Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? fórum

Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
35. kisj (válaszként erre: 31. - Revi11)
2012. aug. 4. 22:05

Szeresd, szeresd, szeresd....

nem tudok jobbat mondani:)

34. kisj (válaszként erre: 30. - Muraja)
2012. aug. 4. 22:03

pocaklakó???

Ez még egy nagyon kedvelt megnevezés, de én csak ekitörő örömmel fogadom, ha legalább egy ember nem használ ilyen jellegű kifejezést. :)

33. kisj (válaszként erre: 29. - Muraja)
2012. aug. 4. 21:54

Így bocsi, mert ezt megértem.

Van itt nekem is nagyon kedves ismerősöm, akit soha nem bántanék meg a helyesírása miatt.

Szóval, ezt benéztem.

Csak annyian gyilkolják már a neten keresztül a nyelvet, hogy néha morcos vagyok tőle.

32. a14deb9047 (válaszként erre: 31. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:53

Nem lehetséges, hogy azért történt ez, mert te férjhez mentél, ő egyedül maradt, így az a szöveg mehet, hogy anyádnak ott van az új férje, nekem nincs senkim, stb.... ?

Valamiért nagyon biztos magában.

31. revi11 (válaszként erre: 27. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:49

Persze,megértem.

Csak azért írom,mert ugye kettő között állok,az ő részükről,és ugye ez az oka szerintük mindennek,hogy én férjhez mentem,és nehogy már mi boldogan élhessünk,ő meg egyedül legyen.Amíg apuka is nős volt,nem érdekeltük.

A mi részünkről nincs szó ilyesmiről,a férjem nem kívánta soha,hogy ő legyen az első,sőt,többet tett a gyerekemért,mint az apukája.

30. Muraja (válaszként erre: 28. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:49
Es meg valami en nem haszanalok semi magyar szo torzitast mind pl. ruci , naci , vacsi , teso uncsi es igy tovab ..............
29. Muraja (válaszként erre: 28. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:48

Parom magyar en soha sem jartam magyar iskolaba se kurzra . Egyedul tanultam meg.

Meg valami ?

Ha te majd öt nyelven beszelsz es probalsz irni no akkor ...

28. kisj (válaszként erre: 25. - Muraja)
2012. aug. 4. 21:45
Nem akarlak megbántani, de a helyesírásod kiforgat a szimpla úrinői mivoltomból:/
27. kisj (válaszként erre: 24. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:41

Nem vagyok egy észlény, meg ne is ismerlek.

De!

Nekem az tűnt fel, hogy itt és most a hozzászólásaidban folyton "férjezel", aki ugyebár nem a fiad apja.

Csak egy idióta benyomás a részemről, de olyan, mintha előtérbe raknád a férjedet.

Gondolom, hogy ezt érzi a fiad is.

Persze még egyszer elnézést, meg ilyesmi, ha rosszul gondoltam.


(neki tudnak ám itt az embernek támadni olyanok is, akiknek az adott problémáról lila dunsztosuk sincs)

26. revi11
2012. aug. 4. 21:41
Annyira hiányzik,értitek?Már arra is gondoltam,elmegyek arra,ahol laknak,meglesem,csak hogy láthassam,tiszta gáz,de olyan nagyon szeretném megölelni,és úgy fáj,hogy ezt teszi velem!!!
25. Muraja (válaszként erre: 22. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:36

Termeszetesen hogy tapasztaltbol irom , es nem is egy felnött fiam van de hogy ebbe nekm a sracok bele szoltak volna?

Forditva , hosszu eveket eletem egyedul a gyerekkel ( de nem az hogy ö miattuk feladosztam volna magam Isten mencs a gyerek soha ilyen aldozatott nem var el a szulötöl ) egyszeruen mert akartam en .

De eppen forditva , örultek tiszta szivböl amikor a parommal összejöttem . Ma egy gazdag eletett elunk egyutt sokat csinalunk bycikli turaktol a hegymaszaasig .

En pedig detto örulök ha nekik sikeres az eletuk mind a munka teren es mind privatban de en nem avatkosztam soha sem az ö eletukbe vagy a partner valasztasba .

24. revi11
2012. aug. 4. 21:33
Akkor megértheted,mit érzek.De nekem nem kellett választanom,mert jól kijöttek kezdetben,míg az apja a háttérben volt.Örültem is neki,nagyon,végre,boldog család lehetünk,olyan jól elvoltunk,mentük korizni,a férjem tanította,eljött velünk nyaralni,tavaly még nászútra,Tunéziába is jött velünk!
23. revi11 (válaszként erre: 17. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:30

Igen,tudom,hogy féltékeny.De tényleg megtettem,amit tudtam,hogy ebből ne legyen gond,ugyanúgy törődtem vele,gondoskodtam róla,figyeltem rá,beszélgettem vele.

Sőt,talán még túlzásba is vittem.

És az apja ezt kihasználta.

4 éve még dns tesztet akart csináltatni,hogy tényleg az ő fia-e.

A környezetem is értetlenül áll ez előtt,a családom sem érti,próbálnak segíteni,beszélgetnek vele,de mindig a pénz a téma,hogy nekem mire,miből futotta,honnan volt pénzem például a kéz és lábápoló tanfolyamra.

Pedig akkor velünk élt.Akkor volt munkám,hat hónapig részletekben fizettük,a férjem is segített,persze.

És ezek nem az ő gondolatai,nem az ő szavai,hanem az apjáé.

22. kisj (válaszként erre: 19. - Muraja)
2012. aug. 4. 21:29

Nem tudom hogy a felnőtt fiaiddal hányszor próbáltál már párt váltani?

Ha mégis váltottál és az zökkenőmentes volt, akkor elismerésem.

2012. aug. 4. 21:27

Nálunk boldog lett volna a fiam, ha férjhez megyek.

Éveken át keresett nekem "apukát"...

20. kisj (válaszként erre: 14. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:26

Nem tehetsz semmi mást, csak szeretheted őt...folyamatosan és nagyon:)

Lehet, hogy ennek nem holnap lesz érzékelhető foganatja, de lesz az biztos (valamikor)

19. Muraja (válaszként erre: 17. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:25

Micsoda ? elsö sorban mar a srac 18 eves , es ha kicsit empatias akkor tiszta szivböl kivanja az anyjanok hogy boldog legyen.

Hiszem ö mar szinten a sajat utjat jarja miert lenne neki beleszolasi joga marmint az anyja privat eletebe ?

Meg ilyet nem halottam , van egy nehany fiam mar felnött de ilyet ....

18. kisj (válaszként erre: 14. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:22
Megértelek, mert én is voltam ebben a cipőben, hogy választanom kellett..
17. kisj (válaszként erre: 13. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:20

Amit írtál az nekem kicsit zavaros, de valószínűleg én vagyok fáradt.

Egyet viszont tudok, hogy egy fiúgyerek az anya újbóli párválasztását nagyon nem egyszerűen fogadja. (minél idősebb, annál nehezebb)

16. revi11 (válaszként erre: 11. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:20

Ez volt a lényeges,amit leírtam.

Én is gondoltam arra,hogy ezt nem élem túl,hidd el.

És mi is szerettük egymást.Talán még most is szeret,de kamasz,befolyásolható.

15. revi11 (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2012. aug. 4. 21:18
Igen,tanul.Jövőre fog érettségizni.És szeretne menni főiskolára is.
14. revi11 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2012. aug. 4. 21:17

Ki nem hibázik???Te sosem?Akkor irigyellek.Én hibáztam,igen,amikor túl engedékeny voltam vele kapcsolatban,lehet.

Én is ezt hittem,velem ez sosem fordulhat elő.

Nincs mit titkolnom,nem tettem semmi olyat,amiért ezt érdemlem.

Csak nagyon szerettem.

13. revi11 (válaszként erre: 9. - Jojócska)
2012. aug. 4. 21:14

Pedig egyre több helyről hallom ezt.

Jó volt a kapcsolatunk,teljesen.

Apuka pont egyedül maradt.Ennyi.

Mindent megkapott itthon a fiam,nem csak az anyagiakra gondolok.

Az apja az éjszakában is dolgozik,így szórakozni tudott menni a gyerekem,otthon nem voltak büntetések neki,mint amikor velünk élt,akkor kelt,feküdt,amikor csak akart,ha volt pénzük,rendelték a rengeteg pizzát,meg mentek a mekibe.

Lazaság,ami neki tetszett.

És még sorolhatnám.

Évekig az apja nem volt kíváncsi a fiamra,amíg házas volt,mert van még egy 8 éves kislánya is.

És most úgy felbátorodott,hogy az anyukának azt mondta,lehet majd a lánya is vele fog élni nemsokára.Persze,most gond van még vele,mert "kicsi",így nem kell.

A volt nej újból férjhez ment,jön a második gyerek náluk.Így apuka azt hiszi,mnajd a lányát is befolyásolhatja.A volt feleségének van távoltartási végzése is,mert nem olyan régen megütötte őt,mikor vitte haza a kislányt és meglátta a leendő férjet a volt felesége lakásában.

Jelenleg is büntető eljárás folyik ellene,szeptemberben lesz a második tárgyalása.

Úgy néz ki,börtönbe megy,azt mondta a volt nejének,hogy négy év letöltendőt kapott,ami nem igaz,még nem volt itélet.De valószínű,erre számíthat.

A fiam szemében ő az isten,szegény apa,mennyit dolgozik,meg minden,nem számít a börtön sem,hogy verekszik,az is csak menő dolog.

12. kisj (válaszként erre: 7. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:13
Nem tudom elképzelni azt, hogy nem hibáztál a kapcsolatotokban.
11. kisj (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. aug. 4. 21:12

Ha az én fiam így viselkedne, abba biztosan belehalnék.

De nem viselkedne így mert szeretjük egymást.

Nem mondasz el lényeges dolgokat, ami a háttérben van.

2012. aug. 4. 21:08
Mivel a fiatalember már nagykorú... tanul még?
2012. aug. 4. 21:03

Miért ment el az apjához? Mi volt ennek az előzménye? Akkor milyen volt vele a kapcsolatod?

Számomra furcsa,hogy egy gyerek,mindegy hogy 17 vagy 18 éves,miért nem az anyával él???

8. revi11 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2012. aug. 4. 21:00

Mert a férjem rászólt egyszer.Ezt mondta a húgomnak,és fel voltak háborodva az apjával együtt,hogy miért próbálja meg nevelni a gyereket a férjem.

De amikor pénzt kapott,meg felmentük vásárolni pestre,akkor nem szóltak,az nem volt baj.

És most kellene a több pénz,és nem érdekli őket,hogy most nincs munkám.

Ez már több éves harc az apjával,pedig volt idő,amikor még a férjemmel együtt elmentünk hozzájuk,jóban voltunk.

2012. aug. 4. 20:58

Igen,féltékeny,ezt ő is megmondta.Mondtam neki,ez butaság,nekem mindig is ő lesz a legfontosabb.

Nem is volt eddig gond,de az apja megmondta,nem engedi el hozzánk a szülinapján.

A volt felesége mondta,vele jóban vagyok.

És a pénz elveszi a gyerekem eszét,mindig arról beszélt az utóbbi időben,mi mennyibe kerül.

Nem ismerek rá.

Üzentem neki,találkozzunk,beszélgessünk,hiányzik,szeretem,de semmi.

2012. aug. 4. 20:54
Talán tudat alatt féltékeny lett a férjedre. Van fiatal, aki nem tudja elfogadni, hogy az édesanyja nem csak anya, hanem nő is.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook