Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most vajon igen vagy nem...? fórum

Most vajon igen vagy nem...? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. febr. 9. 17:25

sziasztok...


kivel mizu?

2010. febr. 9. 17:24

Nyuszikám, nem nagyon...


Megkaptad a privit?

881. Nyusszantyú (válaszként erre: 880. - Bar-Bara)
2010. febr. 9. 16:14
gondolom tesztelni meg nem akarsz már...
2010. febr. 9. 15:37

még nem találtam dokit, tudjátok milyen nehéz...?:(

de pénteken kell mennem a mostanihoz am.

2010. febr. 9. 15:24

Ennek is örülök :D

Én amikor a naggyal voltam terhes, én nagymamámmal vesztem mindig össze. Természetesen mindig kibékültünk, imádom őt. Aztán rájött, jobban jár megvárja, amíg megszülök, és azóta szent a béke, érdekes a kicsivel már nem voltam így :DD

878. Nyusszantyú (válaszként erre: 877. - Szoszilvi81)
2010. febr. 9. 14:59

Köszi!!!!!! :D


Na most kibékültem a kolléganőmmel :)

2010. febr. 9. 14:44
Drukkolok, hogy sikerüljön :D
876. Nyusszantyú (válaszként erre: 875. - Szoszilvi81)
2010. febr. 9. 14:16
ja ja én is csak találgatok :D, ezért döntöttem úgy, hogy megvárom a mensit. majd akkor kiderül. próbálkoztunk azóta ebben a hónapban is többször :)
2010. febr. 9. 14:12

Hát nem tudom. Sword járt úgy, hogy pozitívat tesztelt, aztán negatívat és végül megjött neki.

Lehet nálad is volt baba, csak aztán elment...

De ez nem biztos hogy így van, csak találgatok. :P

874. szoszilvi81 (válaszként erre: 871. - Merlinkata)
2010. febr. 9. 14:07

Most szeretnétek, és hidd el előbb-utóbb sikerülni is fog :D Októbertől várakozni nem a világ (bár énis így voltam vele, mint te most, hogy rögtön és azonnal :P)

Hozzá vagyunk szokva, hogy bármit akarunk megkapjuk azonnal nem kell várni, és ez sajnos, bár rajtunk is múlik, de mégsem tudjuk igazából siettetni. :S

A szüleink éveket vártak egy autóra, vagy telefonvonalra, vagy bármi nagyobb dologra. M

ost pedig ha van pénzünk, elmegyünk és azonnal hazavihetjük.

Félre ne értsd, csak nyugtatni szeretnélek. Fiatalok vagytok, hidd el hamar rátok talál a gólya :D Élvezd addig is az életet!

(Én vágyom arra, hogy nyugodtan kiolvashassak egy könyvet, vagy hogy be üljek egy kád vízbe :P)


Szép napot!

2010. febr. 9. 14:01
na az van, hogy a mensim jönne meg 21-én, dokihoz nem kértem időpontot. sztem várok addig türelemmel :D, aztán, ha nem jön meg, akkor elmegyek dokihoz. De szerintetek lehet olyan, hogy halvány poz tesztek után negatívat tesztel vki és mégis terhes???????? hallottatok már ilyenről?
2010. febr. 9. 13:05
köszönöm a gólyát... egyre többen vannak remélem látja, hogy már nagyon várjuk és beköszönt... mostanság:-)
871. Merlinkata (válaszként erre: 870. - Szoszilvi81)
2010. febr. 9. 13:04
Gratulálok a csemetéidhez... az én családomban senkinek nem kellett emiatt fájni a fejének... nem is értem velem ez hogyan lehet... 2 ikerpár is van a testvéreimnél én eddig abban reménykedtem, ha szeretnék akkor sikerülni fog... mostmár azt gondolom szeretném csak jöjjön már...
2010. febr. 9. 12:28

Bár tudom, mindenki ezt mondja, nyugalom :D

Szeressétek egymást minél többször, és hozzátok is bekopogtat majd a gólya. Tudom addig amig várni kell nagyon nehéz, de ne görcsölj rajta túlságosan.

Mi 2001 októberében kezdtünk el próbálkozni, és márciusban estem teherbe, Bálint most már 7 éves.

2 éven belül szerettem volna kistesót, nem jött. Mi is mindenhol jártunk már, aztán semmi. A kaáli intézetbe küldtek minket. Nem mentem el, addigra belefáradtunk. Egy év múlva 2006 áprilisában spontán teherbe estem Martinnal, ő most már 3 éves. :D


Sajnos a családban van egy pár, ők már 5 éve szeretnének babát, és még mindig semmi. Voltak már lombikon, sőt az örökbefogadásra is be vannak adva a papírok, de még semmilyen formában sincs baba :(

2010. febr. 9. 11:35
igen... lehet, hogy egy kicsit túlságosan is... október óta próbálkozunk... és én egyre rosszabbul viselem... hogy eddig még nem jött össze...
2010. febr. 9. 11:29

:P Kitudja.

Ti is szeretnétek babát?

2010. febr. 9. 11:25

Lehet, hogy ilyen szuper a doki... hogy mindenki hozzá akar menni.. vagy esetleg sielni van közben... stb.

:_)

2010. febr. 9. 11:24
Ezzel énis így vagyok. Azt nem tudom, hogy miért kapott ilyen sokára időpontot, de mások is panaszkodtak, hogy csak távoli időpontot kapnak. :S
2010. febr. 9. 11:21
ja értem....köszi...így már érthető... csak én magamból indulok ki, ha jön a gondolat akkor én szeretek minél hamarabb a végére járni... ezért mondtam, hogy nagyon türelmetlen vagyok magammal szemben is.
2010. febr. 9. 11:19
Úgy rémlik, nyuszinak 21-ére van időpontja a dokijához.
863. Merlinkata (válaszként erre: 862. - Szoszilvi81)
2010. febr. 9. 11:17

nem is értem .... világosítsatok fel légyszi

... miért is kell 21-éig várni a dokival????

2010. febr. 9. 11:14

Barbi, mikor mész dokihoz? Kerestél már egyet?

Nyuszi, mész 21-én dokihoz?

2010. febr. 9. 11:13
Merlinkata n is dokihoz mennék és asszem nem is említeném a teszteket csak hogy mikor nem jött meg akkor csináltál egy halványkát, és azóta ne,, mert nem bízol annyira a tesztekben...valszeg csinálnak ők is tesztet ott helyben, vagy labor....és legalább kiderül....! és tuti meg is vizsgál
860. Merlinkata (válaszként erre: 858. - Nyusszantyú)
2010. febr. 9. 11:08

Szia!


Én biztosan elmennék orvoshoz és csak a pozitív teszteket említeném... Őneki már látnia kellene, hgoy odabent lakik e valaki...

2010. febr. 9. 11:00

sziasztok!

szilvi, nnekem is fura, de a mnyh csak nem párolgott el...? nem véreztem! szerintem valamelyiket totál elírta....ja...és f...sza hogy diagnosisba meg beírja 1jén h bizonyított terhesség...ezt nekem nem mondta......ááááh:@



Nyuszikám, neked is várnod kell....vagy másik dr de nem mondd meg h teszteltél az utóbbi időben mert jópáran akkor aszonnyák hogy terhesség kizárva mi lehet a baja...

858. Nyusszantyú (válaszként erre: 855. - Merlinkata)
2010. febr. 9. 10:56
Aranyos vagy! Köszi a bíztatást! de szerinted annak ellenére lehet baba, ha 4 poz tesztem után most szombaton a gabriel negatív lett? Én emiatt mondom azt, hogy nincs babóca. Neked szorítok nagyon! Kitartás csütörtökig :D
2010. febr. 9. 10:46
Ti mindig türelemmel ki tudjátok várni azt, hogy ne jöjjön meg? én már alig bírom... most semmilyen tünetem nincs, talán egy kicsit könnyebben vagyok ideges... remélem minden rendben lesz és két csík lesz a teszten...
2010. febr. 9. 10:45
Híreim vannak.. nagyon várom a csütörtököt eddig még soha sem sikerült megvárnom azt a napot amikoer meg kellett volna jönnie... most talán egy kicsit türelmesebb vagyok... mindig hamarabb megcsináltam a tesztet.. és már most is begyüjtöttem 3-t hogy biztos legyek a dolgomban..
2010. febr. 9. 10:43
Nyusszantyú kitartás... szerintem nálad is van baba... bár én nem tudok kártyát olvasni, de a megérzésem azt mondja ott is lennie kell valakinek:-)
2010. febr. 9. 10:39
Elég rég nem tudtam itt lenni, de örömmel hallom, hogy úgy néz ki van babás eredmény... Ezúton is gratulálok...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook