Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, hogy könnyebben és gyorsabban menjen a tanulás?Segítsetek! fórum

Mit tegyek, hogy könnyebben és gyorsabban menjen a tanulás?Segítsetek! (tudásbázis kérdés)

1 2
6. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2009. júl. 30. 19:49

Szó szerint magolsz, vagy csak a lényeget próbálod elsajátítani?

Miket kell tanulnod? (milyen terület?)

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2009. júl. 30. 19:44

Tisztában vagyok vele.DE:az szted normális,hogy napi 8-9-10óra tanulásra van szükségem naponta,nem sok ez egy csöppet???

És normális az,hogy ennyi tanulás után mondjuk levizsgázok,aztán,hipp-hopp elfelejtek jóformán mindent??????

Ráadásul ez igy nem mehet a végtelenségig,mert jövőre munkát sztnék találni a suli mellé,és akkor hogy fogok napi 9 órát tanulni?????

2009. júl. 30. 19:41

Ez mindenkinél máshogy működik.

:-)

2009. júl. 30. 19:39

Sziasztok.

Eléggé el vagyok keseredve,mert nehezen,és főleg lassan tanulok.Jól megy a suli,csupa jó jegyeim vannak,de ezért a jó eredményért vért kell izzadnom.

Elegem van már ebből:(

Várom a tanácsokat,véleményeket.....

2009. júl. 30. 19:39

Mindent, amit tanulsz köss valamihez. Sokkal könnyebb megjegyezni.

Tarts szüneteket (nekem pl 3-4 óra intenzív tanulás után kell egy óra). Néha a nassolás is jó.

Találd meg azt a napszakot, amikor a legkönnyebben tanulsz - én pl délelőtt nem tudok, éjjel pedig nagyon könnyen.

Hirtelen ennyi :)

2009. júl. 30. 19:34
Mit tegyek, hogy könnyebben és gyorsabban menjen a tanulás?Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook