Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit javasoltok, milyen étrendkiegészítőt adjak fáradékony, örökmozgó kamasz gyerekemnek? fórum

Mit javasoltok, milyen étrendkiegészítőt adjak fáradékony, örökmozgó kamasz gyerekemnek? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 4. 08:19
Ajánlom Neked, hogy olvasd el a heti Kiskegyedet (36-os szám), éppen erről a problémáról van szó benne, és pont ezt a kapszulát reklámozzák. Én tavaly, pont ugyan ezt a hirdetést olvastam, és azért vettem meg!
8. SReni (válaszként erre: 4. - Sántakutya)
2009. szept. 3. 20:41
Igen, az Omega3 kid kapszula az, aminek a neve nem jutott eszembe. Tavaly azt szedte a fiam és hatásos volt.Lilás csomagolása van.
7. ae1072e6e1 (válaszként erre: 1. - Sántakutya)
2009. szept. 3. 15:42

Szia!

Nem tudom mennyire segítség Neked, hogy leírom az én tapasztalataimat. Annak idején én a nagy fiamnak Béres cseppet adtam. A kisebbik fiam aki hasonló problémákkal küzd mint a Te gyermeked omega3 szedd s csak pozítiv dolgokat tudok róla mondani. Több féle létezik,s ha érdekel priviben megírom Neked, hogy mi melyiket szedjük. Az interneten találtam rá s pár nap alatt megérkezik. Lehet, hogy van olcsóbb de én ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve.

2009. szept. 3. 11:46

Sziaztok!

Az én kislányom nagyon beteg volt 6 hónaposan.Majdnem elveszítettük.

Vékony,folyton síros baba volt.Egy nagyszerű orvos segítségével meggyógyult.

Utó kezelésként béres cseppet adtunk neki.Megnőtt az étvágya,hízott és nagyo-nagyon ritkán beteg.

Ma 6 éves óvodás,32 kg 115 cm.Nem hájas,de jó húsban van.

2009. szept. 3. 11:41
az én apróságom is most elsős és 18 kg. nagyon vékony és fáradékony nekem bejött az immuno - kid rágótabletta elég huzos az ára de napi egy kell belőle és nagyon jó javult az étvágya és az ellennálló képessége is kb.2 hét után látható a hatása.Koncentráció késség növelésére jó az aloe vera termékekből a gél és a ginko plusz kapszula ezek mind természetes alapanyagok semmi szinezék meg stb.nyugodtan próbáld ki
2009. szept. 3. 10:26
Tizenkét éves. A Mate teát nem ismeren nem hallottam róla de feltétlen utána nézek.
2009. szept. 3. 10:20
Nem tudom hány éves, de a koncentráció javítására én a fiamnak a gyerekeknek való halolaj kapszulát adtam. Most nem ugrik be a neve, de ha eszembe jut, megírom.
2009. szept. 3. 10:03
Próbáld meg a Mate teát. Itt a Hoxán is van rá fórum ha jól tudom.
2009. szept. 3. 09:59
Kérlek segítsetek! Elkezdödött a suli s az én örökmozgó, nagyon fáradékony gyerekemnek kéne valami olyan étrendkiegészítő amitől legalább egy kicsit könnyebben tudna az iskolában figyelni és jobban bírná a strapát. Gondolom csodaszer nincs de biztos van olyan ami egy kicsit segítene neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook