Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennél a helyemben? Egymás gyerekére vigyázunk, de úgy látom, én jobban figyelek a szomszédunk gyerekére, mint ő az enyémre. fórum

Mit tennél a helyemben? Egymás gyerekére vigyázunk, de úgy látom, én jobban figyelek a szomszédunk gyerekére, mint ő az enyémre. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 11. 07:48
Beszélj vele! Mivel szükséged lenne a " segítségére".
2009. febr. 11. 07:36
Sziasztok!Köszi a válaszokat!Költöznek szal már nem tart soká..csak arra gondoltam,ha én tudok figyelni 2 gyerekre ö miért nem?Mondta a multkor,hogy öt a saját gyereke se érdekli...na akkor mondja azt,hogy bocsika de nem viszem el vagy valami....és akkor délután azt hallgatom,mert a lányom nem tud rendesen menni!Na,majd én is rohanok és huzom legközelebb...nekem van kicsi babám és a párom ma korán ment melózni,és szar idö van,korán nem akarnám cügölni a kicsit,föleg ebben a nyálkás,ködös idöben.
5. anya83 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2009. febr. 11. 07:28
Hát én lehet nem ápolnék vele szoros kapcsolatot!Legalább is a közös hozom-viszemet befejezném!
4. nyta
2009. febr. 11. 07:28

Én őszintén elmondanám,hogy mit láttam az ablakból,és megkérném,hogy változtasson rajra!

nem hiszem,hogy te ugyanigy tennél az ő gyerekével,mert nem a gyerek a hibás a szülő magatartásáért...

az tuti,hogy szólnék,főleg ha jó a vizsony köztetek.

3. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2009. febr. 11. 07:27

Jo reggelt!


Ezt szova kene tenned, ugyanis mi van ha eppen nem az ablakba vagy es tortenik valami, ugy hogy nem latod??!

2009. febr. 11. 07:25
Nos.A szomszéd csajjal jóban vagyunk és szoktuk egymás gyerekeét hozni vinni az oviból,csak hogy segitsünk egymásnak.Én az ö gyerekének fogom a kezét,vigyázok rá,ö pedig nem figyel az enyémre.Látom az ablakból,hogy az én lányom kullog a hátuk mögött,az autó majd elüti és nem foglalkozik vele a csaj....
2009. febr. 11. 07:24
Mit tennél a helyemben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook