Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ettől csak rosszabb lesz, vagy idővel lehet jobb is? fórum

Ettől csak rosszabb lesz, vagy idővel lehet jobb is? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 15. 10:52
Hát ez a hapsi KUKA! Ha jót akarsz magadnak, akkor egy ilyen tapintatlan egoista barommal szóba sem állsz többet! Én biztos nem tenném.
11. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 10:03
Első alkalommal azt mondta, hogy szar a végzettséged és utána még 2x találkoztál vele? Hát akkor azért veled is van némi baj.
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 09:54

Az ilyen alakkal már másodszor sem találkoztam volna.

Igazuk van az előttem szólóknak mindenben.

Menekülj, amég nem késő....

9. Soufflet (válaszként erre: 6. - Hottie)
2022. jún. 14. 09:41

Ahogy apam szokta mondani: "ha a butasag nyers erovel parosul,

feledhetetlen elmenyeket okoz"-eredetileg eletronikus mernok volt mielott mas palyara tert. Es vannak "eros" emberek, akik meegoldjak az uzemben... Vagyis szetkurjak a gepeket ahelyett, hogy kerdeznenek.


Ezen tanulva, en nem banom, ha tizedjere hivok valakit vissza, ha valami nem mukodik. Talan en voltam hulye, talan kiderul, hogy valaki szetba.va tette vissza gepet. Most egy betanulo senki vagyok, es vigyek, vallaljak a felelosseget, akiknek kell. En nem talicskazom haza az o fizetesuket.

2022. jún. 14. 09:37
Csak rosszabb.
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 09:27

Ha engem igy lefikaznanak, a masodikra se mennek el.

De talan mar az elso Randi kozben azt momdanam, enny eleg volt.

Utoljara ilyen sznob pasival 17 evesen voltam randin, aki apuci cuccaival villogott, es az altala fizetett sulin bukdacsolt.

Egy A4-es "zsigulival" meg ki villog 2022-ben?XD nem ertek az autokhoz, de azokkal mar ezer eve tele volt az ut a "nemetbol" leselejtezettekkel.


Mikor a kedves, kozeli baratom egy uj Mustanggal vart a repuloteren, ami piros-fekete design-os belul, arra azt mondtam, hogy wow, es fotoznom kell, meg apamnak elkulneni, de ennek szemelyes okai vannak.

6. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 09:23
Nem lesz jobb. Alacsony önbecsülés+butaság. Roppant jó kombináció, nem terveznék negyedik randevút.
2022. jún. 14. 09:17

Komoly önértékelési problémája van. Tudja, hogy nem elég jó, ezért másokat próbál lehúzni, hogy jobbnak tűnjön náluk. Ez később sem lesz jobb, kivéve, ha dolgozik az önismeretén, az önértékelésén. De erre nagyon kicsi az esély.

Akivel kapcsolatban ilyen korán kétségek merülnek fel benned, azzal valószínűleg nem illetek össze.

4. Charlize (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. jún. 14. 09:07

Ó, de jó, hogy vki tömören, egyértelműen megfogalmazva, ki meri mondani!

Ugyanez a véleményem.


Ez a pasi nem párt, hanem önigazolást keres, amiért a volt feleségével kudarcot vallott. Be akarja bizonyítani magának, hogy minden nő ugyanolyan, rád akarja erőltetni a "béna nő" sablont, amit az ex-feleségéről másolt. Van baja elég... Tipli!

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 08:30

Szar a kocsid, szar a telefonod, te meg egy vicc szakon végzett haszontalan végzettséggel rendelkező liba vagy, aki a tanulmányaival sosem jut majd előre.

Én nem mennék negyedik randira.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 08:20
Mitől lenne jobb? Lapát:))
2022. jún. 14. 08:15

3 alkalommal találkoztam az illető férfivel. Beszélgettünk, majd mikor hazaértem, akkor gondolkoztam el, hogy talán valami nem ok.

Ezelőtt jópár évvel volt neki egy felesége. Azt nem mondta, hogy mi történt, mi hogy, de minden alkalommal szóba kerül a nő. Hogy neki is volt olyan cipője, hogy sokáig Oriflame-mel is foglalkozott….

Ami pedig feltűnt még, hogy sokszor belémköt úgymond: első alkalommal abba, hogy kommunikáció és közkapcsolatokat végeztem, és szerinte hülyeség.

Másodszor az ő Oppo vagy Huawei márkájú telefonja sokkal jobb, mint az én Samsung Galaxy S 20 telefonom.

Az ő A 4-es Audija szuper autó, az én ötös Golfom sz@r, mert kicsi benne a motor, mert kicsi maga az autó…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook