom :) én is szeretnék, emléktetkót :)

mondjuk ott is a nonfiguratív ribirendszámoktól eldobom az agyam.. :D


az írásom elsősorban az agyonfestett, műbabákról szól.. :)

50. 17edc27aec (válaszként erre: 41. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 09:04
Erről mindig az jut eszembe, amikor angol vendégek voltak itt, megkérdezték, hogy: "Na, hogy éreztétek magatokat itt? Tényleg a magyar nők a legszebbek? Erre azt mondta az egyik angol, hogy: hááát azok lennének, ha félig nem rib.ncosan, félig nem bohóchoz hasonlóan nem öltözködnének.
2012. jún. 3. 09:04

Mint pasi, van amelyiken jót nevetek.

Műköröm: Némelyik már nem köröm, hanem egyenest valami tőr. Használni nem lehet, és jót nevetek mikor a mellettem lévő sorban az 5cm -es hosszú karmokkal szenved az apró válogatásában.

Smink: Egy szolid festés még szépít, de mikor már annyi vakolat van rajta, mint egy kétszobás családi házon... xĐ

Tetoválás: Lehet édes egy kis kölyök kutya, de gondolni kéne arra is, hogy mire idős lesz a kölyökkutyából buldog-hosszú fülű spániel lesz.

Piercing => Vaslédi => Terminátor...

48. Tücke (válaszként erre: 44. - 83ff5144bd)
2012. jún. 3. 09:00

nem tudom rajtam soha nem volt még 2kiló festék fogalmam sincs milyen érzés lehet :) de majd kipróbálom egyszer már csak azért is...


Nekem 3 tetoválásom van most készülök befejezni az egyiket és baromira nem azért csináltattam meg őket h bárkinek is tetszem miattuk hanem a saját örömömre mert mindegyik valami fontos eseményhez köthető az életemben...


Műköröm hát fényévente 1-2 alkalommal van a kezeimen. Tetszenek de hosszú távon nem csináltatnám na olyat meg főleg nem ami úgy néz ki mintha valami boszorkány karmai lennének.

47. Pici Manócska (válaszként erre: 46. - 83ff5144bd)
2012. jún. 3. 08:51
ez nagyon nagy :)
2012. jún. 3. 08:50

[link]


bocs,de ez annyira ideillik most XD :D

45. f1e23b97ee (válaszként erre: 24. - Ae8f040a2b)
2012. jún. 3. 08:46

,,azok az emberek, akik tetoválást viselnek saját maguk miatt csinálják, mert nekik tetszik, valamit kifejeznek ezáltal, esetleg a hovatartozásukat fejezik ki."


Én ezzel nem teljesen értek egyet, mert ha valaki televarratja a karját, testét a Feszty körképpel az általában, ha jön a nyár vagy ujjatlan pólóban, vagy pedig félmeztelenül grasszál a városban, hogy mindenki csodálhassa.


Mondjuk ez általában azért nem a nőkre jellemző.

44. 83ff5144bd (válaszként erre: 41. - F1e23b97ee)
2012. jún. 3. 08:45
épp ezért nem kéne 2 kiló festék mögé bújtatni az egészet :)))
43. 83ff5144bd (válaszként erre: 38. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 08:43

amúgy ha megnézed Európa nyugati országaiban azért ésszel élnek az emberek, nem a testükből... ott magasabb a színvonal, mindenben..

ez a jól feltuningolom, majd kirittyentem magam, és eladom magam 1 pohár piáért, meg 1 jó kis verdáért, ez amcsi stílus.. és idehaza azt nyomatják a TV-ben.. Európa nyugati országait ez nem hatja meg.. nekik ha jól megfigyeled, saját stílusuk van, mind a franciáknak, mind az angoloknak...idehaza meg sokan nem tudják milyen stílusuk legyen,(sztem legyen saját, egyéni.. de ez az én véleményem) hát követik azt,amit nap mint nap látnak a TV-ben.. az amcsi stílust...

hát.. fujj :D

42. Ardilla (válaszként erre: 27. - Ae8f040a2b)
2012. jún. 3. 08:35

Ezt majd légyszi fejtsd ki, ha van rá egy kis időd!

.

Véradásról:

valóban nem zárja ki, de tetoválás után valamennyi ideig nem adhatsz vért. Nem véletlenül van a véradás előtt megválaszolandó 30-40 kérdés között olyan is, hogy voltál-e tetováltatni. Mivel engem bármikor hívhatnak, és szeretnék is menni, ezzel nem kockáztatom, hogy kizárjanak.

41. f1e23b97ee (válaszként erre: 29. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 08:33
Azt ne felejtsük el, hogy a kelet-európai nők viszont a világon a legszebbek, legbájosabbak. Köztök szerencsére a magyarokkal :-)))
40. d71ef05a8e (válaszként erre: 4. - Lara1984)
2012. jún. 3. 08:25

Nekem sem valódi, sem műkörmön nem tetszenek az erős színek, még a vörös, bordó hagyján, de az sem hétköznapra, de a sötétzöld, sötétlila szerintem bármilyen szép is lenne valahol máshol, a körmön közönséges. szerintem. Konzervatív vagyok, de még mindig a finom gyöngyhz és a francia lakkozás az, ami szemet gyönyörködtető. Műkörmöt, akármilyen a formája, csak az tetessen fel, akinek lesz pénze és ideje rendszeresen utánatöltetni, mert a kétszintesre lenőtt műkörömnél is kevés guzstustalanabb látvány van....


egyébként a tövig vágott, festetlen, de ápolt körömágyú köröm igenis lehet szép, ahgy egy festetlen, de ápolt arcbőr is természetesen.

39. 2349fee1c7 (válaszként erre: 38. - 17edc27aec)
2012. jún. 3. 08:23
Meglátszik,hogy nem a nőket csíped...;)
38. 17edc27aec (válaszként erre: 26. - 83ff5144bd)
2012. jún. 3. 08:22

Hát ennyi. Örülök, hogy van olyan is, aki ugyanígy gondolja:) Egyébként pár évvel ezelőtt szállodában dolgoztam, ahol csak külföldi vendégek voltak. Nagyon ritka volt az olyan kirittyentett nő, mint ami nálunk divat manapság. Talán az olasz és francdia nők között volt néhány össze vissza kikent miss Bula:D

De amit észrevettem, hogy a nyugati nők sokkal természetesebben néznek ki, nem festik a körmüket, nincs rajtuk vakolat, és a hajuk sem volt festve. És sokkal diszkrétebben öltözködnek. Sokkal kulturáltabbak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook