Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetnék, rossz dolgokat tudtam meg a 15 éves húgomrol! fórum

Mit tehetnék, rossz dolgokat tudtam meg a 15 éves húgomrol! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
20. era741211 (válaszként erre: 18. - Doxikri)
2009. dec. 28. 22:19

Nekem is....de egy kicsit vitáznék Veled!:)

15 évesen nincs abban a helyzetben,hogy Ő döntsön....lehet lázadozni.....de normális kereteken belül!!!!Ez pedig nem az!!!:(

19. Marcsykaa (válaszként erre: 17. - Era741211)
2009. dec. 28. 22:19
Ahogy mondod! Semmit!
18. doxikri (válaszként erre: 12. - Marcsykaa)
2009. dec. 28. 22:17

Anyukáddal van olyan viszonyod, hogy meg tudd vele beszélni, hogy ne essen neki egyből és ne teregessen ki mindent arról, hogy honnan tudtok a dolgairól?

Ez nagyon necces helyzet, mert el is vadulhat még jobban, ha rögtön nnekiestek.... ha beszéltek neki arról, hogy mi történhet vele...hát, istenem, 15 éves,marhára nem fog figyelni és hallgatni senkire.

Szerintem jelen esetben, az ha mindent nyíltan elmondasz neki, hogy honnann tudsz ezekről a dolgokról, most nem túl célravezetőek....még jobban fog lázadni és úgy fogja érezni, senkiben nnem bízhat meg.

Nehéz okosnak lenni...ráadásul nekem csak fiaim vannak.

17. era741211 (válaszként erre: 15. - Marcsykaa)
2009. dec. 28. 22:17
Ügyes taktikás lehet a Hugi....Anya semmit sem sejt???
16. era741211 (válaszként erre: 12. - Marcsykaa)
2009. dec. 28. 22:16

A Húgod majd megenyhül!!!

És TE?????....Te meg tudnád bocsájtani magadnak,hogy tudtad és nem szóltál,és baj lett?????

El kell mondanod!!!!!

2009. dec. 28. 22:15
A másik pedig, h Anya nyugodt szívvel engedi el a húgom, "mert ott jó helyen van"! Ő álmában sem gondolná, h mi folyik ott, mikor a húgom a barátnőjénél van!:S
14. era741211 (válaszként erre: 10. - Efike)
2009. dec. 28. 22:15

Szia!


Nem tudom hány éves vagy,de bizony igaz.....amikor én voltam tini,én se mehettem 15 évesen sehova....és?????????????Mertem volna ellenkezni!!!!

Eszembe se jutott!!!

Ilyen sokat változott a Világ azóta.....:(

2009. dec. 28. 22:13
Az én hugom is csinálta ugyanezeket 15 évesen. Engem is kiakasztott, de nem nagyon tudtam tenni ellene. Beszélgettem vele, hogy nem kéne cigizni meg hogy fiatal még az alkoholoizáláshoz. Én vittem el nőgyógyászhoz, hogy legalább fogamzásgátlót szedjen. Jónéhány alkalommal megtapasztalat, hogy milyen szarul is lehet az ember a sok piától és voltak nagy szerelmi bánatai is. Egy-két év alatt végül magától jött rá, hogy hülyeségeket csinált. Tanult belőle. Most 19 éves. Ami hátránya lett az egésznek, hogy azóta is cigizik és le sem akarja tenni, a másik, hogy elhanyagolta a tanulást, egyszer megbukott, most utolsó éves és nem is akar továbbtanulni...
12. Marcsykaa (válaszként erre: 7. - Doxikri)
2009. dec. 28. 22:12
Természetesen Anyának van nagyobb szava! De hogyan mondanám el anyának? Mondjam el h beleolvastam a naplójába? A húgom soha nem bocsátaná meg, ha elmondanám anyának! Úgyhiszem el is lenne tiltva a bnőjétől!
2009. dec. 28. 22:11

Jól gondolom, hogy nem véletlenül olvastál bele a naplójába? Nyilván sejtettél valamit.

Mrs. Bondnak igaza van....a barátnőjén keresztül nem tudnál rá hatni....rájuk?

10. efike
2009. dec. 28. 22:11
Szerintem is a legjobb egy kiadós beszélgetés. Manapság a fiatalok többsége keveredik bele hasonló helyzetbe. Élvezik, ha tetszenek a másik nemnek, kelletik magukat, a bulikon a piától és a cigitől "lazák" lesznek. Nehéz ügy, mert ő ezt élvezi és valószínűleg nem fog erről az életmódról egyhamar leszokni. Ne vedd kritikának, de mikor én voltam 15 éves, a szüleim nem engedtek el napokra sehová csak úgy, főleg nem "barátnőzni". Ez számomra nagyon érdekes és szokatlan!
2009. dec. 28. 22:11
Hú, ez gáz! Ha elmondod, hogy beleolvastál a naplójába, az kiveri nála a biztosítékot, és soha nem lesz már őszinte hozzád. Itt talán az irányába történő érdeklődés vezethet célra: kérdezni, figyelni rá,olyan témákat becsempészni, hogy milyen veszélyes a felelőtlen szex, a drog, a partnercsere. Vissza már nem fordíthatod, nem lesz belőle "szűz lány".Ha ezt az életet választotta, legalább felelősséggel tegye. Próbálj álhíreket elkottyantani: hogy járt egy kiscsaj. Ha sokat maceráljátok, lelép. Incze Zsuzsa Csellengőkje tele van megszédült kis csajokkal, akiket a szülői "szigor" űzött el otthonról, aztán Olaszban alázták őket kuplerájokban.
8. era741211 (válaszként erre: 6. - 95e8d12894)
2009. dec. 28. 22:11
Egyetértek.....szerintem is szólni kellene Anyukátoknak!!!!
7. doxikri (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2009. dec. 28. 22:09
Anyukátok, ha megtudná, tudna rá hatni? Kinek van nagyobb szava?
2009. dec. 28. 22:08

Szia! 2 külön dolog van; amiben hibáztál és amiben tenned kéne valamit:


1. Illegálisan beleolvastál a hugod naplójába, amit nem kellett volna. Milyen érzés lenne neked, ha a te naplódba olvasnak bele, és még nekik áll feljebb?

2. Ha belegondolok...... amit írtál, hogy milyen egy kis ördög a húgod, hát.... talán volt előnye a naplójába beleolvasni, mert ha pasizik, piál, cigizik, stb., akkor ki tudja mikor lesz terhes vagy hasonló valamelyik sráctól.... na akkor van baj..... hogyan lenne tovább szegény hugodnak? Gyerektartás sehol, mert nem tudni ki az igazi apja a gyereknek, inkább szólj anyukádéknak, mert jobb előbb szólni, mint megvárni hugod legnagyobb hibájának elkövetését!

5. Marcsykaa (válaszként erre: 2. - Doxikri)
2009. dec. 28. 22:08
Én is korábban, de nem 15 évesen! És akkor sem voltam szerelmes 4 fiúba, és nem csókolóztam mindegyikkel! nagyon tanácstalan vagyok...:(
2009. dec. 28. 22:08

15 évesen velem se bírtak.

Hozd fel neki a témát a biztonságos szexről, a cigiről, a piáról, aztán vagy ragad rá valami vagy nem.

A kis barátnőjét is el kéne kapni és beszélni vele.

A cigit még valahogy ki tudnád magyarázni, "megérezted a haján".

A pia és a szex már neccesebb, de ezzel is elő lehet rukkolni valahogy.

2009. dec. 28. 22:07

Szia!

Az én fiam 14 éves....és tudom,hogy Ő is próbálkozik ezzel azzal....ismerem mint a tenyeremet!:)

Szerintem Anyukádnak tudnia kellene....mielőtt nagyobb baj lesz!!!!

Az se baj,ha kicsit büntiben lesz....ha most nem szab Anyukád határt.....mi lesz később???:::(((


Ez csak az én véleményem.....de én anyaként látom....

2009. dec. 28. 22:05

Nem egyszerú, mert beleolvastál a naplójába....

De lépned kell, mert még nagyon fiatal. Nem tudsz beszélni vele? De ne úgy, hogy leszidod, hanem normálisan....és próbáld megérteni (minden fiatal ezt csinálja) és terelgetni a normálisabb felé. Te mikor kezdtél "élni" ?

Nem rosszindulatból kérdem!!!

2009. dec. 28. 22:00

Már megint előbbre való volt a kíváncsiságom, mint a becsületem! Tudom hibáztam azzal h elolvastam a naplóját, de számomra fény derült rá, h az itthon mutatott kishúgom, nem is olyan ártatlan amilyennek mutatja magát!:(

Vidékre jár sokszor a barátnjéhez, napokra is el szokott menni! Na mostmár tudom mi az oka, a nagy vidékre menésnek! Ott vannak pasik, pia, cigi, és még ki tudja mi!... Nem is egy pasiról olvastam, kb 4el "kavar", de azt írja, h van amelyiknek cs arra kell, és h van olyan aki fogdozza is, és ez tetszik is neki! A bulikon részeg, cigizik! Egyszer már lebuktattam, de akkor letagadta, hittem neki.. Mit tegyek? 15 éves! És most is a bnőjénél van 2 napot! Édesanyánk semmit sem tud!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook