Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet feketére festeni a fondant? fórum

Mivel lehet feketére festeni a fondant? (beszélgetős fórum)


1 2
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2011. ápr. 26. 19:19

Tényleg!!!! Illett volna tudnom :) Bár szerintem elég beszerezhetetlen :(

Én még csak aprítva láttam kiskereskedelemben tintahalat M.o.-on.

Szépia néven lehet keresni a tintahal tintát, de én csak kifejezetten vendéglátósókat kiszolgáló nagykerben tudok róla. Esetleg cukrász alapanyagokat forgalmazó kereskedést keress, mert marcipánhoz azért szokták használni. Ha szerencséd van, találsz olyat, aki 1 porcióval is hajlandó foglalkozni. Vagy ha tudsz olyan cukrászdát, ahol saját készítésű marcipánt árulnak, ott alkudozhatsz.

2011. ápr. 26. 19:10
mármint tejcsoki, étcsoki kombó, na.
2011. ápr. 26. 19:09
Egyébként a zongi az lehet nyugodtan barna is >> billentyűk meg étcsoki. :)
2011. ápr. 26. 19:08
Ha kapsz olyan tintahalat, aminek még megvan a tintazsákja, azzal lehet. Az olaszok a fekete tésztáikat azzal készítik.
2011. ápr. 26. 19:08
Szia! Az "iparilag" színezett termékeket (pl. sót) szénnel színezik. Én mást nem is nagyon láttam. Talán fekete szezámmal megpróbálhatod, bár szerintem ki fog érződni az ízén. Milyen ízű tortát készítesz? Dióhoz, mogyoróhoz meg csokihoz menne a szezám.
2011. ápr. 26. 19:04

Légyszíves segítsetek!A boltban kapható ételfestékkel szoktam színezni,de fekete nincs.

Zongora forma tortát szeretnék készíteni!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook