Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit álmodhatnak a babák? fórum

Mit álmodhatnak a babák? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 3. 23:06
Remélhetőleg csak szépről.
2022. ápr. 3. 19:08
Csak annyi más furcsa dolgot hallottam már. Hogy ők ismét le születtek és az előző életükben történteket, vagy épp valami ijeszgeti őket. Mondjuk én isa napi dolgokat tudom elképzelni. 6 hónapos lesz 2 hét múlva kisfiam. Volt már hogy szinte kacagott alvás közben. De volt hogy úgy sikított, hogy én is megijedtem.
2022. ápr. 3. 16:31
Pár hónapos volt a kislányom, mikor azt láttam, hogy alvás közben mosolygott, és úgy mozgott a kis szája, mintha szopna. Gondolom, erről álmodott...:))
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 12:32

Ezen én is gyakran gondolkodtam már. Hiszen már a méhben is mosolyognak, vagy a párórás újszülött mosolyog, vagy éppen sírásra gördül a szája.

Lehet a köldökzsinór érintése okoz neki örömöt,kellemes érzést,vagy az anyai szívhang. Esetleg kellemetlen lehet neki már méhen belül egy erős zaj.....Isten tudja.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 09:44
Nagy valószínűleg azt látják, ami napközben történt velük, vagy benyomást tett rájuk. Lehetett egy nagyon kellemes dolog, játszott velük valaki, vagy megijedtek.
2022. ápr. 3. 09:42
Annyira kiváncsi lennék rá, hogy ha sírnak vagy felsikítanak álmukban a babák vagy épp nevetnek mit álmodhatnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook