Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok ! fórum

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok ! (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. bd55e3f068 (válaszként erre: 39. - 1f317180b7)
2013. aug. 13. 12:18

"régen pedig ugyebár ami elromlott megjavították és nem ki dobták"


A pasiban valami jól elromlott, ha 7 napból 6-on hajnalban esik haza részegen. Ezen a legjobb szándék sem tud segíteni, ha ő nem akarja.

43. 1f317180b7 (válaszként erre: 41. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 13. 12:16

Lehet te már régen nem leszel..mikor neki még mindig boldognak kellene lennie.


A pénz valóban nem boldogít, de jó ha van.


Nem biztos, hogy a kamasz gyereked a mosolyoddal lesz elfoglalva és elég érv lesz neki azért, hogy ő miért is nem mehet el az osztály kirándulásra!

42. egykerdes (válaszként erre: 40. - Regin_a)
2013. aug. 13. 12:10
sem lilkileg, sem máshogy nem létom most a lehetőségét egy új kapcsolatnak. Nyilván idővel ez változni fog. Az egyetlen amibe jelenleg belemennék, hogy visszajöjjön. De eszemmel tudom, hogy nem szabad visszaengednem.
41. 40f1eafcfc (válaszként erre: 39. - 1f317180b7)
2013. aug. 13. 12:02
Egyrészt nem tudhatod hogy a kéz a kézben sétáló idős párok, nem -e egy újra kezdés eredménye? Vagy mindenkit megkérdeztél? A barátnőm szülei 40 év után váltak el és pont időskorukra élnek boldog párkapcsolatban mással.Szerintem az ha valahol megaláznak, semmibe vesznek és nem szeretnek ott nincs keresni valója senkinek,és a gyerek nem attól lesz gazdagabb,hogy többet tudsz rá költeni,hanem attól,ha boldognak lát.
40. Regin_a (válaszként erre: 34. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 11:46

Akkor bizánya érezted, hogy lelkileg nem megy pikk-pakk leakasztani egy új kapcsolatot

Akkor hogy menne ha még ott a férj/társ és pláne egy faluban

2013. aug. 13. 11:44

Amikor gyereked van a szíved a testeden kívül kezd dobogni aki nő benne marad egy olyan házasságba ahol ő érzelmileg nem kap semmit csak anyagit, nem feltétlen magára költi és maga miatt tesped ugyebár egy rossz kapcsoltban, csak okos és rafinált és rájön, hogy ha egyedül marad annyit sem tud lehet megadni a gyerekének mint amit most kap...


Kezdhet mindenki ezerszer újra sok mindent, manapság ez a divat.. régen pedig ugyebár ami elromlott megjavították és nem ki dobták, talán azért vannak még kéz a kézben sétáló idős bácsik és nénik. Nekik is sikerült, pedig féreg emberek már abban a korban is éltek!

38. Regin_a (válaszként erre: 35. - 1f317180b7)
2013. aug. 13. 11:44

szerezz be pár új felsőt, esetleg fehérnemű alsót:-"


Ebben szoktak tévedni a nők, hogy egy csipkés bugyi és hasonló, majd helyrehozza a kapcsolatot

37. 40f1eafcfc (válaszként erre: 15. - HMF83)
2013. aug. 13. 11:41

"A ffiak többségének nem kell más gyereke, és esetek többségében csak szexuálisan kihasználják az egyedülálló nőket..mivel könnyű prédák."


Ezt nem értem,hogy egy egyedülálló nő miért lenne könnyű préda?

2013. aug. 13. 11:41
A dugi pénzt költsd magadra:-) és semmit ne fektess a házba és a pasira sem.:-)
2013. aug. 13. 11:38

Szia!


Javasolt neked a tünde027 egy igen nagyon jó lehetőséget ahhoz, hogy megmenekítsd a kapcsolatodat. A Párod tudta nélkül, mondd fel a bérleti szerződést avagy, ha 2 szobás volt a lakás, akkor hivatkozz arra, hogy a városban dolgod akadt hivatalos ügy és pár hónapra kellene neked a másik szoba..nem-e megoldható lenne...de gyerekkel, mert nem tudod hova tenni...


Amiért kimarad szerintem a kiabálás, mert gondolom idő után..vagy ha ez nem jön be, mert körülményes, mert az, pedig nem rossz ötlet, akkor bizony, amivel megmentheted a kapcsolatod az az, hogy: Csinálj amit akarsz!


Ki bírod szó nélkül, nem tiltod, biztadod sőt küldöd is..ha megkérdezi miért? visszakérdezel miért ne, persze mosolyogva és egyéb megjegyzések nélkül.

Tudod amit tiltanak mindig édesebb az elvárásoknak meg nem szeretnek az emberek megfelelni. Ha beveszed a le se kapszulát, akkor a pasi kapkodni fogja a fejét, hogy mégis mi baja lett ennek? Talán pasija lett? Jobb lesz otthon lenni, nem ám elviszik még gyerekestül is és persze kinek kellenek a szarvak???:-)) Próbáld ki, csak egy hónapra, hogy hagyod had menen és nem teszed szóvá, hogy mikor érkezik meg este és csinálod rendesen amit és persze szerezz be pár új felsőt, esetleg fehérnemű alsót:-) de ne szólj, bírd ki.


Egy hónap múlva meg ha még itt leszel ezen a portálon írd meg privibe, hogy mi újság:-)( köszi), de ami várható az az lesz, hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz!

Sok sikert!

34. egykerdes (válaszként erre: 32. - Regin_a)
2013. aug. 13. 11:35
Hát én még nem szakítottam, csak engem hagtak el. Most másodszor. Mindkettő rohadt nehéz.
33. Regin_a (válaszként erre: 30. - Rossza)
2013. aug. 13. 11:30

. A lakásszerződés decemberben lejár."


Akkor addig bírd még ki, készülj fel

32. Regin_a (válaszként erre: 23. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 11:28

Már bocs, hogy beleütöm az orrom, de bizonyára nem is szakitottál még

Legtöbb esetben "időknek" kell eltelnie, mire új kapcsolatot keres az ember, akármiylen szar is volt az utolsó



A kérdező felé /is/

Ahogy mondják

Írásban mondd fel az albérleti a szerződést, illetve a hivatalos lakástörvény szerint, akkor nem lehet belekötni az albérlő részéröl


Az hogy munkád van-e a régi helyeden nem tudom, de tájékozódj és "kezdj el lépni"

Elötte azért kerek perec elmondanám a páromnak/társamnak hogy mi a helyzet

Ilyenkor jön persze a fogadkozás, de jellemzően később visszaáll minden a régi mederbe

31. nbandus (válaszként erre: 30. - Rossza)
2013. aug. 13. 11:23
Ebbe a házba semmit ne fektess, szükséged lehet még arra a pénzre. Szerintem beszélj az albérlőkkel, aztán a pároddal, utána a szülőkkel. Azt, hogy ki mit szól a városban, magasan tojd le, ez a te életed. Pár "okoska" inkább tesped egy borzasztó kapcsolatban, és írigyek arra, hogy van aki tesz is a boldogságáért, és ki mer lépni abból.
30. rossza
2013. aug. 13. 11:14

Köszönöm a sok tanácsot. Tudatalattimban tudom a megfelelő megoldást , csak valahogy szégyenlek lépni.Kisvárosban lakok ahogy írtam, mindenki mindent tud mindenkiről. Tudják hogy a párom nem valami " jó" fiú, de amikor megtudták hogy talált magának egy rendes csajt, s hogy szülei vállása után az ő élete is végre szépen alakul. Egy barátom egyszer emlitette , hogy a párom mindig kérte az Istent hogy találjon magának valakit, hisz a nagy házban nagyon egyedűl érzi magát, s most hogy mindene megvan, jó lenne hogy kicsit össze szednije magát s nyugodna le. A pici a vidéki óvodába van szeptembertől beíratva. Ha munkába vagyunk a nagymama ( anyós ) vigyáz a picire. Nagyon szépen megvannak. Jó a szülőkkel a kapcsolatom is, de tudják a problémánkat is. A lakásszerződés decemberben lejár. Hallotam hogy az albérlők nagyobb lakást keresnek , addig nem is akartam szolni nekik, mert ha találnak ugyis kimennek.

Másik pasi??!?! Nem nagyon érdekel most nagyon senki. Mindig is hüséges partner voltam. Van megtakaritott dugi pénzem, amin szerettem volna merthogy jön a tél fát venni.... de nem tudom , fektesek most valamit ebbe a házba?!

29. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 11:09
A változtatásnak ez kellene hogy legyen az utolsó pontja. Először másszon ki a trutyiból, álljon a saját lábára, a leírás alapoján ez nem elérhetetlen, aztán utána lehet nyugodtan keresgélni, és nem kell rögtön "megoldani" hogy együtt legyenek.
28. egykerdes (válaszként erre: 26. - Nbandus)
2013. aug. 13. 11:02
igen nálam is ez a probléma valahol. Társfüggő vgayok. Nagyon. ebbe is fogok a napokban belepusztulni ha így folytatom.
27. Dyna22
2013. aug. 13. 10:50

Az én volt férjemmel is hasonlóan voltunk csak nekem sem lakásom sem állásom nem volt.Főiskolára jártam és a fiam még igen kicsi volt.A férjed nem fog megváltozni!Sajnos rossz ezt hallani,de ez az igazság.Pár nap különélés is esetleg egy szintén pár nap nyugodtságot adhat.Mi egy hétig éltünk külön majd vissza engedtem két hétig nem ivott aztán csak egy sörre lement a kocsmába és attól kezdve megint jött az ivás,volt mikor 3 húzták haza.

Amikor elhatároztam,hogy véget vetek ennek és elküldtem a nyakamba hagyott egy csomó adósságot és az albérletet.

Egyedül voltam egy albérletben a kisfiammal.Nem bántam meg.Azóta minden helyre állt van egy rendes párom aki úgy szereti a fiam mintha a sajátja lenne.

A lépést meg kell tenned a fiad érdekében,mert neki szüksége van rád és a nyugalomra.A gyerekek érzik a feszültséget.

Neked jobb a helyzeted!Ott a lakás,szólj az albérlőknek,hogy keressen másik lakást.Az egy bérlet nem ajándékba adtad.

Kezdj új életet!!!!!

26. nbandus (válaszként erre: 23. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 10:42
Nem ugrok neked, csak reagálok :) Szerintem nagyon sok embernek az a baja, hogy nem tudnak egyedül lenni. Társfüggők. Egy embernek meg kell tanulnia egyedül is boldognak vagy legalábbis kiegyensúlyozottnak lennie, mert egyébként csak megalkuszik... Ráér akkor társat keresni valaki, ha lezárta az előzőt érzlmileg, és túljutott a krízisen. Vagy amikor megérett rá. De belemenekülni egy másik kapcsolatba szerintem értelmetlen.
25. 91d4989ab9 (válaszként erre: 23. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 10:41
de új pasi nélkül is ki tud mászni a katyvaszból:) van lakása, meloja
2013. aug. 13. 10:34
és higgyétek el én is azért kezdtem ide írogatni, mert tanácstalan vagyok. úgyhogy kérlek ne ugorjatok nekem.
23. egykerdes (válaszként erre: 15. - HMF83)
2013. aug. 13. 10:31

... ha ismernél, sokmindennek tartanál, de sekélyesnek biztosan nem.

...én nem ítélkezek senki felett egyetlen bejegyzés alapján. Te miért ítélsz el engem. Nem tudod a körülményeimet, nem tudod min megyek / mentem át.

Ez amit írtam, egy olyan gondolkodás, amivel, ha valakinek nem jó, menjen és keressen egy kiskaput.

Egyértelmű, hogy nem szerelemből vannak egütt.

Nem úgy tűnik, hogy ennyi idő után bármilyen pozitív változás lenne a jövőben az életükben.

De ha ennyire kilátástalan a helyzete, hog nem TUD kiszakadni, mert el van "zárva" a voilágtól, akkoris kell keresni a kiutat ha nem jó amiben van, és ezt reálisan fel tudja mérni.

Az meg hogy a férfiak hogy állank ehez.. sajnos/szerencsére nem tudom.

De! Ha nem próbál meg új társat keresni, akor nem is fog találni. És benne marad a katyvaszban.

2013. aug. 13. 10:26

Egyetértek,költözz vissza a saját lakásodba.Mondd az albérlőknek,hogy sajnos változott a helyzet,igyekezzenek másik lakást keresni.

Szerintem ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.Ha velem így viselkedne a párom,már elhagytam volna.

Persze meg lehet próbálni megmenteni,de ahhoz szerintem már külső segítség kéne,amibe a férjed nem hiszem,hogy belemenne a leírtak után.

21. patapucs (válaszként erre: 8. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 10:25

Nem az a megoldás, hogy hogy keressen egy másik pasit, hiszen kezdetben ez a kapcsolat is működött.

Nekem 7 évembe került, hogy egy olyat találjak, aki a fiam is elfogadja és engem is szeret (és internetes társkeresőn is ismerkedtem!!) és nem kihasználni akar.


A maga lábára kell állnia, mert ha vki függ egy másik embertől, akkor ki van szolgáltatva annak (nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is)!

2013. aug. 13. 10:22
Már tudod a választ. Magad írtad le: "Maradtam volna a városban a picivel. Nem hogy itt az Isten hátamögötti faluban senkit nemismerve vagyok." Ha így érzed, akkor tegyél is érte. Erőszakkal senkit nem vehetsz rá arra, hogy Veled/Veletek legyen. És talán Neked sem ártana egy kicsit pihenni egyet, egyedül lenni, barátokkal (munkatársakkal) leülni, beszélgetni, kikapcsolódni. Kicsit a gyerek és a pasi nélkül.
19. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 10:20

szerintem nem elveszett a csaj, megáll a maga lábán is... van saját lakása, melója, ott a gyereke akit imád... kicsit gyüjtögesen még pénzt a pasi mellett és méltósággal leléphet


ha most bepasizgat még a méltóságát is elveszti, mert simán lerib ancozza a pasi, sőt a gyerekelhelyezésnél is számit meg a vállásnál is hogy miért lépett le aki lelépett


a bepasizás most a lehető legszem etebb tanács a számára

18. githaj
2013. aug. 13. 10:20
Van saját lakásod, mondj fel az albérlonek és koltozz oda. A párodat, aki már nem is párod, társad, mielobb hagyd el, soha nem fog megváltozni.
2013. aug. 13. 10:16
A férjed alkoholista, és mivel még csak pár éve vagytok együtt, ez csak romolhat szerintem. Egy gyereknek nem szabad alkoholistával együtt élnie, úgyhogy amilyen gyorsan tudod, rakd ki az elbérlőket, és költözz haza!!!
16. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Patapucs)
2013. aug. 13. 10:16
Nekem is hasonlò volt az exem.Nem fog megváltozni,ráadásul ha nem maga miatt teszi az ember,akkor semmit nem ér.Ha ő nem èrzi úgy,h változnia kellene,hanem csak kényszer hatására teszi,akkor az nem lesz tartós és ráadásul mártìrnak fogja tartani magát,de magad miatt is,gyerek miatt is lépned kellene.Ő nem érti meg,ha szenvedsz,nem törődik vele,nem is veszi észre.Én egy idegen országban voltam így,egyedül.Sajnos nincs sok esély rá,h olyan legyen,amilyennek szeretted,ezt nehéz elfogadni,de nekem is az a tapasztalatom,h nem változnak,ez nem korral jár,ráadásul azt sem látja,mennyi terhet tesz rád.Nem értékel semmit,mert nem érdekled,viszont neked könnyebb lenne,ha nélküle élnétek.Lelkileg is,fizikailag is.Költözz vissza a lakásodba a gyerekeddel,vele ne törődj.
15. HMF83 (válaszként erre: 8. - Egykerdes)
2013. aug. 13. 10:11

Véleményem szerint;

Azért ez egy kicsit számító, és ízléstelen tanács nem gondolod?


Szerintem az ilyen gondolkodás elég sekélyes...ha vki ki akar lépni egy kapcsolatból azt maga tegye, ráadásul minek kell rögtön új pasi? :)


A ffiak többségének nem kell más gyereke, és esetek többségében csak szexuálisan kihasználják az egyedülálló nőket..mivel könnyű prédák.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook