Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha ilyen a kapcsolatom a párommal? Egy szomorú lány véleményt kér. fórum

Mit tegyek, ha ilyen a kapcsolatom a párommal? Egy szomorú lány véleményt kér. (beszélgetős fórum)


1 2
21. emagdi (válaszként erre: 19. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:52

nehogy már magadat vádold bármiért!


egyébként szerintem nem is kell foglalkozni azzal, hogy ki a "hibás". egyszerűen látszik (te is látod, mert leírtad), hogy nem működik ez az egész. az kizárt, hogy a jövőben javulni fog a helyzet, szóval minél előbb kilépsz ebből az egész dolgoból, annál jobbat teszel magaddal.

2009. márc. 6. 10:51
Neked kel tudni, hogy Te ezt hosszú távon fogod-e tudni csinálni. Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Inkább most lépj ki belőle mikor még kevésbé fáj.
2009. márc. 6. 10:51

Az az igazság, hogy én is ludas vagyok az egészben, mert valóban csináltam hülyeségeket, bár szerintem az akkor sem olyan nagy dolog, hogy ne lehetne utána megbeszélni és letisztázni. Nem tudom, hogy jó, vagy rossz tulajdonság, de főleg a párkapcsolatoknál tapasztaltam, hogy én nem tudok úgy nyugodtan lefeküdni aludni, hogy ha összevesztünk a barátommal és azt akkor ne beszéljük meg alvás előtt.

Másrészt neki legfőképpen azzal van baja, hogy féltékeny vagyok, hogy átjár a "barátaihoz", és nem tud, ill. nem mehet a hvaerjaival bulizni meg iszogatni. Az utóbbit én megbeszéltem vele, hogy nélkülem ne menjen bulizni, vagyis nem szeretném. Ugyanis csinált már velem olyat, hogy este 8kor elment, éjjel 1kor még beszéltünk telefonon, onnatól kezdve pedig nem vette fel, és du. 1kor hívott, hogy most ébredt fel, az egyik haverjánál alszik, mert olyan részeg volt, nem tudott hazajönni. Igazság szerint már akkor nagyon ott voltam, hogy ott hagyom a fenébe. Csak nehéz. De most ez az albi jó lenne. Nehéz egyrészt azért, mert minden ismerősöm 70 km-re van innen, másrészt a munkahelyem ideköt, amit nem akarok elveszíteni.

2009. márc. 6. 10:48

szia,en is ilyen helyzetben vagyok mint te,azt leszamitva hogy nem elunk egyutt es nincs 2csaj.

Tudom hogy nehez léepni,mert mikor azt gondolod hogy na most eleg akkor o ezt megerzi es kedves lesz es akkor te elnapolod hogy de hisz megvagytok stb,aztan mikor mar nem akarsz leoni akkor ujra kezdi es megint jon a veszekedes es teged hibaztat hogy miattad van a sok veszekedes...legalabbis nalunk igy van.szornyu egy helyzet.

17. survivor3 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:48

ÓÓÓ!

Ilyen embert...

2009. márc. 6. 10:46
minél tovább maradsz, annál többet fogsz szenvedni...menj!!
15. Christineee (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:45

Szia4


Szerintem a lehető legjobb megoldás ha otthagyod őt! Menj el albérletbe vagy vissza a családodhoz, de semmiképpen ne maradj vele , mert sose leszel mellette boldog.


nem vagy neki elég fontos szerintem és sose fog érted tenni semmit.

Elég egyoldalúnak tűnik ez a kapcsolat.


Lépj ki ebből a kapcsolatból mielőbb.


Hidd el sok olyan pasi van aki sokkal de sokkal jobban fogja értékelni a személyiségedet, értékeidet, érzéseidet mint ez a pasi!!!!

2009. márc. 6. 10:45

Szia!

Szerintem, es alahuzva szerintem, egy jo kapcsolatnak a kulcsa a kompromisszum es komunikacio...mindenre lehet megoldast talalni, ha az ember akarja es folleg ha tiszteli a parjat.

Le kell ulni beszelgetmi es mindent elmondani...hogy, zavar ez vagy amaz...ha szeret es akarja, hogy egyutt legyetek hajlando lessz kompromisszumot kotni...es bizonyos dolgokon valtoztatni...De! Minden apro lepesert "jutalom" jar...!!!

2009. márc. 6. 10:44

Eléggé drasztikus leszek, de ha nem akarod címlapon végezni, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból, addig amíg lehet!

Most még csak rajtad vezeti le a dühét, jövőhét már megis ver?!


Menj!Fiatal vagy még!

2009. márc. 6. 10:43
Én nem is beszélnék vele, csak simán lépnék! Nem érdemel meg téged! Majd találsz olyat, akinek fontos vagy, és őszintén szeret! Sok sikert!
2009. márc. 6. 10:42

Szia!

Lépj,mielőbb!Rajta,egy életed van,tudatosan ne tedd tönkre!Többet érdemelsz!

10. danama
2009. márc. 6. 10:42

szerintem sincs értelme, költözz el, jöjj rendbe és

majd jön az igazi szerelem :-)

egy szerelmes pasi is mindig együtt akar lenni veled, nincs távolság ami az útjában állna, hidd el.

9. winny (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:42
Egy percet se gondolkozz.Menekülj amig nem késő.
2009. márc. 6. 10:41
Szerintem is irány az albérlet. Ennek így semmi értelme. Sokkal jobb lesz, főleg, ha megtapasztalod majd, milyen az, amikor szeretnek:)
2009. márc. 6. 10:41
Próbáld meg megbeszélni vele, hogy téged mi bánt, mi az ami rosszul esik neked. Minden veszekedés, és sértődés nélkül, ha nem hajlandó még erre sem, akkor ebből semmi jó nem lesz:(
2009. márc. 6. 10:40
lépj ki ebből a kapcsolatból minél elöbb......
2009. márc. 6. 10:40
Szia! Abból amit leírtál, én úgy érzem, hogy nem lesz tartós ez a kapcsolat. Jobb, ha mielőbb kilépsz belőle.
2009. márc. 6. 10:39
Hogy nyugodtan jelentkezz csak az albérletbe! Menj amíg tudsz. Nem fog változtatni.
3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:38

A leírás alapján csak "arra" kellesz neki, és ennek szerintem semmi köze a lányokhoz. Túl fiatal vagy még, hogy egy ilyen kapcsolatban élj.

Én a helyedben már rég összecuccoltam volna, és elmennék onnan...

2009. márc. 6. 10:38
szerintem egyértelmű: költözz el, és keress olyat, akivel ezek a dilemmák nem merülnek fel.
2009. márc. 6. 10:35

Véleményre lenne szükségem:

Ősszel a párommal összeköltöztünk és gyakorlatilag 2 hetente összevesztünk, meg ott van 2 barátja, akik nők, akikhez átjár és ami zavar is engem, de nem tud megérteni. Néha úgy érzem, jobb lenne külön, de amikor béke van, akkor olyan jól meg tudunk lenni. Viszont mindig mindenért engem hibáztat, én vagyok a hibás. De én tűrjem el, hogy ő átjár "csajozni". Persze úgy érzem és mondja, hogy nem csal(na) meg, főleg nem velük, de nekem akkoris rosszul esik, hogy elmegy hozzájuk, főleg ha estefele. Mert ha csak nappal menne, nem is érdekelne, akkor inkább elhinném, hogy fontosabb vagyok neki náluk.

A két ünnep között már úgy összevesztünk, hogy össze is pakoltam és majdnem hazacuccoltam. Aztán a január tűrhetően jó volt, illetve talán idén nem is veszekedtünk annyit. Viszont, ha nincs neki cigi, akkor a dühét rajtam vezeti le, ami nagyon rossz. Persze nem is kell mondanom, hogy a 2 csaj cigizik...

A másik pedig, hogy ha egy kicsit foglalkozni próbálok vele, akkor azt már tehernek érzi sokszor. Éjszaka persze egy veszekedés után is ölel engem, de nappal gyakorlatilag hozzám se akar érni... Ez nekem szintén rosszul esik.

Mintha eltávolodna tőlem és nem is szeretne, mert egyáltalán nem veszi figyelembe az érzéseimet, azt, hogy én mit szeretnék, csak magára tud gondolni.

Nézegettem albérleteket. Most lenne egy jó helyen 3 szobás lakás, 2 csaj keres a 3. szobába egy albérlőtársat.

Ezen gondolkodom, hogy lépjek, vagy még maradjak. Ha elköltözök, már nem szeretném folytatni, mert tuti, hogy az már nem vezetne jóhoz, vagy ki tudja?! Ő szerintem úgy is még szívesen folytatná. Ugyanakkor nehezen tudok megválni tőle. Természetesen előtte le szeretnék ülni vele beszélgetni kettőnkről, már ha lehet. Velem sose tud úgy elbeszélgetni 1 órácskát se, mint azokkal a csajokkal és ebből van nekem nagyon elegem. Meg ha én csinálok valamit az baj, de ha ő csinál valamit, azt csak nézzem el, fogadjam el... Nagyon nehéz. Úgy érzem, hogy ez hosszútávon engem kikészít.

Nektek mi a véleményetek erről???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook