Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek ha összeér a combom? fórum

Mit tegyek ha összeér a combom? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. júl. 15. 13:56

Receptre lehet kapni MYCOSOLON kenöcs.Nagyon jó.

Ha a meleg kidörzsól, este fürdés után bekenem és kutya bajom. Az egész család ezt használja.

Ezt a kenöcsöt még a gyerekorvos irta popsikenöcs helyett,mikor még pici volt a gyerekem. Nagyon bevált, ennek már több mint 30 éve.

Háziorvos is felirja.

23. hidewatch (válaszként erre: 20. - Rexxi86)
2009. júl. 15. 13:56
A hintőpor csak rövid ideig megoldás. HA két bőrfelület összeér, és meleg van, akkor izzadni kezd, és a hintőpor, mintha ott sem lett volna...
22. Rexxi86 (válaszként erre: 20. - Rexxi86)
2009. júl. 15. 13:55

Jav:

+ én futni járok, mert igaz, hogy nem érnek össze a combjaim, viszont elég vastagok. És használ. :)

2009. júl. 15. 13:55

Életmódváltozás+ kardio. Ettől fog csökkeni a körméret, a többi csak alakformálás :)

Próbálj meg kevesebbet enni vagy többet, de JÓ (vagy jobb ) kajákból és garantált lesz a siker . De szerintem ez minimum egy hónap.

Amúgy kinek nem ér össze a combja? Vagy most azt mondod, hogy "kis terpeszben" is összeér? (nekem azért nem, mert fogytam, pedig nem kellene, most erősítek).

Amúgy szerintem addig, amíg ez nem változik, mellőzd a szoknyát. Harisnyában sem jobb a helyzet, mert ilyen melegben beleizzadsz és ragad, csúszik, dörzsöl az egész.

Sajnos ez van :( De ha már ma elkezded a dolgot, menni fognak lefelé a centik!

2009. júl. 15. 13:54

Ülj terpeszbe. :))


Na jó, nem, használj hintőport. Harisnyát nem ajánlok, szétsül benne a lábad ebben a kánikulában.


+ én futni járok, mert nem érnek össze a combjaim, viszont elég vastagok. És használ.:)

2009. júl. 15. 13:53

Ez elég komoly probléma volt nálam is évekig.

De ahogy lefogytam, fogítak a kilók, úgy a combom is egyre vékonyabb lett és már nem ér össze a combom.


De én mindig azzal vígasztaltam magam, hogy inkább érjen össze a combom, mint karika lábam legyen. DDD

2009. júl. 15. 13:52

Nekem mindig is összeért a combom. Ez független volt a súlyomtól, genetikailag ezt osztották nekem, sosem lehetett átlátni a combjaim között (mondjuk ennek inkább örülök :D) viszont nyáron nagyon kellemetlen volt, ha dörzsölődött.


Egy harisnyaboltban vettem testszínű alakformáló boxeralsót pont ebből a célból (az alakformálásra igazándiból nem volt szükségem, azzal elégedett voltam, de mellékhatásként biztos még dob a dolgokon :)), kb. a combon első 1/3-áig ér, és nagyon bevált. Annak ellenére, hogy erős anyagból van, meglepően szellős, kellemes viselet, mondjuk összetartja az embert, az biztos :) Sosem tudtam szoknyát felvenni harisnya nélkül, harisnyában meg a kedvenc lábujjközi papucsomat nem tudtam viselni. Hát, nálam ez volt a megoldás.

2009. júl. 15. 13:51
A sógornőm vékony biciklisnadrágot vesz fel a szoknya alá.
16. Depike (válaszként erre: 12. - M.gery)
2009. júl. 15. 13:45
Köszi, az izzadásgátlót próbáltam, lehet a harisnya lesz a megoldás.
2009. júl. 15. 13:45
Sziasztok! Én tavaly nyáron voltam kismama, és nagyon zavart ez a probléma. Én pamut nacit vettem fel a szoknyák alá :) Nem edzettem, csak eltusoltam a dolgot...
14. 66bb35c772 (válaszként erre: 7. - Depike)
2009. júl. 15. 13:44
az is jó még ha járás közben kifelé fordítod kicsit a lábfejedet és kisterpeszesen lépkedsz...olyan chaplinesen...akor sztem nem fog összeérni és kidörzsölődni...
13. Depike (válaszként erre: 8. - Emesemm)
2009. júl. 15. 13:44
Hát ez a probléma. Az én drága párom - nem hiszem, hogy sok ilyen férfi van - már azt mondta, hogy ha tovább fogyok, akkor kiteszi a szűrömet. Nem vagyok vékony, én azt mondanám telt az alkatom, de ő már ettől is kivan, hogy miért fogytam le. Úgyhogy inkább formálni szeretném magam, meg ezt a problémát megoldani. Sajna a kettő üti egymást - ha nem ér össze a combom, akkor a kedvesemnek leszek túl vékony....
12. m.gery (válaszként erre: 2. - Depike)
2009. júl. 15. 13:44

Próbáld ki izzadsággátlóval bekenni azt a részt, nekem egy ideig kellemes "matt" érzést ad.

Ha nagyon zavar, esetleg egy harisnyát beáldozhatsz, amit elvágsz a combodnál, és nem közvetlen a bőröd dörzsölődik.

2009. júl. 15. 13:44

Háát, akkor tudnám ajánlani a lovaglást, annál jobb comberősítő (főleg belső) nincs; de nem biztos, hogy valakinek van rá pénze, bátorsága vagy kedve...

:)

10. Erika8
2009. júl. 15. 13:44
Combfixes harisnyát kell hordani..., így nem dorzsoli a combodat.
2009. júl. 15. 13:43
Ha sebes lesz,akkor jó rá a hintőpor. :)
2009. júl. 15. 13:43

Sziasztok!!!

Sürgősen le kell fogyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saját tapasztalatból mondom. Én állandóan nadrágot hordtam emiatt!!! Hintőporoztam!!!!


Nagynéném nyáron is harisnyát hordott emiatt.... kibírta.

7. Depike (válaszként erre: 6. - D879a0c5b4)
2009. júl. 15. 13:42
Hát, még nem egészen izom :-))))
6. d879a0c5b4 (válaszként erre: 2. - Depike)
2009. júl. 15. 13:42
Attól függ, mitől ér össze... Ha izom, akkor semmit...
5. Depike (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2009. júl. 15. 13:42
Én is ellipszis tréner, belső comb gyakorlatok, stb...de hát nem megy az istennek se...formálódik, alakul, de összeér...
2009. júl. 15. 13:40
Erre én is kíváncsi lennék. Én most 1 éve bringázok, 1 hónapja sztepperezek meg tornázok. Kezd formálódni a combom, de még mindig összeér.. Már nem tudom mit csinálhatnék még, hogy ne így legyen...
2009. júl. 15. 13:40
leg trainer...
2009. júl. 15. 13:40
Van valakinek ötlete, hogy mit lehet tenni ilyenkor nyáron, mikor ezer fok van, én szoknyában, de estére kidörzsölődik a combom, mert sajnos összeér. Edzek rá rendesen, de nagyon nehéz ezt a tájékot formálni...
2009. júl. 15. 13:39
Mit tegyek ha összeér a combom?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook