Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a folyamatosan kiújuló hüvelyi candida fertőzés ellen? fórum

Mit lehet tenni a folyamatosan kiújuló hüvelyi candida fertőzés ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
8. Elviracska (válaszként erre: 2. - 2c0bd9b733)
2007. máj. 17. 12:55

Szia


Melyik fogamzásgátlótól volt gondod?


És melyiket szeded ,most helyette?

2007. máj. 13. 21:16
Én is 2 éve orvoshoz mentem vele.kísérletezett rajtam és nem lett jobb nem mondta,hogy diétázni kell én hülye meg nem tudtam.végül grapefruitmag olaj vízben oldva és teafaolaj fürdő na meg persze a diéta.azóta semmi bajom
2007. máj. 11. 19:24
Sajnos a gyogyszeres kezeles mellett szukseges a folyamatos, szigoruan betartott cukormentes (amennyire lehet csokkenteni) es szenhidrat mentes dietaval. Persze nem lehet ezeket sem teljesen kizarni, mert valamit enni kell, de csokkenteni lehet, ha ilyen nagyon hajlamos vagy a candida elszaporodasara. Ja, es az alkohol is tilos!
2007. máj. 11. 15:35
Azt tudom, hogy nagyon makacs egy dolog...mindig visszatér, cukrot és édes dolgokat kerülni kell az étrendből, kenyérfélékből is csak a teljes kiőrlésűeket szabad enni, amiben talán nincs élesztő, és rengeteg zöldséget, gyümölcsöt kell enni, ezt kb. fél évig kell csinálni mellette a doktor utasításait, gyógyszer, stb. be kell tartani.
2007. máj. 11. 14:15
köszönöm, megnézem
2007. máj. 8. 23:41
Nézzétek meg a Van vmi term.gyógyász módszer a hüvelygomba ellen? c.tudásbázist
2007. máj. 8. 13:39
Volt egy időszak, amikor hónapokig küzdöttem nőgyógyászati problémákkal, számos kezelés után pedig kiderült, h a fogamzásgátló tabletta miatt volt. Túl alacsony volt a hormontartalma, és a szervezetem "küzdött ellene" (a dokim fogalmazott így) Felírt egy másikat, azóta kutya bajom!
2007. máj. 8. 08:39
Nőgyógyásznál már 2szer voltam vele felírt mind2 esetben hüvelykúpot ami átmenetileg elmulasztotta... Valószínűleg azért is újult ki mert utánna antibiotikumot is kellett szednem. Várom a hozzászólásokat, akinek van tapasztalata e téren :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook