Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináltok, ha hosszabb ideig fáj a fejetek? fórum

Mit csináltok, ha hosszabb ideig fáj a fejetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
127. H MAYA
2007. nov. 7. 19:08
Be egy bogyó és már jól is vagyok,szerencsére ritkán fáj.
2007. nov. 7. 18:58

a masszázs sokat segítene, de a párom nem igazán kapható arra, hogy megmasszírozzon :-(

úgyhogy ha már nagyon kaparom a falat (általában este 9 tájban), akkor hopp egy gyógyszer, aztán várom a csodát......de ezt szinte mindig kivárom, mert ha nem muszáj, nem szedek be rögtön gyógyszert, szedek úgyis eleget naponta...

125. 6ce2d4f283 (válaszként erre: 122. - Hajnalok)
2007. nov. 7. 18:33
Amig birják az itthoniak nyaggatom őket,hogy masszirozzák a fejemet,vagy ütögessék,ez az ami addig használ,amig csinálják.Nagyon nehéz ilyenkor ez tény,mert nem birom a szagokat,a fényt,nem kell a kaja,alig látok,fél oldalam lüktet-szerintem nm kell bemutatni.,és oylan érzésem van,mint ha egy abroncsot erősítettek volna afejemre,és nem jön le az istennek se.És mindenem negatív -talán szerencsére.Amikor igazán elkap eltart hónapokig,hogy naponta előjön,aztán van egy nyugisabb időszak,ilyenkor azért elég egy -egy fájdalomcsillapitó,de az is változó,hogy melyik hat.Ez van.
124. 70a5a27405 (válaszként erre: 110. - Donyta)
2007. nov. 7. 18:07
Lehet hogy migrén?
123. Hela123 (válaszként erre: 121. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 7. 11:31
Ez nagyon durva...
122. hajnalok (válaszként erre: 121. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 7. 11:27
Most nem vígasztallak mert hülyeség lenne, barátom ez katasztrófális lehet hogy tudod így élni a hétköznapi életed? Kapsz valakitől ilyenkor segítséget?
2007. nov. 7. 11:22
Én is állandó fejfájással kűzdök,ami mostanában szédüléssel párosul.Az orvos azt mondta,több tipusú a fejfájásom,nem nagy vigasz,mert nem sokat tudtak segíteni.Ha elkap,akkor hónapokig fáj ébredéstől elalvásig,csak akkor nem,mikor alszok.Szoktam kapni egy hónapos gyógyszer kúrát,de nem sokat ér, az analgetikumok pedig semmit sem használnak,csak az,ha a gyerekek ököllel ütögetik a fejemet.Embert próbáló időszak,ezt csak az tudja akinek van benne része.Ja és idegalapon van az egész.
2007. nov. 7. 10:26

Gyerek korom óta fejfájós vagyok az apukám is az.Két

éve hordok egy mágneses karkötőt kb. 5.000,-Ft volt,

nekem bevált, ritkultak a fejfájások és nincs három napos migrén, nincs 2 Algopyrin 1 Quarelin egyszerre akinek volt már ilyen az tudja miről beszélek.Átálltam az Advil Ultrára ami nem egy erős gyógyszer már az is elég ha fáj a fejem, és elmúlik tőle ami a legjobb.

119. Hela123 (válaszként erre: 117. - 89ae2d5455)
2007. nov. 7. 09:34
Dettó, aurás migrén... Ha idöben be tudok venni 2-3 normál fájdalomcsillapitót, van esély, hogy megáll. Aztán sötét szoba, hideg borogatás, alma-szagolgatás. Ha nem, akkor ügyelet, szuri vagy infúzió.
2007. nov. 6. 17:59
quarelin,nekem csak ez használ.
2007. nov. 6. 16:32
Migrénes vagyok. Ha érzem akkor querlin. Ha az nincs ( és ált. nincs) akkor algoflex forte egyszerre 2. Ha ez sincs akkor fejgörcs, hányás, ügyelet és szuri:-(
2007. nov. 6. 16:04

Én nem szoktam gyógyszert szedni semmire, kivéve erre, 2 órát szoktam kibírni, aztán beveszek vmilyen csillapítót.

mivel másra nem szoktam semmit szedni így hál isten hamar is hat, köbö 15-20 perc alatt.

115. b59d693a46 (válaszként erre: 110. - Donyta)
2007. nov. 6. 15:05
Ezzel sajnos én is pont így vagyok. Van, hogy 3 gyógyszer sem segít. Tudom, hogy ez nagyon sok, de nem lehet kibírni. Van, akinek bejön, hogy alszik egyet, nekem még iszonyatosabban fáj, ha felébredek. Nálunk sajnos öröklődik, anyukám is rengeteget szenved vele. :-(
114. erikpipi (válaszként erre: 113. - B2076ec79b)
2007. nov. 6. 14:54
Hívd fel a dokit, mit vehestz be. Nekem is megmondta mit lehet.
2007. nov. 6. 14:37

adhatnátok valami jó tippet, mert széthasadok :D

Még 5-ig meló és gyógyszert sem tudok bevenni, mert kismama vagyok...

2007. nov. 6. 14:36
tegnap már majd megőrültem a fejfájástól, és nem volt otthon fájdalomcsillapító. Annyira fájt, hogy szó szerint lebénultam, és elaludtam. Mire felébredtem elmúlott:-)
2007. nov. 6. 14:35
Beveszek egy fájdalomcsillapítot.
110. Donyta
2007. nov. 6. 05:10
Már három napja szenvedek tőle, ami nálam sajna rendszeres. Szinte minden frontra érzékeny vagyok, meg az ételekre is némelyikre. Ha mensizem akkor is fáj, igy szinte, nincsolyan amitől ne szenvednék. Pedig szedek megelőző gyógyszert, mégis üvőlteni tudnék. Ilyenkor már beveszek fájdalomcsillapítót, mert aludni sem tudnék.
2007. nov. 5. 21:54
Ha elviselhető akkor nem veszek be gyógyszert, de ha nem akkor igen.
2007. okt. 14. 11:44
Akkor veszek be egy gyógyszert(nagyon jó és hatásos), utánna pedig ledőlök, esetleg közben elalszom és utánna nagyon jó!
107. Donyta
2007. okt. 14. 11:25
Volt olyan amikor 5-6 fájdalom csillapító sem segített. Ilyenkor a falba verem a fejem, addig legalább nem érzem mennyire fáj!!! Fele igaz!!!
2007. okt. 14. 10:52
Látom sokan szenvednek migrénes fejfájástól, sajna én is. Nemrég vettem egy spa méregtelenitő gépet, ilyenkor használom félórát, és a végén jobban vagyok. Szerintem a rajtam átmenő elektromos feszültség valamilyen hatással lehet az értágitásra, nem tudom, a lényeg, hogy működik. Szerintem jobb, mint a gyógyszer, azoknak rengeteg mellékhatásuk van.
2007. okt. 13. 20:52
Én beveszek egy panadolextrát majd egy hosszú kellemes pihenés következik.:-)
104. tengericsillag (válaszként erre: 103. - Rencsicsi)
2007. okt. 13. 20:48
Bizony az anyukák már csak ilyenek!Az enyém tudja hogy utálom ha ilyenkor sajnálnak-babusgatnak,ezért nevetetni szokott.volt egy eset amikor én hullán feküdtem a sötét szobában,anyu meg épp teregetett,jött be "hoztam neked borogatást"cimmel,s teregette a fejemre a vizes bugyikat,olyan vicces volt hogy szívesen gondolok rá vissza pedig piszkosul szarul voltam.
2007. okt. 13. 20:28

Háát vagy lefekszem szunyálni vagy szólok anyukámnak !

Neki gyógyító kezei vannak ám!:D

2007. okt. 13. 20:26
A Mamám szedte a Kefalgint,lehet majd azt is kipróbálom.Régebben Flector port (vizben oldva)is ittam,az is jó volt,most mint már írtam Algo+Coca-cola.Végleges megoldásra még nem jutottam,de már megbarátkoztam vele hogy 12éve szenvedek.
101. Leonka
2007. okt. 13. 20:18
A nővérem is sokat szenved a fejfájástól velem együtt és kapott egy pirulát amit úgy hívnak,hogy Kefalgin. Azt mondja,hogy nagyon hatásos. Már semmi nem használt neki,de ez rövid idő alatt elmulasztja neki. Én még nem próbáltam mert csak receptre lehet kapni és még azóta nem voltam a dokinál de ha kipróbáltam megírom,hogy mi újság.
2007. okt. 9. 14:30
Nekem nagyon erős migrénes fejfájásom volt, hányinger,stb..szerencsére már nem is emlékszem rá milyen!:)Barátnőm ajánlott egy helyet ahol más baját kezeltette, h ott erre is van megoldás.Nekem nagyon bevált...azóta gyógyszert sem kellett bevennem!:)
99. reni79
2007. okt. 9. 12:14
hála isten nekem ilyenkor leesik a vérnyomásom ezért egy kávétól elmulik.
2007. okt. 9. 12:06
A legjobb a fejfájásra,még a migrénesre is,az orgazmus.Én már a neten annyi helyen olvastam,dokim is mindig javasolta,de vhogy úgy voltam vele,hogy örülök,hogy élek,nem a szex jár olyankor az eszemben.De kipróbáltam és baromi jól bevált!Kb. 5-10 perc és sem hányinger,sem fájdalom!És még ott az élvezet is! :)))))))))))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook