Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? fórum

Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
866. Cszsuka (válaszként erre: 865. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 2. 20:02
Akkor is jelent valamit.. Most nem bírom ki, meg fogom nézni:)
865. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 863. - Cszsuka)
2008. dec. 2. 19:57
Franciául paix a béke.
864. Honleány (válaszként erre: 863. - Cszsuka)
2008. dec. 2. 18:03
Szerintem az ne beszéljen békéről, aki közben bombákat dobál azokra, akik hisznek a békében.
863. Cszsuka (válaszként erre: 860. - 1e958693ca)
2008. dec. 2. 14:49
Mintha rémlene francia óráról, hogy franciául piece..(biztos, ezért nem volt nekem fura:)
2008. dec. 2. 13:00

Ugye ez a hozzászólás is televan jóindulattal és sugárzóan építőjellegű, elfogultság nélküli?


"Hihetetlen:)

Már van 1 (vagy több) fórum is a PH csodáról!


Mit lehet tudni a SuperGgreensről? Mik a tapasztalatok.


akik ott már nem tudtak tovább érvelni a lötty mellett, mert okos, egészségügyben dolgozó szakemberek elmondták a véleményüket erről a "csodáról", és a mechanizmusának értelmetlenségéről. . . . uj oldalt nyitottak!


Vigyázzatok, mert nem érdek nélkül dicsérik a port!!!"


Igaz, egy másik oldalról, de szintén ez a téma...

És kinek a hozzászólása?

zöldségevő


Akinek zöldségevő lévén szüksége sincs lúgosításra és szerencsére nála minden tökéletes, egészséges! :) Sose fogja megtudni azt, hogy mi az, hogy túlsúly és betegség. Vagy neki nem jött be? Nem volt kitartó vagy a háttérben más problémák is vannak...és most azokat támadja, akik tesznek az egészségükért? Ez rosszindulat, féltékenység vagy csak a kudarc, ami beszél belőle? Na, ez itt a tükör...erről beszéltem, amit ő nem ért!

Egy ember test + lélek + szellem....betegség esetén mindent építeni kell!

Szerencséje van annak, aki nem került olyan mélyre, hogy csak a testi szint is elég legyen!

2008. dec. 2. 12:43

"Az Univerzum a tökéletes és kiapadhatatlan bőség birodalma. Ha kitárod magad ez előtt a bőség előtt, csoda, öröm és áldás áramlik az életedbe, vagyis tiéd lesz minden jó, amit csak kívánhatsz: egészség, gazdagság, boldogság. Ám ha negatív gondolataiddal elzárod magadat ettől a bőségtől, kellemetlenségek, fájdalom és szenvedés vár, és az életed harccá válik."


Lisa Nichols

860. 1e958693ca (válaszként erre: 859. - 1e958693ca)
2008. dec. 2. 09:42
Na, ezt jól elírtam (bocsánat): Peace! =Béke!
859. 1e958693ca (válaszként erre: 854. - Honleány)
2008. dec. 2. 09:39
Kár, hogy támadásnak fogod fel, csak ennyit mondhatok.Sokfélék vagyunk, és egyáltalán nem baj, hogy nem értünk egyet bizonyos dolgokban. Unalmas is lenne a világ, ha mindenki, mindenben egyetértene. Éppen ezért nem szoktam személyeskedni, sem itt, sem a való életben. Miért lenne okoskodás, megjátszás, hogy mielőtt valamibe belevágnék, valamit megennék, vagy beszednék (megjegyzem gyógyszernél is) szeretném tudni, mi van benne, és mitől van ilyen-olyan hatása? Ha megfigyelted, senki sem mondta azt, hogy hazudnál.......Piece!
858. Cszsuka (válaszként erre: 857. - Honleány)
2008. dec. 1. 20:12

Már itt sokféleképp elragoztuk, hogy nem az SG hatékonysága, vagy a te (vagy mások) gyógyulásod sikere az, amit nem hiszek el. Sőt! Mindent elhiszek, hisz én is úgy gyógyultam meg, hogy táplálékkiegészítőket, s egyéb természetes gyógymódokat "vetettünk be". Én soha nem voltam itt ellenség. Csupán mindenben a mértékletességre hívom fel a figyelmet, s a körültekintő használatot.

A többi fórumon még senki nem hívott tudálékosnak- pedig pl. Pirosalmával is volt már néhány szóváltásom: képzeld, nem értünk mindenben egyet vele. Csak ezt akartam mondani.

Mások nevében nem beszélhetek, de úgy éreztem, eddig egyetértettek velem azok, akiket te ellentábornak hiszel. Itt nincs ellentábor. Kár, hogy nem veszitek észre.

857. Honleány (válaszként erre: 856. - Cszsuka)
2008. dec. 1. 19:45
Milyen fórumokra gondolsz ? És mit nem értek ?
856. Cszsuka (válaszként erre: 854. - Honleány)
2008. dec. 1. 19:25

Valóban? Más fórumokon más véleménnyel vannak:)

Kár, hogy nem érted, miről van szó. Kár is fecsérelni a szót. Természetesen senki nem szólta le az SG-t. Kívánom, hogy mindig minden rendben menjen az életetekben!

2008. dec. 1. 18:26
Lehet most összhangoltan engem támadni.
854. Honleány (válaszként erre: 851. - Gabriellaxp)
2008. dec. 1. 18:25

Nekem sem érdekem, hogy hazudjak, fantáziáljak. Nem vagyok terjesztő, s a környezetemben sincs ilyen, tehát érdekelt sem vagyok abban, hogy olyat állítsak, ami nem igaz.

Beleolvastam viszont a "támadók" hozzászólásaiba, hát... még eddig jót semmiről és senkiről nem írtak, csak személyeskednek és játsszák a nagyokost.

853. Pirosalma (válaszként erre: 851. - Gabriellaxp)
2008. dec. 1. 18:16
Ez nem lódítás, senki - én legalábbis semmiképp - sem feltételezte, hogy szándékosan félre akarsz vezetni minket. Mi csak azt mondjuk, vigyázni kell a következtetésekkel.
852. Pirosalma (válaszként erre: 850. - Gabriellaxp)
2008. dec. 1. 18:15

Szia!


Én a racionalitás híve vagyok, és mivel a memóriám igencsak korlátozott (legalábbis szelektív), és ugye szó elszáll, ezért idézheted, ki, mikor írta, hogy az allergiád beképzelted.

851. Gabriellaxp (válaszként erre: 841. - Zöldségevő)
2008. dec. 1. 18:07
Miért lódítanánk ebben az ügyben, nincs semmi értelme. Had tudja meg más is, saját maga tud az ember segíteni az egészségén. Ha nem vagy fontos magadnak, akkor másnak miért lennél az. pl orvosnak vagy bárki másnak.
2008. dec. 1. 18:02

Ti tényleg ugrásra készen álltok. Ahogy valaki jó tapasztalattal bír a zöld löttyről. Nekem is azt írtátok, hogy az allergiám beképzeltem, stb.

Higgyétek el használ. Csak röviden, ismét, mire volt jó nekem és a családtagoknál. vérnyomás normális érték, szívritmus zavar, epe probléma, általános, és ízületi fájdalmak megszűnése. anyám fogyott 14 kg, én sajnos nem, jó alvás, jobb kedv, nem jön ki a herpesz, nincs megfázás, stb.

849. 1e958693ca (válaszként erre: 845. - Cszsuka)
2008. dec. 1. 11:01
Köszönöm Zsuka, tényleg ezt szerettem volna.....
848. 1e958693ca (válaszként erre: 843. - 471d5eded8)
2008. nov. 30. 18:01
Ja igen, és köszönöm, boldog vagyok, de nem ettől..... :-D
847. 1e958693ca (válaszként erre: 843. - 471d5eded8)
2008. nov. 30. 18:00
Légyszíves olvasd el még1x! Senki örömét nem akarom elvenni, csak megmagyarázni, hogy nem 'csoda'. Átgondolni, miért is ez a hatása. Gondolkodni......Az énképem teljesen reális, megfelelő önismerettel rendelkezem. Tudatában vagyok a hiányosságaimnak és a pozitív tulajdonságaimnak is. Érdekes, hogy Neked más jön le, csak tudnám, hogy állapítod meg ezeket a dolgokat!? :-) A hozzáállásom nem negatív, hanem elemző. Beszélgetünk itt többen, normális hangnemben -egyenlőre- nem tudom, miért kell emiatt dühösnek lenni, és beolvasni. Minden hozzászólásom elé, mögé odaírtam, hogy nem bántás, nem támadás, Te mégis annak veszed. Sajnálom. Lehet, hogy nem is nekem kell tükörbe néznem????
846. zöldségevő (válaszként erre: 844. - 471d5eded8)
2008. nov. 30. 17:45

Ezt a tükör dolgot nem igazán értem:(

1 az, hogy senkibe nem "kötöttem bele", csak elmondtam amit ma hallottam!

Aki valakibe beleköt....az tükör, és ha belenézünk mit és kit is látunk?

Önmagunkat,vagy a másik embert?

kicsit zavaros.....és mivel is lehet szembesülni?


Arról nem beszélve, hogy hogy jön ez ide?

Nem lehetne konkrét dolgokra, konkrét választ adni?

845. Cszsuka (válaszként erre: 843. - 471d5eded8)
2008. nov. 30. 16:46

Ez nem így működik. Amikor én voltam beteg, még nem volt Greens. Ezeket a dolgokat külön-külön juttattam be a szervezetembe. Én sovány voltam eleve, s mikor beteg lettem, tovább fogytam. Amikor pedig megfelelően "feltöltöttem" a szervezetem - s ebbe a megfelelő mennyiségű víz fogyasztása is beletartozik - normalizálódott a testsúlyom.

Nem az örömét akarta elvenni, hanem csak arra int, hogy gondolkozzunk ésszerűen. Ezek az érvek nemcsak az SG-re vonatkoznak.

844. 471d5eded8 (válaszként erre: 841. - Zöldségevő)
2008. nov. 30. 16:40

Még szerencse, hogy ilyen jól informált vagy! :-)


Épp figyelem, hogy minden nemű pozitív tapasztalatra azonnal ugrasz és készenállsz valami negatív válasszal! Neked is csak azt tudom mondani, mint vaktyúknak...negatív énképpel fejlődni, gyógyulni nem lehet...Márpedig a sok negatívum mérgez, s hátterében, egy negatív énkép áll. És akikbe belekötsz...fogd fel tükörnek őket...valamivel szembesítenek.


További jó pocskondiázást lányok...addig én gyógyulok és majd jövök, s beszámolok az élményeimről a greenssel kapcsolatban! Hisz eredetileg emiatt indult ez a fórum! :-)))

843. 471d5eded8 (válaszként erre: 837. - 1e958693ca)
2008. nov. 30. 16:33

Miért leli abban valaki örömét, hogy lehúzza a másikat és amikor az boldog, hogy elért valamit és fogyni tudott, akkor negatívan áll egy másik személy a sikereihez- aki nem is ismeri és haszna sincs belőle -, hozzá????


Én nem fogytam a greenstől, pedig jó 2 hónapja iszom! Nekem a sejtjeimből nem nyomja ki a folyadékot??? És mi lesz velem? Hisz én épp azt várom tőle, hogy normalizáljon és hízhassak! Most akkor közel 3 hónap múlva is retteghetek, hogy egyszer csak dehidratált leszek???


Ilyen és ennyi negatív hozzáállás mögött csakis valami negatív énkép lehet...akit támadsz, az tükör számodra...csak bátran nézz "bele"! :-)

2008. nov. 30. 13:45

elirtam:)

Magyarországi Étrend-Kiegészitő Gyártók és Forgalmazók Egyesülete a helyes:)

2008. nov. 30. 13:29

Ma hallottam a rádióban!

1 év ráhagyással (?!) 2oo "gyógynövény" használatát tiltják be.

Az előadásban elhangzott, hogy nem mindegy, hogy 1 növényt teaként alkalmazunk, vagy szőröstől bőröstől megesszük!

Ebben a zöld löttyben 49 növény porát isszuk.

Vajon helyes-e ez, és milyen lehet a kölcsönhatásuk?

A beszélgetésben az OET vezetője is részt vett, és helyeselte a döntést.

Talán a forgalmazókat ez közelről érinti:(

840. Pirosalma (válaszként erre: 837. - 1e958693ca)
2008. nov. 30. 10:15

Sziasztok!


Vaktyúknak igaza van abban, hogy sok olyan hatás létezhet - akár a véletlen vagy a placebo is -, amire az ember nem gondolna, és akkor jönnek a csodák...

839. 1e958693ca (válaszként erre: 838. - Cszsuka)
2008. nov. 30. 10:09
:-)
838. Cszsuka (válaszként erre: 837. - 1e958693ca)
2008. nov. 30. 10:02
Egyetértek
837. 1e958693ca (válaszként erre: 830. - Honleány)
2008. nov. 30. 09:30

Szia!

Előrebocsátom, nem kioktatni, és nem kötözködni szeretnék, tehát ne annak vedd!

Nem csodálkozom,hogy fogytál 5 hét alatt 3 kg-ot. Valószínűleg a "felesleges" vizet ürítetted ki. A SG-ben az alábbi vizelethajtó növények, gyógynövények vannak: kukoricafű, málnalevél, pitypang, lapulevél, szilfakéreg, kukoricahaj, tarackbúza, kakukkfű, lucerna, lucernadzsúz, zeller, petrezselyem.

Pl. ha én csalánteát fogyasztok pár napig, nekem is lemegy 1-2 kg, (valószínűleg víz, mert annyit pisilek, mint a fuvaros ló).

Fejfájás: ittál-e eleget előtte? Lehet azért nem fáj, mert mostmár eleget iszol.

A többi is magyarázható a megfelelő folyadékbevitellel. Nem azt akarom mondani, hogy rossz a készítmény, csak azt, hogy nem 'csoda', és 'mindenre' nem is jó.

Magánvélemény: mint ahogy a gyógyteákat is kúraszerűen alkalmazzák, mert hosszú távon a hatásuk kedvezőtlen is lehet, ha szedném, én ezt is csak kúraszerűen szedném.

Hogy Te mit teszel, a TE dolgod.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook