Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mit tegyek? Rokonkérdés fórum

Most mit tegyek? Rokonkérdés (beszélgetős fórum)


1 2
4. Arianne113 (válaszként erre: 2. - 06718ca650)
2011. nov. 3. 20:22

talán igazad van. az a nagy helyzet most is jöttek haza tőle anyósék, párom bátyja meg a barátnője hatalmas csomagot kapott szerencsétlen páromnak meg még azt se üzente hogy üdvözli, vagy akármi... nagyon rosszul esik neki is, nekem pedig főleg, mert egy nagymama miért tesz a két unokája között ekkora különbséget?


szerintem undorító dolog.

2011. nov. 3. 20:20
nálunk a sógornőm útál, nem foglalkozom vele, nem is találkozunk. nem kell a látszatért olyannak a közelében lenni akinek nem akarsz.
2. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2011. nov. 3. 20:19
nem tudsz vele mit csinálni. de jó hogy a párod kiáll melletted. ne érezd magad bunkók miatt rosszul!!
2011. nov. 3. 20:17

Már régóta bánt ez a téma. Vőlegényem nagyanyja utál. Ezt annak köszönhetem, hogy anyós és a vőlegényem bátyjának élettársa engem minden kurvának meg semmirekellőnek elmondott nála.

Nem is ismer az öreglány, egyszer találkoztunk, ott aludtam nála, és őt zavarta hogy beszélgettünk éjjel a párommal. Másnap ezerszer bocsánatot kértünk mindketten, de elküldött és nem fogadta el.


Azóta eltelt egy év, én próbálkoztam kapcsolatot teremteni vele, de úgy elástak, hogy azóta is én vagyok a család kurvája...

Most azt szeretné hogy a párom egyedül menjen le hozzá karácsonykor, meg anyósék szerint is le kellene mennie, csak hogy ő megmondta, nemfog nélkülem lemenni, ha engem nem fogadnak el, akkor felejtsék el őt is.

Nagyon bánt az egész rosszul érzem magam. Anyós is előttem jópofizik a hátam mögött meg mindennek elmond.

Mit tudnék még tenni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook