Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől okozhat ilyet a szolárium? fórum

Mitől okozhat ilyet a szolárium? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 18. 23:03

Köszönöm a válaszokat.

Izzadás nincs, Ergoline 600- as, 4 irányú állítható erősségű intercooler testhűtő ventilátor van benne.

2016. febr. 18. 15:59

Fekvo szoliknal gyakori jelenseg, Andi mar leirta miert, es mit kell tenni, letorles anno nekem is megoldotta a folt problemat. Aztan meg elkezdtem allo szoliba jarni, ott nincs ilyen "gond"

Egesz biztos tobb vendegnek is van ilyen csak nem mondjak :)

2016. febr. 18. 11:42
Nyomás vagy nem, nekem megszűnt a folt azzal, hogy letöröltem az ágyat szolizás közben.
2016. febr. 18. 11:41

"Mi az un. ”fehér foltok” kialakulásának az oka és hogyan lehet őket elkerülni?

A legtöbb esetben ezeket a foltokat a lapockákon és a fenék fölötti részen találhatjuk, kialakulásuk azzal a nyomással magyarázható, amely a szolárium plexije és az azon fekvő test között jön létre. A nyomás befolyásolja a vérkeringést, vagyis ezeken a részeken a test azért nem tud barnulni, mert a vér nem szállít a barnuláshoz elengedhetetlen oxigént. Tippünk: félidőben forduljon meg, vagy felváltva használja a csak nálunk található EXCULSIVE álló szoláriummal, így minden testrész egyenletesen le fog barnulni."

2016. febr. 18. 11:39
A derekán? Nem közvetlenül a feneke felett? Mert az az izzadtságtól van. Néha oldalra kell fordulni picit, vagy megtörölni papírtörlővel.
2016. febr. 18. 10:34
Van két vendégem, akiknek a derekán tenyérnyi fehér folt maradt, mitől lehet ez? Sehol nem találok rá megfelelő magyarázatot. Csövek vadi újak, alig mentek pár órát, szoli is jó, rajtam pedig és a többi vendégen sincs semmilyen dull effect jelenség.
2016. febr. 18. 10:32
Szoláriumosok segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook