Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a fiad dílerkedne? fórum

Mit tennél, ha a fiad dílerkedne? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 14. 19:39
Bevallása szerint 8-ik osztályos korától szivja a marihuánát. A dilerkedést kb. 2-éve csinálta. Tudtam hogy egyszer le bukik, de még is nagyon fáj.Azt hittem mivel az ELTE kémia szakára jár (tehát elég jó eszü) majd időben abba tudja hagyni, vissza tud fordulni. Remélem tanul belőle!
2007. szept. 14. 19:36

Nem irigyellek az biztos.

De ha valóban ezt tette,akkor vállalja a következményeket.

Ha ez az első eset,az mindig enyhítő körülmény.A lényeg,hogy ez tényleg észhez térítse....

na és ott van az is,hogy csak terjszti?Gondolom nem.Általában a terjesztő fogyasztó is.Azaz,csak sejtésem van,hogy így van...

2007. szept. 14. 19:30

Mellette álok mert nagyon szeretem! Ügyvédje van.

De félek hogy nem bírja ki ezt a büntetést, és én sem....

2007. szept. 14. 19:14

Sajnos ha 20 évesen börtönbe kerül nem sok az esélye...

De lehet, hogy tanul az esetből...

Régóta csinálta már?

Vagy csak egyszeri alkalom volt?

2007. szept. 14. 19:13
Semmiképp ne hagyd magára. Próbálj hatni rá. Láttam a képeidet, jó családból származik, valószínű hogy belevitték ebbe a dologba. Én ifjúságvédelemmel is foglalkozom, szerintem a szülői pártfogás, az a tény, h a bajban is mellette állsz sokat segít a gyereken. Bizony keményen megbüntethetik. Keress egy jó ügyvédet és szeresd a gyermeked!
2007. szept. 14. 19:11
Egy folytában csak sírok , annyira fáj! Attól függetlenül hogy mit tett nagyon szeretem! Nem tudom hogy éljük túl ezt az egészet!
2007. szept. 14. 19:07

Szia!

20 éves

2007. szept. 14. 18:53

Szia!

Hány éves a fiad?

2007. szept. 14. 18:45

Mit tennél, ha a fiad dilerkedik és a rendörök letartóztatták. Te minden töled telhetött megtettél, hogy rábird ne csinálja!

Én úgy érzem bele örülök a ténybe hogy az egyetlen fiam aki ráadásul okos ( az ELTE kémia szakán másodikos)intelligens elözetesben csücsül.Előzetes kilátások szerint 2-8-évig terjedhet a büntetése. úgy érzem nem bírom ki, azt hiszem ebbe bele örülök!!!Még beszélni sem engedtek bennünket! Tudom valahogy meg kell találni az életbe a helyes utat neki is,de azt gondoltam van elég esze hogy időben abba hagyja és nem kerül ilyen helyzetbe! Nektek mi a véleményetek erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook