Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mihez kezdjek, mit jelent ez? fórum

Most mihez kezdjek, mit jelent ez? (beszélgetős fórum)


1 2
22. kisj
2010. aug. 11. 14:29
Érdekes, hogy azt az apró tényt, miszerint a förum indítója egy évvel ezelőtt elkezdett vonzódni a párja öccséhez, mindenki figyelmen kívül hagyta:P
21. Mariann7533 (válaszként erre: 20. - 7abca51b0b)
2010. aug. 11. 14:28
Szerintem sem tesztelésről van szó,ez tuti.
2010. aug. 11. 14:27
Én nem tartom valószínűnek, hogy egy 39 éves férfi az öccsével akarja letesztelni a barátnőjét.
2010. aug. 11. 14:27

Azt írod,hogy kellemetlenek neked ezek a dolgok,amiket csinál.

Viszont azt írtad,hogy vonz téged.Nehogy félre érts,nem kérdőre akarlak vonni,vagy ilyesmi,csak ezt írtad.

Azt kérdezném,hogy mennyire vonzódsz hozzá?

2010. aug. 11. 14:25
Lehet, párod féltékeny, és tesót kérte meg, teszteljen le :)
17. c42aaaac41 (válaszként erre: 12. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 14:25
akkor beszélj vele.közöld vele,hogy neked ez gáz,úgyhogy vegyen vissza az arcából.
2010. aug. 11. 14:24
Vagy beszéld ezt meg a pároddal, mondd meg neki őszintén mit tapasztaltál. Csak azt, hogy nem érted minek puszilgat, amikor annyit ott vagytok, meg a gatyás sztorit. Hátha beszél a tesójával. De ne úgy mondd, hogy észrevetted, hogy esetleg tetszel neki.
15. ice kuszi (válaszként erre: 6. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 14:20
Hát ez már több, mint furcsa! Ha nem akarsz balhét a pároddal, szerintem kerüld el nagy ívben!
2010. aug. 11. 14:19

A gatyás szitu...Szerintem egyszer ha fel van öltözve és nem zavar senki üljetek le!És beszéljetek!Mondd el neki, hogy mi az ami neked feltűnt!És kérdezd meg, hogy ezt mire kellene vélned?!Szerintem elmondhatod neki, hogy ez neked időnként kellemetlen(az asztalnál kacsintás, és hogy gatyában flangál előtted)!

Attól, hogy csak egy "vendég" vagy ott, attól még nem kell mindent eltűrnöd!Ha ez a beszélgetés nem vezet sehova, akkor kérd meg a párod, hogy üljön le ő a testvérével beszélni!Persze ezt csak akkor tedd meg, ha nem akarsz semmit az öccsétől!Ha meg igen, akkor te is villants neki néha!:P

2010. aug. 11. 14:18

Van párja, de szakítani készülnek. Pontosabban ő a lánnyal, mint mondta.


Nem tesztelnek, mert a párom ideges tőle.

2010. aug. 11. 14:17
Próbálom kerülni, mondom, de képtelenség. Most kb 2 hétig náluk voltunk, mert kerti munkában segítettünk, hát az valami rettenetes volt. Utálom, ahogy rám néz, és minek megpuszilni, fura.
11. 7abca51b0b (válaszként erre: 7. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 14:17
Hidd el értem mit mondasz! Szerintem próbálj meg kevesebbet hozzájuk járni, vagy nem tudom.
2010. aug. 11. 14:17
Lehet, hogy csak tesztelnek! Nem gondolod?
9. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 14:16

nem biztos hogy tévedsz :) a női megérzés tudod :)

de még mindíg azt tudom mondani, ha szereted a párod akkor nem foglalkozol mással.

2010. aug. 11. 14:16
Arra nem gondoltál, hogy csak laza előtted? A kacsintásokkal lehet kedveskedni akar. Ha már 1 éve tart, történnie kellett volna valami másnak is. Amúgy neki nincs barátnője? Ha akart volna valamit, már megmondhatta volna, nem?
2010. aug. 11. 14:15

Igen, együtt élek a párommal.


Nem fújom fel, ha átélnétek értenétek. Nagyon kellemetlen, ahogy néz a szemembe, mosolyog. Nem értitek, mert nem látjátok.

2010. aug. 11. 14:14

Most hülye vagyok és tévedek, vagy jobb ha tényleg kerülöm?


Tegnap pl képeket mutatott. Engem is rámentett cd-re. Minek az neki? A páromról is volt vagy 2 kép, rólam meg vagy 6 lementve.


Én tartok tőle,hogy túlzottan megkedvelt.

2010. aug. 11. 14:12
mintha ezt az egészet felfújnád.....
4. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 14:12

Ha te SZERETED a párodat, akkor ne foglalkozz a másikkal. Ha látja rajtad, hogy hiábavaló a próbálkozás, abbahagyja :)

Ráadásul, ha mondasz valamit, a végén még te leszel a hibás, hisz te szítasz tüzet a testvérek között...

ne foglalkozz vele!

2010. aug. 11. 14:12
Együtt éltek a pároddal?
2010. aug. 11. 14:11

Hogyan kerüljem el az ilyen kényes szitukat?

Gatyában flangál előttem, nem zavarja, hogy ott vagyok, engem viszont igen. De nem szólhatok, mert én csak vendég vagyok náluk olykor-olykor.

2010. aug. 11. 14:08

Lassan 5 éve élek párkapcsolatban a kedvesemmel, akinek van egy öccse.

Nem vagyok kicsapongó, félre ne értsétek, soha senki nem vonzott, de kb 1 éve valami történik velem.

Van egy nála 4 évvel fiatalabb öccse (35)éves, én 23 vagyok.

Arra figyeltem fel, hogy elkezdett vonzani. Nem tudom ő mit érez, de kedvesen mosolyog rám, 1-2 alkalommal rámkacsintott a tesója (a párom) jelenlétében az asztalnál, azt hittem elsülyedek, nem viszonoztam egyszer sem.

Amikor rám néz, valamit érzek, mintha sugallnál, tetszel nekem, nagyon rossz.

2-szer is álmodtam vele. Egyszer azt, hogy szeret, tegnap megint, nem bírom, mit csináljak?


Próbálom kerülni, de mindig otthon van. Volt egy alkalom, meglepett, amikor ment dolgozni, és az édesanyja előtt adott két puszit, nem értem miért. A párom nem látta, de manapság valahogy féltékeny kezd lenni a párom. Lehet valamit tud, amit én nem?


Mit gondoltok? Akar valamit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook