Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet illedelmesen válaszolni azokra a jótanácsokra, amiket ismerősök adnak születendő gyerekeddel kapcsolatban, és elvárják...... fórum

Mit lehet illedelmesen válaszolni azokra a jótanácsokra, amiket ismerősök adnak születendő gyerekeddel kapcsolatban, és elvárják...... (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 16. 18:41
Én azt szoktam mondani, hogy köszi a jótanácsot, kedvesen mosolygok hozzá és magamban elküldöm az illetőt a fenébe. Ha mindenáron kell rá mást válaszolni, akkor azt szoktam mondani, hogy majd kipróbálom, hátha beválik. És rendületlenül mosolygok. Közben pedig - ritka kivételtől eltekintve - azt gondolom, hogy majd akkor fogadom meg a tanácsot, ha piros hó esik. Van nekem honnan tanácsot kérni, ha szükségem lesz rá, kéretlenül nem vagyok vevő a hülyeségre. De hát az ember lánya ugye igyekszik jólnevelt lenni.:-)
2008. máj. 16. 18:36
a véleményegyezést?
2008. máj. 16. 18:36
Mit lehet illedelmesen válaszolni azokra a jótanácsokra, amiket ismerősök adnak születendő gyerekeddel kapcsolatban, és elvárják......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook