Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? fórum

Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 4. 20:52
Ez nehéz...De eleve kérdés,h miért az apjával ment és nem nálad maradt?Mivel indokolta a választást?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. aug. 4. 20:52

Szar korban van. Ne hagyd magad zsarolni, de ne is fordulj el tőle. Ha "csak" ennyi, mármint tényleg "csak" a pénz a gond. Légy kedves, segítőkész, de ne alázkodj meg, ne csinálj bohócot magadból.

Nagy valószínűséggel változni fog, ha benő a feje lágya. Vagy nem. De inkább igen. A remény hal meg utoljára. :)

3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. aug. 4. 20:48
Nem fog jobban szeretni. Nem a pénz az ok, inkább csak ürügy. Itt más van a háttérben. Sokkal mélyebben.
2012. aug. 4. 20:46
Márpedig ameddig zsarolni tud,ilyen lesz! Ne hagyd megad zsarolni...Vizsgáld át az érzelmeidet...Szereted...ami tőled tellett megadtál neki..? Ha igen,hagyd nyugodtan kamaszkodni..Ha látja,hogy nem ugrassz minden hülyeségre,ő fog menni!...:)
2012. aug. 4. 20:39

Egy éve elköltözött a fiam az apjához.Én akkor mentem férjhez,a férjemmel jó volt a kapcsolatuk.Egészen addig,míg az apja el nem vált,és egyedül maradt.

Onnantól rendszeresek lettek a férjem iránti rosszindulatú megjegyzések,sajnos.

Nem volt semmi gond egyébként,egy hónapja is még én vettem neki cipőt,apukának mindenre futja,de a gyerek öltözködése nem érdekli.

18 volt a fiam júliusban,még a szülinapja előtt két nappal is azt mondta,hogy eljön,készültem is,ahogy kell,torta,a kedvenc ételei,lakás feldíszítve,a család is várta.És nem jött el.

Azóta nem beszél velem,nem veszi fel a telefont nekem,nem válaszol az sms-eimre sem.

A húgommal beszélt a héten,sajnos a pénzen van a hangsúly,többet szeretnének,hogy fizessek.

Mi aznap elutaztunk nyaralni,egy üzenetet küldött a fiam,hogy jó utat anya.

egyből felhívtam,de elég szűkszavú volt.

És azóta megint semmi,nem reagál semmire.

Ezt nehezen viselem,és nem értem,hogy a pénz miatt inkább én sem kellek?Sajnos nincs állásom jelenleg.

Ha többet adok,jobban fog szeretni?

Nem tudom ezt elfogadni,nagyon hiányzik nekem,ha lenne pénzem,talán még azt is oda adnám,csak ne tegye ezt velem.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook