Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit teszel ha látod, hogy röhögnek rajtad vagy látod, hogy kidumálnak? fórum

Mit teszel ha látod, hogy röhögnek rajtad vagy látod, hogy kidumálnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. ildy2 (válaszként erre: 11. - Nívea)
2008. okt. 30. 10:55
Egy nagy multinál dolgozom ahol kb 1000 ember dolgozik egyszerre és sajnos nem az eszükért veszik fel az embereket mert ez egy össze szerelő munka..Most nem kimondottan a közvetlen munkatársaimról beszélek hanem általában az ott dolgozó emberekről, magyarul jóformán nem is ismernek csak látnak.Fogyózom mert babát szeretnék és még egy20 kg-tól jó lenne megszabadulnom. Mint írtam már egy 10-ea lemen.De nem miattuk!!
13. a9e1c02a7b (válaszként erre: 12. - D58b988bee)
2008. okt. 30. 10:53
Nem kérdezted, mi a baja veled?
2008. okt. 30. 10:52
Ti azt, hogy kezelnétek, ha a sógornőtök viselkedne veletek ellenségesen? Én ezzel küzdök utál és nem tudom, hogy kezeljem.
11. Nívea
2008. okt. 30. 10:51

Hát elég szemét dolog tőlük az biztos! De igaza van a párodnak, így adsz még egy okot nekik arra, hogy jót röhögjenek rajtad. Nem mondom, hogy vágj hozz jó pofit, de tegyél úgy, mintha nem zavarna. Vagy ha ennyire elviselhetetlen a dolog, próbálj meg más munka után nézni. De mindenütt vannak ilyen emberek. Megkérdezhetem, hogy hol dolgozol?(falu, város?) És mekkora az a súlyfelesleg? (nem hinném, hogy olyan nagy!) Próbálj meg tenni azért, hogy leadd, és hátha ők is észreveszik a változást. Aztán már arról fognak beszélni, hogy fogytál. Általában az embereknek nem a súllyal van a problémájuk, hanem magával az illetővel. Lehet, hogy csak azért beszélnek ki, mert nem szeretnek-->ezért a súlyoddal viccelődnek. Próbáld kideriteni, h mi lehet a valódi ok, haverkodjál, hátha megkedvelnek és jóban lesztek.

Nálunk is volt kibeszélés, bár nekem családon belül(és más jellegű), de a szemébe mondtam, hogy ez nem tetszik, azóta nem is beszélünk. De őszintén megmondom nem is hiányzik. Aljas dolog!

Ez csak az én véleményem, én ezt tenném a helyedbe. :)

10. ildy2 (válaszként erre: 5. - 92c8ab1dcc)
2008. okt. 30. 10:50

Hát én is így vagyok, hogy nagy a pofám és nem bírom ki...

Múltkor hallom, hogy a csaj mondja, hogy biztos mennyit zabálok... Azért mert túlsúlyos vagyok nem jelenti azt, hogy zabálok. Persze volt idő...Azért jutottam ide, de honnan tudja, hogy nem küzdök, mert küzdök és büszke v.ok, hogy -10-nél tartok, de ezt bizony senki nem vesz észre..

Az a legrosszabb mikor melletted ülnek és hallod, hogy rólad dumálnak, sértegetnek.. Ilyenkor úgy fel tudom húzni magam, hogy a munkámra sem tudok koncentrálni....

2008. okt. 30. 10:50
Ez nagyon csunya dolog a munkatársaidtól,ha van véleménye tartsa meg magának.Mire való a másokon való gunyolódás,elhiszem hogy nagyon bánt téged,és még röhögnek is.
2008. okt. 30. 10:50
Én meg vékony vagyok látjátok nekem meg azért szólnak be, de ezek az emberek irígyek vagy tényleg így leplezik a kisebbségi komplexusukat.
7. whitehill (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2008. okt. 30. 10:49
Eleinte nem nagyon foglakozok ilyenekkel, mert velem is megesett (kivel nem?), de egy idő után elunják. Tényleg nem kell velük foglalkozni, beszólni meg főleg nem, mert az ingerli őket. inkább normálisan, kultúráltan beszéld meg velük, mert abba nem lehet bele kötni. Anyám is mindíg azt mondja: "Lányom, ha valaki bunkó veled, akkor vigyorogj rá jelzés képpen és attól elszégyenli magát :P" Nekem eddig mindíg bejött.Utcán/suliba megyek, látom, hogy egy csapat kis taknyos vihog, erre én végig mérem őket jó feltűnően és elvigyorodom, csóválom a fejem. Látni kéne azokat a pofákat. Elvörösödnek, elkapják a fejüket és lefagy a vigyor XD Ettől csak még jobban nevetnem kell :P
2008. okt. 30. 10:47
hát én a Te helyedben leszarnám Őket. Ne foglalkozz Velük, ha Te a férjednek jó vagy, akkor mi a baj? én is kövérebb vagyok, mint a férjem. neki legyek jó. A többbi nem számit. Egyébként az nevet, aki a végén nevet.Nem minden a külső. Biztos, hallottad azt a mondást, hogy kivül szép, belül meg rohadt.
2008. okt. 30. 10:46

Nekem sajnos elég nagy pofám van, így odafordúlok, s biztos megkérdem, hogy mi tetszik ennyire... nem hagyom magam...

Én is duci vagyok, régen értek atrocitások...


Igenis zavaró tud lenni, ha beszólnak. nem szabad elbújni, tessék odafordúlni..



Az biztos hogy azok az emberek akik beszólank, még gyerekek, vagy a kisebbségi komplexusukkal nem bírnak, s így lesznek nagyok

2008. okt. 30. 10:45
Betudtam, bocs csak siettem írni:o)
2008. okt. 30. 10:44
Megrántom a vállam, és titkos mosollyal elfordulok. Ha látják, hogy téged nem izgat, a kutya sem fog már röhögni rajtad... ugyanis attól fogva már nem leszel érdekes. :o))
2008. okt. 30. 10:44
Én árnézem ezeken az embereken, engem pl. a múltkor lebotsáskáztak a zöldségesben az eladók, nagyon szarul esett évek óta odajárok. betuttam annak, hogy irígyek.
2008. okt. 30. 10:42

Sziasztok!


Lehet, hogy gyerekesnek tűnik a téma pedig felnőttekről van szó!Legalábbis testileg felnőttek! :/ Sajnos rendelkezem súlyfelesleggel és amúgy sem vagyok egy szépség, de ez miért jogosít fel arra valakit, hogy állandóan röhögjön rajtam és kidumáljon. Ez a munkahelyemen megy ahol nagyon sokan dolgzunk. A párom is ott dolgozik, ő teljesen normális testalkatú és nagyon bánt, hogy folyamatosan kiröhögnek minket! Őt nem zavarja, de engem nagyon bánt. :/ Be is szólok mindenkinek ha észre veszem, de a páromat meg ez zavarja! Ő azt mondja, hogy ezzel csak adom a lovat alájuk és ne foglalkozzak velük mert az a lényeg, hogy mi szeretjük egymást és ne nekik akarjak megfelelni! Engem ez nagyon bánt, hogy ilyenek az emberek. Milyen jogon ítélkeznek mikor semmi közük hozzám???Ti, hogy kezelitek az ilyesmit?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook