Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha "másodhegedűs" vagy egy kapcsolatban és mikor szakítani akar a másikkal, hogy veled legyen, a másik bejelenti, hogy terhes? fórum

Mit tennél, ha "másodhegedűs" vagy egy kapcsolatban és mikor szakítani akar a másikkal, hogy veled legyen, a másik bejelenti, hogy terhes? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 4. 18:20

Én azt gondolom, talán mégsem lehet akkora nagy a szerelem, ha ugyanúgy lefeküdt a párjával is, mint Veled... Vagy talán szeplőtelenül fogantatott az a bébi? Én undorodnék a dologtól, hogy tudom, van valaki más is, de én is beengedem az ágyamba a pasit... Sajnálom a feleséget is (bár nem tudom, hogy házasok-e), mert ahogyan Erika is mondta, ez így nagyon nincs rendben... Én nem kívánnám még az ellenségemnek sem, hogy egyedül maradjon egy pocaklakóval... Az sem lehet kellemes, ha már nagyobb a gyerkőc, és úgy marad egyedül, de azt gondolom, hogy ez a lehető legrosszabb, hiszen első terhességgel egyedül maradni borzasztóan nehéz lehet...


Megértelek Téged is, hiszen a szívnek nem parancsolhatsz, de egyetértek több előttem szólóval is: nem szabadott volna hagynod, hogy ez történjen, és idáig "fajuljanak" a dolgok...

Nekem soha eszembe sem jutott olyasvalakivel kapcsolatot létesíteni, akinek Kedvese, Felesége volt, főként akkor nem, ha gyerkőc is volt a dologban... Tudni kell nemet mondani, és szépen továbbállni...

Te mit éreznél fordított esetben? Erre még nem gondoltál?

Nem azért írtam ezt a pár sort, hogy pálcát törjek feletted, nem ez volt a célom... Csak picit próbáld meg a másik szemszögéből is átvizsgálni a helyzetet, talán Te is meg fogsz lepődni, hogy mire jutsz... Persze mostmár nehéz bármit is tenni, hiszen szeretitek egymást...

Nincs az a tanács, ami ebben a helyzetben jónak bizonyulna sajnos... :(

2008. nov. 4. 18:12

SZia

Szerintem is te legyél az aki kiszáll ebből az ugynevezett"Tiltott kapcsolatbol",hisz később rájössz,hogy ez a fellángolás ami most közted ,és az ugynevezett párod közt létrejött lassan elmúlt.Az okozója lehet a gyerek születése ,bármennyire is nemszereti a jelenlegi párját ,akivel 8 éve együtt van,de a gyerek az mégis az ők kettőjük gyereke ,és a véleményem ,hogy 8 év elég hosszú idő,ő most félrekacsingatott ,kerűltél az útjába te ,és egyértelmű,hogy neked azt mondja ,hogy téged szeret...Kérdezem én tőled ,ha nem ezt mondaná,még mindig folytatnád ezt a kapcsolatot???

16. Rosa
2008. nov. 4. 18:07

Igen,ez egy nehéz kérdés...Egyetértek Géniussal,mindenképp vesztes vagy.Sajnos ilyen helyzetbe hoztad magad.Én soha nem voltam másodhegedűs,ezért nem is akarok senki felett pálcát törni,de nem volt jó ötlet belemenni egy ilyen kapcsolatba.

De ha már igy alakult,szerintem a párodnak kell eldönteni mit választ,nem lesz könnyű dolga!

Sok sikert!

2008. nov. 4. 18:01

Próbáld meg más szemszögből.Tegyük fel te lennél a felesége és te várnál babát. Te mit várnál el tőle? Hogy azt a fiatal kis "csitrit" válassza és nem a családját?Nem fogja.Ha most az elején azt is mondja a gömbölyödő pocak és a bébi...

Ha nem akarsz magadnak rosszat inkább te fejezd be ezt a kapcsolatot.Mert a feleség úgyis eléri és a férj mint egy kiskutya úgyis teljesíti, hogy mire megszületik a baba te már ne legyél.

Én is terhes vagyok 13.hetes csak azt kívánom neked soha az életben ne kelljen ugyanazt átélned amit a feleségnek. Amikor életed legboldogabb időszakában vagy, vagy kellene hogy legyél nem hagyhat el az akire támaszkodhatnál.

14. Akvamarin (válaszként erre: 1. - 93bd71b4d2)
2008. nov. 4. 17:58

Hagyd ott,nem éri meg a fáradságot!Csak szenvedni fogsz mellette,és előbb utóbb úgyis elveszíted.

Ha akarta volna,már rég elhagyta volna a másikat.

Az a kapcsolat 8 éves,a tiétek csak pár hónapos.

Szerintem ez mindent elmond.Bocs,ha kicsit keményen hangzik.

2008. nov. 4. 17:58
Sziasztok!Pár éve nekem is volt egy ijen kapcsolatom.Engem is azzal bolondított hogy elvállik.Végül ikrei lettek.Én nem azt mondom hogy elhagytam,de mindig találtam valami kifogást hogy ne találkozzunk.És jól döntöttem.Most boldog kapcsolatban élek,babát tervezünk.Ő azóta elvált,de imádja a gyerekeit.Nagyon megtud változni egy férfi egy pici miatt.Évekig együt volt még a feleségével.
2008. nov. 4. 17:55
feljetsd el
2008. nov. 4. 17:50
Mellesleg, ha most kiszakítod ebből a helyzetből, és a "Tiéd" lesz, akkor is vesztes vagy. Lesz egy kisgyerekes apukád, aki megőrül a gyerekért, és állandóan náluk lesz, fizeti a gyerektartást, és ki tudja, talán szintén tart majd másik másodhegedűst, időről-időre, a gyereke anyja személyében. Csak a szerepek változnak, szép kis háromszög.
10. ájrin
2008. nov. 4. 17:49
úgyis vissza fog menni hozzá.
2008. nov. 4. 17:47
Szia! ez nehéz kérdés... Ne a tesztet nézze meg, az lehet egy barátnőjé is!!! A terhes kiskönyvet kérje el, amiben benne vannak az induló adatok és a csaj nevére szól!!!!! Bocsi, de gyanakvó vagyok!!! Ha tényleg terhes, akkor viszont nem tudom, hogy mit kellene tenni! A születendő babának szüksége van az apára is, de ha nem lenne boldog a csajjal a párod, akkor meg Neki/Nektek lenne rossz!! Nehéz...
8. ájrin (válaszként erre: 6. - 93bd71b4d2)
2008. nov. 4. 17:42
szerintem akkor előbb-utóbb vissza fog menni hozzá. megkíméled magadat a fájdalomtól, ha hagyod a másiknak.
2008. nov. 4. 17:37
Téged sem szerethet annyira, ha vele is összefeküdt. Ezek szerint ketten használtátok a hapsit? Nem találsz olyan férfit akin nem kell osztozkodni, és él hal érted? Biztos találsz.
6. 93bd71b4d2 (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2008. nov. 4. 17:36
Igen volt orvosnál és látta is a tesztet.Nem szereti engem szeret azt mondta a csaj iránt inkább csak tiszteletet érez és sajnálatot.
2008. nov. 4. 17:35
Háh, előbb kellett volna teherbe esned ;)
2008. nov. 4. 17:33
SZerintem neked is jobb lesz ha még időben kiszállsz.Egy terhesség nagyon megváltoztatja az anyát is de az apát is...ahogy majd látni fogja és érezni hogy hogy nő a picike jobban fog visszavágyódni a régi kapcsolatba...sok kellemetlenségtől kímélnéd meg magad..ha időben döntenél.
3. ájrin (válaszként erre: 1. - 93bd71b4d2)
2008. nov. 4. 17:30
ősrégi trükk. zsarolja a terhességgel. látta a pozitív tesztet? volt orvosnál?
2008. nov. 4. 17:28
kiszálnék ebből a trióból az tuti, legyenek boldogok a picivel, én odébb állnék.
2008. nov. 4. 17:26

Sziasztok!

Több,mint fél éve vagyunk együtt a párommal,igaz úgy indult csak sex és más semmi,mert neki van egy kapcsolata már 8 éve.Kb.2 hónap után megváltozott minden szerelmesek lettünk egymásba és boldogok voltunk.Addig amíg le nem buktunk apárja előőtt,de ekkor a párom eldöntöötte,hogy elhagyja és velem marad.Igen,ám csak csaj bejelentette,hogy terhes.Apárom szíve szerint nem akarja a gyereket,de a csaj meg azt mondta megtartja.A párom örlődik,hogy kit válasszon a szerelmet,boldogságot vagy pedig a gyereket és a boldogtalanságot!

Szerintetek,most mi lesz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook