Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most kiakadtam becsületesen fórum

Most kiakadtam becsületesen (beszélgetős fórum)


1 2
7. aac131dc75 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2015. okt. 22. 13:52

:D

Paraszt még sose voltál,inkább őszintén nyers!

6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Aac131dc75)
2015. okt. 22. 13:47
Megfordult a fejemben, aztán elvetettem. Én sem lehetek mindig paraszt :D
5. aac131dc75 (válaszként erre: 4. - Kicsimanóci)
2015. okt. 22. 13:42

Ez így igaz,de most nem arról vasz szó,hogy húzogatják egymás haját!

Egy apró carból csinált az anyuka akkora patáliát,ami nevetséges!Ráadásul a szülő gyereket ne ócsároljon!Ócsáróljon engem ha velem van baja,ne a gyerekemet,mert ennél gyávább dologgal nem találkoztam!

2015. okt. 22. 13:38

Tapasztalatból írm, gyerekeken a legnagyobb marhaság összeveszni az anyukáknak. A kölykök kibékülnek két nap múlva, az anyukák pedig fújnak egymásra fél évig (voltam így, én is csak úgy éreztem, hogy nem tettem mást, kiálltam a gyerekem mellett a másik undok kislánnyal szemben, de nem sok értelme volt, a fent leírtak miatt.)

De te tudod, kapd el, olvass be neki, de nem leszel jobban tőle.

3. aac131dc75 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. okt. 22. 13:35

Akkor jó,köszi! :)

Mikor megláttam a neved a "medve anyám"-ra számítottam! :D

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aac131dc75)
2015. okt. 22. 13:32
Semmi baj, meg van bocsizva.
2015. okt. 22. 13:26

Történt egy olyan eset a csoportban,hogy a lányom az egyik kislány cipőjéről véletlenül félig letépte a hercegnős műagyag akármit.Az anyuka akkora patáliát csapott az óvónőknek,ócsárolta a gyerekem.

Én anno egy szót sem szóltam mikor teljes egészében letépte szintén az ő lánya az én gyerekem szandijáról a virágokat. /Eddig 4 szandiról/

Arról nem beszélve,hogy a férjem javítja a benti játékokat amit 90%-ban az ő lánya tett tönkre,ráadásul nekem az pénzbe kerül.Mégse szóltam soha!De ennek vége!Hétfőn elkapom,és olyat kap amit nem tesz ki az ablakba!


Ha velem van baja mondja nekem,ne mástól halljam vissza,pláne nem úgy hogy a gyerekemen veri le!


Bocs,de ezt ki kellett írnom magamból!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook