Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy ne aggódjak mindig ennyire? fórum

Mit tegyek, hogy ne aggódjak mindig ennyire? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 12. 10:35
Értem:) akkor valószínűleg nem a "baba" miatt görcsölök:D
19. costarika (válaszként erre: 16. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:34
Pár hónapja nekem is gyakran vannak ciklus közepén görcsök. Néha lesugárzik a combomba is, de nem vészes, hamar elmúlik.
18. Barát1 (válaszként erre: 6. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:33

Kombináld a kettőt együtt akkor már szerintem nyugodt lehetsz, mert mindent megteszel ami a helyzetedben lehetséges.

Arra gondolj, hogy minden rendben van/lesz. Nehéz, de nem lehetetlen a gondolataidat befolyásolni.

17. costarika (válaszként erre: 14. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:31
Na erről van szó. Csak agyon parázza magát az ember lánya:)
16. Hellcat (válaszként erre: 15. - Costarika)
2011. jan. 12. 10:30
Mindig használunk óvszert:)soha nem csináljuk védekezés nélkül.De azért pluszba meg is mossa a kezét is meg azt is:) Szóval akkor szerinted normális ha félidőben görcsölök?Réggebben volt ilyen,akkor pecsételő vérzésem is volt,de már évek óta nem volt erre példa...meglepett,hogy miért görcsöl:/
15. costarika (válaszként erre: 12. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:28

Ez a görcs teljesen normális tud lenni, ne aggódj! :)

A "mosakodás" meg nem ér sokat, a húgycsőben még simán maradnak életképes "katonák". Ezért ajánlott ismét gumit húzni.

14. Hellcat (válaszként erre: 13. - Costarika)
2011. jan. 12. 10:26
Köszönöm a választ:) tavaly én is úgy jártam,hogy 2 hetet késett..pokol volt,5 tesztet csináltam,azóta alakult ez ki nálam:S most nem is voltunk együtt amikor peteérésem volt.
2011. jan. 12. 10:24

Nem hinném, hogy ennyire kellene aggódnod. Mert a nagy aggódásban simán be tudod mesélni, hogy terhes vagy. Én másfél évig nem szedtem tabit és óvszert használtunk. Néha bepánikoltam, hogy miért késik akár 4 napot is. Ezt pár teszt bánta, persze negatív volt mind, amin annyira megnyugodtam, hogy másnap megjött:)

Szerintem ne aggódj. Ha szabályos a ciklusod és kb. tudod mikor van peteérésed(azokon a napokon még jobban odafigyelsz), ráadásul védekeztek is, nagyon kicsi a valószínűsége, hogy teherbe esel. Ilyen korai terhességnek meg még nem is lennének jelei.

12. Hellcat (válaszként erre: 11. - 6f731e9185)
2011. jan. 12. 10:22
Köszönöm...én meg azért sz@rtam be mert görcsöl a hasam 3 napja kb mint mensinél..most vagyok félidőben
11. 6f731e9185 (válaszként erre: 10. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:21

Jó a hajad:)))


Amúgy én is izgulós vagyok..pláne most késik, lazán be vagyok tojva:S

2011. jan. 12. 10:19
Így van,az óvszer utána dolgokkal van a bajom..:S
2011. jan. 12. 10:19
Hát épp ezaz...azért félek ennyire,mert jelenleg munkám sincs,és nem szeretnék úgy babát,hogy ne tudjak neki megadni mindent...abortusznak meg eléggé ellene vagyok,és azért írtam ide,hogy tanácsokat kapjak nem pedig azért,hogy oltást..
2011. jan. 12. 10:18

Akkor nem értem mi a probléma!

Ha nem bízol a "mosakodásban", akkor másképp kéne védekeznetek, én erre gondoltam. Mert a soraidból úgy érzem, hogy az óvszer utáni dolgokkal van problémád......

7. 8625c5bd9b (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:17

Hát ez tényleg nem túl jó, mert ha állandóan ezen parázol még be is vonzhatod az életedbe.


Nincs rá okod, hogy ennyire parázz, mert ha védekeztek kicsi az esély, hogy teherbe ess, mondjuk, ha az téged megnyugtat használhatsz a gumi mellé spermaölő krémet is az már dupla biztonság.

2011. jan. 12. 10:17
Amúgy spirált nem raknak be szülés előtt,pesszárium nem véd annyira mint az óvszer,ezen kívül spermicid anyagok vannak,azokat lehetne kombinálni óvszerrel.
5. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2011. jan. 12. 10:17

Ne haragudj, de ez amit csinálsz ez borzalom. :-D Én így nem tudnék élni, pláne nem szexelni, hogy állandóan ezen jár az agyam. Persze Én is féltem régen, mikor nem akartam gyereket, de azért ennyire nem, pedig csináltam extrém dolgokat.

Valakivel beszéld meg személyesen ezt, akár szakemberrel, mert ez nem normális.

2011. jan. 12. 10:16
Épp ezaz,hogy védekezek,nem vagyok és nem is voltam felelőtlen soha.
2011. jan. 12. 10:16
Pontosítok 12 nap telt el azóta,hogy együtt voltunk,mert amíg mentruáltam addig nem volt semmi.
2011. jan. 12. 10:15
A gyógyszeren kívül van még pár fogamzásgátló módszer! Kár aggódnod, inkább védekezz!
2011. jan. 12. 10:13
Ott kezdeném,hogy rendszeres nemi életet élünk a párommal,és folyamatosan "rettegek" hogy teherbe esek.Óvszerrel védekezünk mindig,a végén ellenőrizzük,hogy nem sérült e meg.Utána a párom mindig kezet mos és a péniszét is megmossa.Mert van,hogy utána folytatjuk.Mindig átaggódom a 28 napot,és félek,hogy nem jön meg,pedig nagyon óvatosak vagyunk,de még nem állunk készen egy babára,gyógyszert meg nem szedhetek:S Most meg ráadásul pár napja görcsöl a hasam,mint mensi előtt ahogyan szokott.Párom szerint csak ideges vagyok,mert bemesélem,hogy terhes vagyok.Valószínűleg neki van igaza,mivel most van peteérésem,ami okozhat ilyen tüneteket (görcs,szúrkálás).Ráadásul utolsó mensim óta 17 nap telt el,tehát ha akkor estem volna teherbe,még annak nem is lennének jelei ha jól tudom.Szerintetek is csak beképzelem és túlparázom?:S Mit tegyek,hogy megnyugodjak?Mert ezt így nem állapot,hogy folyton ezen agyalok:S őt is és magamat is kikészítem:S lehet hogy ez már beteges?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook