Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van az, ha fürdök és kiszállok a kádból, tele leszek vízzel? fórum

Mitől van az, ha fürdök és kiszállok a kádból, tele leszek vízzel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. okt. 31. 18:44

Sziasztok!


Az intim torna hólyagsérvre is jó?

60. fd8e423e9e (válaszként erre: 59. - Aisah)
2009. okt. 12. 16:31

Hogy-hogy miket írt? Én a miskolci trénerrel beszéltem két hete, ő nagyon bíztatott mindenkit (remélem lesz novemberben tanfolyam) állítólag komoly vizeletvesztés esetén is volt már, akinek teljesen visszafordítható lett a folyamat.

Ha lehet, megkérdezhetném miket írt?

59. Aisah
2009. okt. 12. 13:38

Köszönök minden tanácsot.

Közben én váltottam pár mail-t Kriston Andreával,nem írt túl bíztató dolgokat:(

2009. okt. 12. 13:36
Nekem is előfordult régebben, azóta zuhanyzok 99 %-ban.
57. Aisah (válaszként erre: 54. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 12. 13:35

Szia.

Az endo miatt sajnos nem sikerült.

2009. okt. 6. 09:07

Sziasztok!


A tornához van egy tippem: Martica K. Heaner: 7 perc szextitok c. könyve

Elég régi, egy amerikai fitnesstréner írta (amikor a Kriston-torna még sehol nem volt), antikváriumban talán lehet kapni, és a nevével ellentétben nagyon jó és alapos intimtorna könyv. Undorító rózsaszín, ponyvakönyv-szerű papírborításban jelent meg, de ne ez alapján ítéljétek meg, hanem a benne lévő gyakorlatok alapján!!

Trivium Kiadó, Bp., 1997

eredeti címe: The 7 minute sex secret. Talán neten megtaláljátok..

Tényleg ajánlom (lehet, hogy Kriston is olvasta annak idején?;))

2009. okt. 6. 08:20

Sziasztok!


Amiről többen írtatok, az valóban a medencében található gátizmok vagy medencefenékizmok gyengeségéből adódik. Nemcsak azoknál fordul elő, akik szültek - bár náluk a leggyakoribb, hanem gyakran a fiatalabbaknál is, sőt a pasiknál is lehet. Ülőmunka, erőlködés, az izmok rugalmasságának csökkenése miatt.

Mint minden (harántcsíkolt - azaz mozgató) izmot, ezt is lehet és kell is edzeni, amire jó módszerek vannak, pl. az intim torna. Nem hülyeség, bármilyen furán is hangzik valakinek. És sztem az mindegy, hogy tanfolyamon vesz részt az ember, vagy otthon a dvd-t csinálja meg (ami egyébként kb. napi 15 perc).

54. fd8e423e9e (válaszként erre: 51. - Aisah)
2009. okt. 5. 21:35

Akkor próbáld meg az intim tornát, várom a véleményeket! én is megírom Neked, ha kíváncsi vagy rá, bár én csak november közepén fogok tudni menni :(


Megkérdezhetem, ha nem vagyok indiszkrét, hogy gyermeked van, vagy az endo miatt nem is sikerült?

53. Aisah (válaszként erre: 52. - Zarahell)
2009. okt. 5. 21:02
Ez teljes mértékben így van!
52. Zarahell (válaszként erre: 40. - C82ca0b957)
2009. okt. 5. 20:52
Hidd el, ha az ember benne van, teljesen más lesz. Acélidegeket növeszt, nagy levegőt vesz, és küzd!
51. Aisah
2009. okt. 5. 20:33

Annyiszor altattak már hogy mot 34 évesen,már úgy felejtek mit egy 80 éves..arról nem beszélve,hogy az utolsó altatásom után 2 napig nem tudtam magamhoz térni..

A fájdalom nem érdekel,mert túl éltem olyan punkciót is,ahol mindent éreztem..

És nagyon sok dolgot túl éltem ez alatt a tizen x év alatt..

DE MÁR SOK VOLT..HA VAN MÁS MEGOLDÁS IS INKÁBB AZT VÁLASZTOM..

2009. okt. 5. 20:27

Nem vetekedés, csak írtad, hogy mégegy műtétet soha!!

CSak bátorítást akartam adni, hogy nincs mitől félni, mert ha valami oda jut, akkor nincs mit mérlegelni...


Szerintem ne félj, ha még lenne valamilyen műtéted, úgyis altatnak, és amire felébredsz, arra már túl is vagy rajta...

2009. okt. 5. 20:26

EGyébként én is legjobban az aranyér műtét előtt féltem, mert tudtam, hogy piszkosul fog fájni, de amikor oda jutott az is, hogy az aranyér utolsó stádiuma, mert annyira kilóg a végbélből, akkor már nincs mit mérlegelni, be kellett feküdnöm...

Az igaz, hogy az inkontinenciának is, meg a végbél műtétnek is kb. 2 hónap a lábadozási ideje...

48. Aisah
2009. okt. 5. 20:25

R.H én csak a nőgyógyászati nagyobb műtéteket írtam le..

Nem akarok senkivel sem vetekedni,de a betegségem miatt,az orvosoknak fogalmuk sem volt mi a bajom..Rengeteg ciszta punkcióm volt,évente 2-3 kaparásom az erős vérzések miatt,epehólyag kivétel mert folyton fájt a derekam,és a hasam,vakbélműtét szintén ezért..

15 éves korom óta műtögettek,mert a menstruációm kezdete óta endometriozisos vagyok,de ezt a betegséget még a mai napig nem értik az orvosok..

47. panini (válaszként erre: 31. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 5. 20:25
Köszi a tippet, majd megnézem, mert lehet, hogy ezzel van összefüggésben.
2009. okt. 5. 20:23
Ezek valahogy gentikailag kódolva voltak a családban, de a vakbele viszont még a Szüleimnek is megvan...
2009. okt. 5. 20:22

Élek!!


Mert ezek mellett a Kisfiam súlyosan Autista...


Én megkaptam a feladatom egy életre...

44. c82ca0b957 (válaszként erre: 43. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:22
Ezek után...remélem lekopogtad!
2009. okt. 5. 20:22
ÉS szerencsére a vakbelem még megvan...
42. c82ca0b957 (válaszként erre: 41. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:21
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ És még élsz?
2009. okt. 5. 20:20

Aisah!!


Ha most felsorolnám amit minden más műtét előtt, hogy mi a kórelőzményem, akkor Neked is tátva maradna a szád...


KEzdődött kislány koromban szem-műtéttel, majd mandula, utánna felnőtt koromig semmi, majd szülés után 4 alkalommal visszatérő tályogok mindkét mellemben, nem akart évekig elapadni a sűrű utótej, ami állandóan begennyesedet, és évekig csíkozták mindkét mellem, és mindkettőt műtötték összesen 4x, volt egyszer egy méhszáj alatti polipom, azt is műtötték, akkor az inkontinencia, az már 8, és két éve végbél műtétem, az 9.

És volt 4 alkalommal éber állapotban szájsebészeti műtétem, visszatérő csomókkal az arcüregemben...

Azt is éber állapotban vágták fel mindig, a szájüreget, és az arcüreget elválasztó hártyát...


Az összesen 13 műtét az életem folyamán...

40. c82ca0b957 (válaszként erre: 36. - Aisah)
2009. okt. 5. 20:18
Igen de, nem tudom! Át tudom érezni a problémádat és most olyan szinten felnézek rád, és a hasonló dolgokon átesettekre, hogy azt gondolom én nem tudnám ezt....Hát drukkolok neked, nektek, hogy minden rendben legyen, ne legyen semmi baj!
2009. okt. 5. 20:15

Ez így van!!

Az ülőmunka sem a gátnak, sem a lábaknak nem tesz jót...

38. fd8e423e9e (válaszként erre: 35. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:13
Értem. Most azért készülök menni tanfolyamra, mert állítólag könnyebb tőle a szülés, és utána gyorsabb a regeneráció. Meg egyébként is erősíteni szeretném ezeket az izmaimat, ülő munkát végzek, ami nem tesz jót :(
37. d4464aaf8a (válaszként erre: 34. - Aisah)
2009. okt. 5. 20:12
Bár úgyis Te döntöd el, csak jó indulatból írtam, de az inkontinencia műtétet a hüvelyen át végzik...
36. Aisah (válaszként erre: 30. - C82ca0b957)
2009. okt. 5. 20:11

Nekd is menne hidd el,ha tudnád,hogy élhetsz rendesen a műtét után.

Én is csak a rengeteg fájdalom miatt vállaltam..

2009. okt. 5. 20:11

Nem próbáltam, a nőgyógyász főorvos szerint nekem amúgy is csak a műtét segített, mert olyan stádiumba került szülés után az inkontinenciám...

NEhéz szülés volt, és elhúzódó, és nagy baba volt a Kisfiam, széles vállai voltak, ezért nehéz volt megszülni...

Én már nagy betéttel jártam, mert minden vizeletem befolyt...

34. Aisah (válaszként erre: 26. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:09

Műtétet nem!!

Ez előtt már volt 6 tükrözés,és két nagy hasi műtétem,nem akarok több műtétet,semmilyet!

33. fd8e423e9e (válaszként erre: 32. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:08
Nem hiszel az intim tornában? vagy próbáltad és nem vált be?
2009. okt. 5. 20:06

Intim torna...


Sokszor foglalkoznak ezzel a médiában, hogy a Nők szégyenlik, én soha sem szégyelltem, felmentem anno...a nőgyógyászatra, és az akkori főorvostól kértem tanácsot...

és Ő elmondta, hogy bizony, huszonévesen nem lehet úgy élni, hogy nagybetéttel járni, mert nem tudom visszatartani a vizeletem, és elő is jegyeztek műtétre, megműtöttek, ezt támogatja a tb 100%-osan, ennek a neve: nőgyógyászati plasztikázás, vagyis helyreállító műtét, mert a szüléssel megsüllyedtek az izmok...


És azóta tényleg soha nem volt vele gondom, olyan jól megcsinálták a helyreállító műtétet...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook