Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? A nászasszonyom folyton kavar a gyerekeknél!? fórum

Mit tegyek? A nászasszonyom folyton kavar a gyerekeknél!? (beszélgetős fórum)


7. mamszi58 (válaszként erre: 1. - Kunikunda)
2010. szept. 19. 10:49

Milyen a kapcsolatod a nászasszonyoddal ? Lehet, hogy olyan problémái állnak a dolgok mögött, amit így akar megoldani ? Mi lenne, ha elhívnád egy közös programra ? Csak ti ketten, vagy , a férjeitekkel együtt. Talán jobban megérted az ő gondolatait és ő is a tieidet. De lehet, hogy csak arra van szüksége, hogy eltereljék a figyelmét a fiatalokról.

Az egyik hozzászólásban az volt, hogy oldja meg a lányod a helyzetet. Saját tapasztalatból tudom, hogy milyen iszonyat nehéz. Nekem nem az anyósommal volt a probléma, hanem a többi családtaggal, végül is szétmentünk, ebben a család jócskán benne volt.

6. 1eded24452 (válaszként erre: 1. - Kunikunda)
2009. ápr. 26. 22:16

beszélj vele!!! hagyják nyugodtan a párt békén ,nem veszekedéssel ne torkoljon vitába!!

Igy nem megy tönkre a kapcsolatuk,meg ha vejed szereti tiszteli a lányodat ,akkor előbb neki hisz és hátulról utána jár dolgoknak és leállítja az anyukát!

nálunk is ez volt ,cicaanya a párom (ő is hoxázik!)

tudom hogy igaza van,sosem hazudik,sosem mond olyat ami nem igazságos! ! !

És nálunk is anyám kavart ,de helyre raktam!!!!!!!


de ha viszont jól el vagy és jó fej a vejed beszélj vele! és mond el azt amit itt leírtál!

2009. ápr. 26. 10:43
Álitsd le ,szerintem
2008. júl. 4. 17:04
Értelek én, de -szerintem- abból csak baj van (hosszú távon) ha 3. (4.-5-) ember is beleszól...
2008. júl. 4. 17:03
persze igy is gondoltam de arra is nehogy veszélybe sodorja a kapcsolatukat az örökös piszkálodas-de val.szinü megfogadom a tanácsod
2008. júl. 4. 17:00
Szerintem nem szabad beleszólni az ilyen dolgokba, felnőtt ember a lányod, meg kell tudni oldania (az természetes, hogy izgulsz érte, de akkor is).
2008. júl. 4. 16:59

Az a gondom hogy látom mi a baj ,de nem tudok mit tenni ellene,nehogy a végén még én maradjak bajba.A legaprobb dolgokba ,a legártatlanabb dolgokba is valamit belemagyaráz,aztán felhivja a vejemet,mintha ő valamilyen áldozat lenne-holott ő ugye --egy ártatlan bárány!!--

Én meg aggódom mert látom a lányom szenved ettől a helyzettől,mi tévő legyek?beszéljek a nászasszonyommal?Vagy oldják meg ahogy tudják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook