Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináltok, ha hosszabb ideig fáj a fejetek? fórum

Mit csináltok, ha hosszabb ideig fáj a fejetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. febr. 21. 18:18
Nekem migrénes fejfájásaim is vannak, emiatt ha hosszabb ideig fáj, akkor gyógyszert kell bevennem, mert minnél tovább halogatom annál elviselhetetlenebb. Néha elég ha lefekszem, csend, sötét, nyugalom és elmúlik.
6. 5e67f791bc (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 18:16
Persze, bar az nem hiszem, hogy fogyaszt!:)
5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 18:14
:)) csoki is jo fejfajasra?
2007. febr. 21. 18:13

Vannak kulonbozo gyakorlatok, amiket ha meg tudsz csinalni, kizarhato hogy az agyban legyen valami. Lehet az orvosod meg is csinaltatta veled, bar ezeket neurologian szoktak ha jol tudom nezni. Allj elore nyujtott kezzel egy labra, egy labon csukott szemmel probald mutato ujjaiddal kulon megerinteni az orrodat ilyesmi. Neurologus be szokott utalni MRI-re vagy legalabb egy agyi ct-re.

Nem mindig segit, de van amikor igen a kovetkezo gyakorlat: A parod vagy aki keznel van, fogja meg a kezedet, es a masik kezevel a mutato es huvelyk ujjad kozotti parnas reszet legbelul szoritsa (a tenyeret alulrol es felulrol a ket ujjal) a mutato es huvelyujja koze. Egeszen a csontok talalkozasaig kell benyulni, szoritani, majd lassan szoritva kihuzni, es ezt tobbszor elismetelni es a masik kezen is. Akkor jo, ha faj, bar eleg kellemetlen az "uszohartyank" huzigalasa. Ha vegzett mosson kezet legalabb vizzel.

Ezt egy termeszetgyogyasz ismerosom mutatta egyszer mikor fajt a fejem, es elmult tole, azota is hasznalom, van hogy jo, van hogy nem.

2007. febr. 21. 18:07
A legjobb orvossag sajat meglatasom szerint: a szex:)Ez mindig bevalik! Utosebb barminel, egeszseges, fogyaszt, boldogsaghormonokat szabadit fel, es nem utolsosorban kurva jo csinalni!
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Huenya)
2007. febr. 21. 18:05
Vernyomasodat merte az orvos, vagy te esetleg otthon?
2007. febr. 21. 17:25
Tanácstalan vagyok. Múlt hét hétfő óta szinte folyamatosan fáj a fejem. Orvosnál is voltam már, és kaptam a szemészetre beutalót... Nem tudtok valami tippet adni? Szeretném, ha csak egy kicsit is de jobb lenne...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook