Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1633. veronitas (válaszként erre: 1627. - Zadkiel)
2007. jan. 9. 14:41
köszi, és kitartás neked is!!!
1632. veres
2007. jan. 9. 13:37
Valaki! Az normális ha a vizeletem erőss ammónia szagú! NAGYON!!! Amúgy legalább 3 liter folyadékot iszom. Ez szerintetek a ketózis hatása?
1631. zse pi (válaszként erre: 1629. - Lenor)
2007. jan. 9. 11:58

szia.

Ne keseredj el most, hogy leszoksz a bagóról csökken az anyagcseréd!

A cigitől mindenkinek gyorsabb, de most, hogy nincs nikotin, még ez is lassabb lesz! Úgyhogy fel a fejjel, az pozitívum, hogy nem híztál!

Atkinszezel?

Mert, ha igen, akkor az a székelykáposzta még nem nagyon alkalmas az első 2hétben.

Igyál sok folyadékot, és szedjél Cvitamint, az segíti a zsírégetést.

1630. gyöngyi (válaszként erre: 1628. - Zadkiel)
2007. jan. 9. 10:49

Hát!!!Szeptembertől karácsonyig kb 10 kilót, de a karácsonyi zabálásnak hála 3 visszajött.

Az édeség utáni vágyat elég jó elmúlasztja a krómtabletta.Nekem mér a Norbi csokis puding vált be, de max. hetente 2-szer és bele kell számolni a ch-ba.

1629. Lenor (válaszként erre: 1627. - Zadkiel)
2007. jan. 9. 10:44

Szia!


Én már nem is tudom, mit mondjak. Teljesen le vagoyk törve. Holnap lesz egy hete, hogy elkezdtem, de még nem fogytam semmit. le-fel ugrál a mérleg, de összesen még mindig ugyanott tartok, mint egy héttel ezelőtt.

A sját dolgomat nehezitettem meg azzal, hogy én január 1-e óta nem dohányzom. A nikotin hiányának tudom be, hogy minden este majdnem megőrülök az édességhiánytól. Valójában a nikotin hiányzik, csak ebben a formában élem meg.

Most megpróbálok pozitivan gondolkodni. Már az is előny, hogy annak ellenére, hogy a napi több mint egy doboz cigiről le tudtam mondani, és nem híztam eddig még semmit se. Ki kell tartanom, nem adhatom fel!

A mai menü:


R: sajt

E: székelykáposzta (tejföl és liszt nélkül)

V: virsli

!

1628. Zadkiel
2007. jan. 9. 09:02
Gyöngyi te mennyit fogytál eddig? És mennyi idő alatt?
1627. Zadkiel
2007. jan. 9. 09:01

sziasztok ismét:)


Veronitás hajrá:) Lenor te se add fel...én is fogytam vagy négy kilót már ..de nem az atkins miatt,,hanem mert kihúzták a bölcsességfogamat és szájzárat kaptam,,,tehát csak szívószál és levek...ez borzalmas...éhenhalok:( S.O.S azt mondják hetekig eltarthat....de szeretnék enni:((

1626. gyöngyi
2007. jan. 9. 08:54

A tegnapi napot most pótolom, nem volt időm....

R:kávé tejszínnel, sajt

E:sült hús-pár falat rohanás közban

V:sült hús csalamádéval, Norbi-puding-muszáj volt valami édességet ennnem!!

1625. veres
2007. jan. 8. 19:49

R: 3 virsli

E: cézár sali

U: 2 vékony szelet sajt

V: 3 tojásból, 2 szelet baconbol, 2 szelet hagymából és 2 szelet sonkából rántotta

1624. veronitas
2007. jan. 8. 14:21
ja, nem is tudom, hogy bűnözés-e, de a hétvégén (mindkét napon) ittam úgy 2 deci paradicsomlevet (natúr, no cukor, no minden, azt hiszem, Happy day márkájú), remélem, nem nagyon rontottam el vele az egyes szakaszt!!!
1623. veronitas
2007. jan. 8. 14:20

jelentem: hétvégén is kibírtam, tehát tartom magam az Atkins-féle diétához! :-)

Szombaton sült csirkét ettem, vasárnap sült kolbászt, és mindkettő nagyon finom volt!

Ma már visszafogottabb az étrendem:

R: sült sajt

E: sajt

V: semmi (merthogy már nem ehetek több sajtot ma

:((( ), mert nincs időm főzni, de még boltba menni se.

1622. veres
2007. jan. 8. 07:37

Tegnap:

Reggeli: -

Ebéd: húsleves üresen, cézár sali

Vacsi: cézár sali+ 1 kisebb paradicsom

1621. gyöngyi
2007. jan. 7. 18:33

A mai napom egy kissé félrecsúszott...Az evéssel nem is volt oloyan nagy gond,de az ivás!!Nem a mértékkel volt a baj, hanem a minőséggel.Szóval ittam két pohár édes pezsgőt, két pohár félszáraz bort és még őszibaracklikőrt is!!

Ebédre csak húslevest ettem, utána meg natúr sült husit uborkasalátával-azt lehet!Na jó, ebéd után lecsúszott egy szelet joghurttorta is.Hát a mérleget egyenlőre elkerülöm!

1620. minik3
2007. jan. 7. 18:13

Mától én is Atkinsezek :-) Egyszer már nagyoon bejött! Ez kb. 1 évvel ezelőtt volt, rengeteg sok finom kaját készitettem magamnak, csupa fehérjealapú ételeket, hónapokig tartottam minden gond nélkül. Az életstilusommá vált. Fogytam is kb. 5-6 kilot.


De tavaly sajnos rengeteg stressz ért, nagyon lazára fogtam a diétát, ettem mindenfélét. Mára szinte ujra szénhidrátfüggővé váltam :-(((( De, most ujra megprobálom! Muszáj lesz, mert vissza is hiztam 4 kilot :-(((


Mai eddigi kajám:

R: 3ö dg sajt

U: 30 dg sajt

E: tojásrántotta szalonnával, sajttal, uborka

V: még nem tudom, remélem kitartok és nem eszek semmit CH-tot!


Nálam a tudatalatti és a folytonos stressz az ami befolyásol. Ezt kellene legyőznöm de egyenőre tanácstalan vagyok :-(

1619. veres
2007. jan. 7. 15:19
A reggeli elmaradt. Az ebéd üres húsleves, 1 adag cézár. A könyv azt írja, hogy atkins szerint ez 4g szénhidrát, amúgy meg 7g. Akkor 5 adagot is megehetek? De a sali nincs annyi, majd eszek mellé parit meg ubit vacsira. Szerintetek?
1618. veres
2007. jan. 6. 19:42
Úgy döntöttem, hogy holnap reggel virsli, délben és este cézár sali. Talán! Ma is sok zöldség, és hús. Ahogy olvasom a könyvet lehet, hogy kicsit sok is. A könyv napi 8x0,6l folyadékot ír!!! Lehetséges ez? Én nagyivó vagyok, de az már nekem is sok. Még levessel együtt is.
1617. gyöngyi
2007. jan. 6. 15:01

Az enyém digitális a Tescoban vettem, kb.6000.- forint volt, de mindíg ugyanazt mutatja.

Ma még nem igazán ettem, mert szörnyű fejfájással ébredtem.(megjött..)Kávét ittam már kettőt, meg két szelet sonkát tömtem magamba, mert tudom,hogy muszáj.Vacsira húst sütök, majd abból enni fogok egy kis uborkasalival.

1616. veres
2007. jan. 6. 07:25
Az a lényeg szerintem, hogy ne szőnyegen mérd magad, mert akkor még többet mutat. Egyenes terep!!! Nekem is olyan, hogyha kétszer lépek rá kétfajta súly mutat, de nem fogok 10 ezreket kiadni azért, hogy még többet mutasson.
1615. Lenor
2007. jan. 5. 16:49

Sziasztok!


Nektek milyen mérlegetek van?

Munkából hazaérve egyből mérlegeltem , de ez a nyavalyás mérleg olyan, hogy ahogy billegek rajta, úgy változik a súlyom. Kritikus vagyok magammal szemben, ezért ilyenkor mindig a legmagasabb értéket veszem figelembe, de azért egyáltalán nem mindegy, hogy ha akarom 94, ha akarom 95 kilo vagyok. (Miközben 65-öt szeretnék látni rajt!)

Szóval a digitális mérlegek is ilyen billegtetősök? És mennyiért lehetne beszerezni?

1614. gyöngyi (válaszként erre: 1612. - Veronitas)
2007. jan. 5. 16:29
Jaja! A melegszendvicsem a következő:főtt tarja megkenve egy pici pizzaszósszal rá legalább kétféle reszelt sajt.Isteni!3-4-et meg lehet enni belőle.
1613. veres (válaszként erre: 1610. - Gyöngyi)
2007. jan. 5. 15:33
Köszi a nyugtatást! A zöldségekkel kapcsolatban. Én sajna még nem ehetek gyümit. Jó lenne ha már én is ott tartanék kilóban, de elég nehézkesen megyeget. kb 2kg hétfőtől, bár nem akarok gyorsan fogyni, csak a kitartással van baj. Voltam már 72 is a szülés óta, csak a pici sokat meghagy és nem volt szívem kidobni egy fél danoninot,meg ezt azt. Most a maradékot mindig rátukmálom valakire.
1612. veronitas (válaszként erre: 1609. - Gyöngyi)
2007. jan. 5. 14:04

"Elkeverem egy kis tejföllel, eszek hozzá némi elvágottat, vagy pirítok szalonnakockát és a tésztát melléképzelem."


Hú, ezt a második szakaszban kipróbálom!!!

(amúgy a bolognait/makarónit atkins módra én is ilyen képzelgéses módon készítem/eszem: csinálok egy jóízű kis ragut (darált husi, oregánó, paradicsom), a tésztát meg elképzelem. És ez azért jó, mert amikor tésztával eszem, akkor is tul.képpen a feltét a lényeg. Sőt! Továbbmegyek. Valójában a pizzán is a feltét ízeit kedveljük, nem? Én legalábbis. :)

1611. veronitas (válaszként erre: 1608. - Veres)
2007. jan. 5. 14:01
szia. hát, én elvagyok. most még. de fogok enni zöldséget is majd nemsokára, csak nekem fontos, hogy drasztikusan kezdjek. hiába, ilyen mazochista vagyok. a másik meg, hogy sajnos kicsit elfelejtettem már, hogy pontosan milyen zöldségek férnek bele az első szakaszba, meg méregetni is utálom, úgyhogy inkább nem eszek még egy darabig, jaj, meg hát ez az egy bögre, két bögre is kiborít...
1610. gyöngyi
2007. jan. 5. 13:54
Ja!!!Fogytam vasárnap óta 2 kilót!!!
1609. gyöngyi (válaszként erre: 1608. - Veres)
2007. jan. 5. 13:53

Ehetsz zöldséget nyugodtan csak tartd be az adagot.Egyébként nekem is a gyümölcs hiányzik a legjobban.Ha már végképp nem bírom fagyasztott epret vagy málnált szoktam enni tejszínhabbal.

Én úgy vagyok el kevés kajén, hogy napközben az iskolában nincs időm enni-meg aztán eszembe sem jut.

Túrót azért eszem, mert úgy vettem az eddigi diétáim során észre, hogy az jó nekem...nem hízom tőle és jóllakottnak érzem magam.Elkeverem egy kis tejföllel, eszek hozzá némi elvágottat, vagy pirítok szalonnakockát és a tésztát melléképzelem.

R:kávé tejszínnel. 5dkg füstölt sajt

U:pulykasonka(fúj, nem is szeretem!!!)

E:tejföl túróval,2 virsli

V:tojásrántotta lesz

1608. veres
2007. jan. 5. 13:30
Hogy birtok elleni 1 szelet sajtokon? Ja és zöldségek nélkül? Én megbolondulnék, ha még zöldséget sem ehetnék. Ha már gyümölcsöt nem lehet. Inkább 1 hét alatt csak 1-2kg menjen le, csak ehessek zöldséget. Szerintem így se lépem túl a határt.
1607. veronitas (válaszként erre: 1604. - Lenor)
2007. jan. 5. 11:34

a 25-30 centi nekem leginkább a csípőmről kéne!!!

a hasamról elég lesz 12-15 :))

1606. veronitas (válaszként erre: 1604. - Lenor)
2007. jan. 5. 11:33

régebben nekem a cicimből nem kellett, hogy lemenjen, és nem is ment le, mindig arányosan megmaradt, miközben onnan fogytam, ahonnan kellett.

de most már úgy el vagyok hízva, hogy már a melleimből is kell fogynom, és nagyon úgy tűnik, ott kezdődik el...

1605. Lenor (válaszként erre: 1556. - Egnisz)
2007. jan. 5. 11:29

Szia!


Én is most kezdtem!

Nekem is nagyon kéne a bátoritás, pláne, hogy nincs túl jó h irem. Eddig még csak hiztam, fogyni nem fogytam. lehet, hogy rossz topicon vagyok? :-))

1604. Lenor
2007. jan. 5. 11:26
A legkevésbé azt bánnám, ha a cicim ekkora maradna. De a hasam! abból szivesen legörgetnék 25-30 centit.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook