Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mohácson illetve Pécsett szülni készülő kismamák tapasztalatai fórum

Mohácson illetve Pécsett szülni készülő kismamák tapasztalatai (beszélgetős fórum)


1 2
7. nemmaci (válaszként erre: 5. - Moribana)
2011. febr. 9. 10:01
Csak közös fürdők vannak.
6. nemmaci (válaszként erre: 5. - Moribana)
2011. febr. 9. 10:00

szia!


én októberben szültem a pécsi klinikán. Amikor én szültem összesen 2 üres ágy volt. De ha nagyon sokan vannak, akkor másik osztályt is meg szoktak nyitni.

5. Moribana (válaszként erre: 4. - Ncilány)
2011. febr. 9. 09:40
Hát igen bejutni sem egyszerű... pláne, hogy most már van egy kislányom miatta is macerásabb pécs, de sajnos mohácsról sem hallani túl sok jót.. De a legnagyobb baj, hogy a szülészeti klinikáról is rengeteg rosszat mondanak a megyeisek és a szülészeztis dolgozók között dúlnak a háborúk az orvos akinél a megyeiben szültem emiatt nem is vállal már szülő nőt.Ha jól hallottam a szülészetin sincs minden szobához külön fürdő és állítólag nagyon sokan is vannak... ez igaz?
2011. febr. 9. 09:15

Igen a dokik - ápolónőkkel nekem se volt semmi bajom, ott született az enyém is..

Nézzd azt az oldalát is : a megye bármely területéről odakerült kismamával életreszóló barátság is kialakulhat. Persze ha gáz van nem túl egyszerű Mohácsról bejutni Pécsre. De máshonnan se.

2011. febr. 9. 09:11

Azt hallottam egy kismama ismerősömtöl, hogy Mohácsról is Pécsre az Édesanyák utjára kell menyjenek szülni.

Illetve a Sikloson lévő még működik.

2. maninka (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. febr. 9. 09:11
Én a pécsi édesanyák úti klinikán szültem, teljesen elégedett vagyok. Merem ajánlani.
2011. febr. 9. 08:53

Sziasztok!

Én olyan kismamák tapasztalatait szeretném olvasni akik most járnak a szülészeti klinikára, vagy a mohácsi szülészetre .Mivel a megyei kórházban megszűnt a szülészet ezért nagyon tanácstalan vagyok, hogy a második babámmal hova menjek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook