Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak? Hogyan segítsek? fórum

Mit csináljak? Hogyan segítsek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 23:31

Butaság lemondani egy randit!

Hogyan segíts? Kérd tőle azt a randit! Simogasd meg, csókold meg, szexelj vele, sétáljatok, töltődjetek fel!

Attól, hogy valaki élete legnagyobb dobására készül, még nem azt jelenti, hogy megáll körülötte/vele az élet!

Sokszor úgy lehet kizökkenteni valakit, úgy támogatni valakit, hogy nem hagyjuk békén, hanem az a támogatás, ha éppen mással van elfoglalva....

Ha pedig nem sikerül mégsem, akkor annak nagyon sok oka lehet, de semmiképpen egy létrejött randi!

Bizti nagyon nehéz egy mozdonyvezetőnek tanulni, de ha nem sikerül sincsen világvége, mert akkor találtok más és más kihívást!

Gondolj csak bele! Ha lesz egy pasi és a férjed lesz, akkor elköltözöl, ha egy nagy dobásra készül az életben, csak hogy ne zavard és úgy támogasd????

8. libikóka (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2021. márc. 10. 23:31

Nem is gondoltam hogy ahol emberek százai vannak rábízva valakire az könnyü lehet:)


Nyegle voltam ,tudom!

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. márc. 10. 23:29

Én 34

Ő 42

Szerintem nagyon okos és értelmes ja és Magyar férfi Német nyelven tanulja ami szerintem nehezít a dolgon.(C1 nyelvtudás)

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 23:22
Nem tudom, hány éves vagy, és mennyi a "férfi", de szerintem nem kell különleges támogatás neki, Ő találta ki, hogy ezt szeretné, bőven elég, ha látja mellette állsz. Szerintem az, hogy lemondod a randit az teljesen marhaság, senki nem tanul 0-24-ben. Ráadásul ez nem egy agysebészet, hanem egy okj-s képzés, ha nem tud megbírkózni a kihívással, akkor lehet nem is való neki...
5. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 23:21
Ok:)Akkor nagyon drukkolj nektek:)
4. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. márc. 10. 23:19

Mèg ha csak ennyiből állna. De tapasztalatból mondom, hogy nem!

Szinte szóról szóra kèrik! Nagyon szigorúak! Ez nem úgy megy, hogy csak felszàll a vonatra aztán nyomja neki! Nem is lehet mindenki mv. Kemény meló!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. márc. 10. 23:14

Azért mert ha nem sikerül a suli(amit nagyon nagyon szeretne) a munkahelye is ugrik.Az első randink lenne,amikor mondtam hogy inkább tanuljon mert látom mennyire kivan készülve azt mondta,hogy ezt nagyon megköszöni!

Mielőtt letettük a video beszélgetést mondtam,h inkább ő jelentkezzen mert nem szeretnék zavarni akkor azt mondta bármikor jelentkezhetem nem zavarok!

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 23:08
Mitől lenne szomorú?Vagy neki te, meg a vonatok.Ne mond le a randit azt a kis feltöltődést.Esetleg kérdezd ki a leckét.
2021. márc. 10. 22:57
Megismerkedtem egy férfival!Nagyon szimpatikus,de közben ő mozdonyvezetői iskolát csinálja!Nagyon szeretné,hogy meglegyen ez a jogosítványa is.Eléggé stresszesek a napjai próbálom nyugtatni/bátorítani szeretném ha látná,hogy támogatom!Még a pénteki randinkat is tolom egy héttel későbbre,hogy ő inkább tanuljon mert kedden lesz egy dolgozata!Miben tudok segíteni?Mit mondjak neki?Olyan rossz amikor szomorúnak látom!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook