Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van az, ha fürdök és kiszállok a kádból, tele leszek vízzel? fórum

Mitől van az, ha fürdök és kiszállok a kádból, tele leszek vízzel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
31. fd8e423e9e (válaszként erre: 29. - Panini)
2009. okt. 5. 20:05

Nyugi, mi is most kezdtük el a próbálkozást, de nem idegeskedem, próbálj meg minél többször lent szorítani (én is ezt teszem). Sajna itt Miskolcon csak november közepén lesz intim torna tanfolyam :((( de a lány aki tartja azt mondta lehet babavárás alatt is tornáztatni az izmokat.

Szerintem egyébként ez normális, legfeljebb a nők többsége nem veszi észre. Mert pl. nem tornázik nyitott lábbal guggolásokat, nem fürdik kádban, vagy úszik abban a néhány napban, stb. Először én is megijedtem régebben, de utána olvastam. Figyeld meg, hogy neked is mensi előtt van-e ilyen érzésed.

30. c82ca0b957 (válaszként erre: 26. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:00
Úristen olyan rossz ezeket olvasni! Nagyon erősek vagytok, hogy...nem is tudom, hősök vagytok vagy mi. Én főbe lőném magam ha kivennék a méhem! :((((
29. panini (válaszként erre: 24. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 5. 19:59

Köszi a tippet, most eléggé megijedtem...

Én még nem szültem, soha nem volt inkontinenciám, nem műtöttek ott alul semmivel... Akkor mi lehet?

Ráadásul mi is most tervezzük az első babát.

2009. okt. 5. 19:54

Hát az tény, hogy a Nőknek, főleg, ha legalább egyszer szültek, már könnyen tágulnak, de még a bőrünk sem lesz már olyan feszes utánna, mint előtte...

Az első terhességnél kitágul minden, ami csak lehet...

2009. okt. 5. 19:52
Ja és nekem is műtét után két hónappal kezdődött, és vagy fél évig tartott. Császármetszésem volt.
2009. okt. 5. 19:52

De most jut eszembe, főleg, ha kivették a méhed, hogy engem, amikor szülés utáni inkontinenciával műtöttek, akkor elmondták, hogy a hüvellyel van egyben a hólyag, és a hüvelyen át történt a műtét, hogy abból a felső részét körkörösen kivágják, majd felemelik, és azzal visszakerül a hólyag az eredeti helyére...


Ha kivették a méhed, akkor előfordulhat, hogy a hüvelyed megsüllyedt, és vele együtt, ahogy gyengül a gátizomzat, úgy kialakulhat az inkontinencia, ha nem kezdesz valami gátizom erősítő gyakorlatba...


Vagy visszamenni, és csináltatni egy inkontinencia műtétet, és azzal a műtét végén enyhén beszűkítik a kitágult hüvelyt is...


Nekem azóta nem volt vele gondom...

Csak ki kell fogni egy normális orvost, Aki érti is, hogy mit csinál...

25. Aisah
2009. okt. 5. 19:51

Köszönöm a válaszokat.

Úgy tudom,hogy van dvd-je,esetleg annak beszerzése és a használata is sikeres lehet,ha nem tudok közvetlen ilyen tornára menni nem?

24. fd8e423e9e (válaszként erre: 15. - Panini)
2009. okt. 5. 19:51
Néha nálam is előfordul,vagy hogy levegő bemegy, ha tornázok menses előtt. Ilyenkor automatikusan elernyednek ezek az izmok, felkészül a test a vérzésre. Persze engem is idegesít, épp ezért fogok elmenni egy Kriston Andrea intim torna tanfolyamra, hogy erősítsem az intim izmaimat is, főleg, hogy babavállalásra készülünk. Talán érdemes Neked is kipróbálnod.
2009. okt. 5. 19:50
Nekem volt ilyen, egy időben többször is amikor fürödtem. Vigyázz mert alul "megbetegíthet" , hiszen a bement víz felborítja a hüvely természetes savas közegét. Nekem lett is bajom, azóta mindig zuhanyozok, és nincs semmi gond. Kíváncsi vagyok ha fürödnék ismét előfordulna e. De inkább nem próbálom ki, nehogy ismét gond legyen.
2009. okt. 5. 19:48
Szerintem alapvetően nem normális jelenség, de az esetedben természetes, hiszen nagyműtéten mentél át, ilyenkor időbe telik mire a többi szerv becsúszik a méh helyére, illetve lehet, hogy sérült a hüvelyizomzat, stb. Érdemes lenne Kriston Andrea intim tornáját kipróbálnod. Én is most készülök elmenni a következő miskolci tanfolyamra többféle okból.
2009. okt. 5. 19:45
Kriston Andrea intimtorna edző szerint ez egyik kezdeti jele a gáttáji izomzat gyengülésének. Tovább romolva lassú inkontinencia kifejlődés lehet belőle. Vizsgáltasd meg magad, és ha erről van szó, sürgősen kezdj ilyen erősítésbe.
20. Aisah (válaszként erre: 9. - C82ca0b957)
2009. okt. 5. 19:45

Semmi baj.

Az orvos aki műtött nem épp megbízható sajnos.

R.H betartottam a megfelelő időt,sőt még többet is,2,5 hónapíg csak zuhanyoztam!

19. L.Niki18 (válaszként erre: 17. - C82ca0b957)
2009. okt. 5. 19:44
Én nem szóltam, és nem mondtam semmit személyeskedve...! És ha pont nem is neked szántam a mondókámat?? Mindegy most már.
18. L.Niki18 (válaszként erre: 15. - Panini)
2009. okt. 5. 19:44
Egyébként nálam nincs ilyen, sosem fordult még elő.
17. c82ca0b957 (válaszként erre: 16. - L.Niki18)
2009. okt. 5. 19:44
Te kezdted! :)
16. L.Niki18 (válaszként erre: 13. - C82ca0b957)
2009. okt. 5. 19:43
Végig kell olvasni pontosan a kérdést, várni míg ki nem írja rendesen pontosan a szöveget. Amúgy nem kell így beszólni senkinek, hogy "ez nem jutott el", mert nagyon bunkó dolog szerintem...!
15. panini (válaszként erre: 6. - Aisah)
2009. okt. 5. 19:42

Szia!

Nem tudom, néha velem is előfordul. Nekem nem sok, és nem mindig. Eddig még nem jöttem rá, mitől függ az hogy néha igen-néha nem. Azt hittem, ez normális és mindenkinél így van, de ahogy olvastam a kérdésedre a lányok reakcióit, lehet, hogy ez nem normális ?!??

2009. okt. 5. 19:40

És főleg ilyen műtét után nem szabad beleülni a kádba, mert a vízben benne van az is, amit lemosol magadról, vagyis nem steril víz, és még el is fertőződhet belül valami...


Csak tusolás!!

13. c82ca0b957 (válaszként erre: 10. - L.Niki18)
2009. okt. 5. 19:40
Mint láttad: nem értettük a kérdést...ez nem jutott el?
12. c82ca0b957 (válaszként erre: 8. - Aisah)
2009. okt. 5. 19:39
Keresd fel a dokit mihamarabb, de lehet hogy semmi jelentősége nincs!
2009. okt. 5. 19:39

Ezért jobb a tusolás, és egészségesebb is...

Tusolás alkalmával nem folyik víz oda, ahová nem kéne...

2009. okt. 5. 19:38
Szia! Úgy látom nagyon viccesek vagytok, pedig ilyen dolgokkal nem kellene viccelődnötök! Szerintem menj el mielőbb a doktorhoz, aki műtött, vagy esetleg a nőgyógyászodhoz. Lehet természetes dolog a műtét után. Nem?
9. c82ca0b957 (válaszként erre: 6. - Aisah)
2009. okt. 5. 19:37
Ne haragudj rá, nem tudta mit akarsz kérdezni, én sem tudtam...
2009. okt. 5. 19:37
Tele leszek vizzel,ergo belülről folyik a fíz a hüvelyemből,de így nem tehettem fel a kérdést!!
7. c82ca0b957 (válaszként erre: 4. - Aisah)
2009. okt. 5. 19:37
Ó :( Szegénykém! :((((
6. Aisah (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 5. 19:36

Nem kamu és nem is vicces..

Én legalábbis nem tartom annak!!

2009. okt. 5. 19:36

érdekes egy kérdés:))DDD


logikus, hogy vizes leszel, nemde?

2009. okt. 5. 19:35

Lehet valami baja a záróizomnak?

4 hónapja műtötek kivették a bal petefészkem és a méhem..Mostanában próbáltam először kádba beülni,és fürdeni,de fürdés után rengeteg víz jön ki belőlem.

3. c82ca0b957 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 5. 19:35
:DDDD
2009. okt. 5. 19:35
Ez valami kamu kérdés? Tudod fürdéskor az ember vizes lesz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook