Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy egy 1 hete húzott fog még mindig nagyon fáj, és egyre csak rosszabb? fórum

Mitől lehet, hogy egy 1 hete húzott fog még mindig nagyon fáj, és egyre csak rosszabb? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
10. Wall (válaszként erre: 9. - Catherine.hsz)
2010. nov. 16. 17:51
Én is ezért mentem vissza, hogy talán megröntgenezi. De nem. Az oké, hogy úgymond ,,fájnia kell", szóval, normális, ha egy ideig fáj.. de naponta 3-4 Cataflam, reggelente meg majd besz*rok. :D
2010. nov. 16. 17:49

A foghúzás után 3 hét a seb gyógyulási ideje. Ha nagyon fáj, akor még nem múlt el a gyulladás. Antibiotikumot szedsz rá?

Egyébként valóban lehet még bentmaradt csontszilánk is. Egy röntgen kideríti.

8. Wall (válaszként erre: 6. - 83e25137af)
2010. nov. 16. 17:49

Hát de ennyi ideig azért talán nem kéne fájnia. Főleg nem ennyire, meg így, hogy egyre csak erősebb. Reggelente alig tudom már kinyitni a számat.

Voltam ma, de csak azt csinálta, amit leírtam.

Én nem vagyok fogorvos, de talán egy röntgent megért volna, hogy nincs-e benne valami.

Na mindegy, majd kiderül.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Wall)
2010. nov. 16. 17:46
csonthártya gyulladás esetleg?
2010. nov. 16. 17:45

Az előfordul. Kérhetsz a patikában öblögetőt ami fertőtleníti a helyét. Ilyen nekem is volt (többször is) lehet hogy egy icipici ételmaradék is bement ami gyulladást okozhat vagy ait Jázmin85 írt egy kis szilánk, de nem lesz gond. :) 1 hetes az még nagyon friss ám.

Ha nagyon aggaszt menj vissza a dokihoz.

2010. nov. 16. 17:45
gyulladás vagy idegsérülés esetleg csontsérülés.
4. Wall (válaszként erre: 3. - Binyusz)
2010. nov. 16. 17:45

Hát, ez nagyon nem hangzik jól. :/ Ma voltam én is, de csak egy gyógyszeres kis vattadarabot rakott rá. Nem tudom, mitől van, de rohadtul fáj, és nem múlik, sőt egyre erősebb. Valószínűleg be is van gyulladva.. ( bár nem vagyok fogorvos )

Annyit mondott, hogy ha holnap is fáj még este, akkor menjek vissza csütörtökön is.

Csak az a baj, hogy addig besz*arok, annyira fáj, meg lüktet. :/

2010. nov. 16. 17:42

Szia!

Nekem is ez volt,elvileg azért mert csonthártyagyulladásom volt.Visszamentem a fogorvoshoz,és kitisztította a helyét,és utána összevarrta,rá pár napra már sokkal jobb volt!Jobbulást!

2010. nov. 16. 17:40
Lehet benne maradt egy kis darab és az lökődik kifele.
1. Wall
2010. nov. 16. 17:40
Mitől lehet, hogy egy 1 hete húzott fog még mindig nagyon fáj, és egyre csak rosszabb?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook