Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akar tőlem, tulajdonképpen? fórum

Mit akar tőlem, tulajdonképpen? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 22. 22:30
Először azt mondja csak a kezedet kéri, aztan viszi a bankkártyádat is. Jobb egyedül, hidd el nekem. :)
dec. 22. 22:29
Lehet még se akar tőled semmi komolyat. Lehet másokat is hülyít. A pasiknak nem lehet hinni. Mind csaló, szélhámos. ;)
29. gyöngy:) (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 22:13
Testi kapcsolat volt már?
28. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Enissa)
dec. 22. 22:10

Nem írta, hogy nem találkoztak még személyesen, csak az ünnepeket töltötték eddig videochaten.

Ettől függetlenül fura, ha egy pasi nem akarja a kiszemelttel tölteni az éjszakát.

27. jozsi.38 (válaszként erre: 26. - R.Eszter)
dec. 22. 21:33

No álljon meg a bicikli! Nem azt kérte, hogy költözzön oda, vagy vegye el jövőre. Neki jó volt úgy ahogy volt, nem aludt ott, kedves FI téged csak használtak, mint egy papirzsebkendőt. Ebben a "kapcsolatban" ennél nincs több.

Döntsd el, mit akarsz. ha többet, akkor ettől a pasitól szabadulj meg. Ha elég ennyi kapcsolat, akkor, ennyi.

van egy nagy titok, egyébként: a férfiak nem félnek az elköteleződéstől. Csak azzal a nővel nem akarnak tartós kapcsolatot, aki azt hiszi, hogy fél az illető pasi a kötelezettségektől

26. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 18:20
Szerintem egyszerűen megijedt. Most már szabad vagy és talán attól fél, hogy rá akarsz telepedni vagy szaván akarod fogni.
25. _Berry_ (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 13:36
Hát ha ennyi idő alatt nem akart tőled semmit, akkor nem szerelmes beléd, csak olyan vagy neki, mint egy jó barát, akivel jól eltölti az időt.
24. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 11:51
Most látott először élőben? Nem tetszel neki...
dec. 22. 11:49
Elnézést, nem voltam egyértelmű. Szóval, az ünnepek teltek el chattel, mert a lányomra való tekintettel "családdal" töltöttem a karácsonyt, szilvesztert. Találkoztunk mi fizikálisan, hetente többször.
22. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 11:00
A 3 évből a chat szerelem mennyi idő volt és fizikailag mióta vagy hányszor találkoztatok eddig?
21. birebora (válaszként erre: 10. - Liliom10)
dec. 22. 10:46
Nekem is ez jutott eszembe.
20. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 10:26
Várjál. Fiatal vagy még. Időd mint a tenger. Ilyen hülyeségekre főleg.
19. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:59
Kérdezz rá, beszélgess vele erről. Addig, míg le nem ültök, ezt kideríteni, felesleges ezen agyalnod.
18. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:58
Anyukát ismered ? Lehet, hogy visszaváltozott anyuci pici fiává.
17. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:57

Ha évekig chat-en kommunikáltatok, miért vártál ettől valamit is

Biztos én vagyok földhözragadt, de aki x hét, hónap után nem akar találkozni személyesen valakivel, annak ez csupán egy unaloműző szórakozás.

16. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - Liliom10)
dec. 22. 09:57

A hölgy azt kérte, hogy aludjon vele. Azt egy impotens férfi is meg tudja tenni.

40 éves korom óta én is jobban félek a szextől, mint a veréstől, de az alvás nem okoz problémát. :)))

15. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:55

Elég lett volna vacsorára meghívni. Most talán rámenősnek tart, és azt sok férfi nem szereti.

Az furcsa, hogy nem beszéltek a Szilveszterről. Ezt viszont megkérdezhetnéd tőle : " Mi a terved Szilveszterre ?"

dec. 22. 09:55
Azt se lehet kizárni, hogy ő akarja irányítani a kapcsolatotokat, s nem arra vágyik, hogy Te hódítsad meg őt.
13. Teráz (válaszként erre: 12. - Liliom10)
dec. 22. 09:50
Ebben a korban már evidens , hogy nem csak alvás lenne❗️🤪😎
12. liliom10 (válaszként erre: 11. - Teráz)
dec. 22. 09:47
Vagy csak nem aludni akar, de nem meri megmondani.
11. Teráz (válaszként erre: 10. - Liliom10)
dec. 22. 09:46
Erre én is gondoltam .
10. liliom10 (válaszként erre: 8. - Teráz)
dec. 22. 09:45
Talán impotens...
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:40

Az emberek sokmindent mondanak, ígérgetnek azért, hogy a másik azt elhigyje és simulékonyabb legyen.

Nem akart ő soha semmit tőled komolyan.

"aki erre várt régóta, hogy szabad legyek" ezzel is csak hitegetett, mert tudta, hogy válni és költözni nem egy hét lesz.

8. Teráz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:15
Szerintem először próbálj meg beszélni vele , hogy mi a problémája . ... mert van valami❗️
dec. 22. 09:10
Kidobjam? Vagy várjak még?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Karmol)
dec. 22. 09:10
Nem őmiatta váltam el, a férjemnek előbb volt nője.
dec. 22. 09:06
46/N ilyen hulye nem lehet.
4. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 09:05

Itt van ím az alkalom, poroghetsz a farkamon!

Egy netes "szerelemert" valtal?

dec. 22. 08:50
3 éve vagyunk kapcsolatban, (a volt férjemnek is évek óta másik nője van), csak most sikerült külön költözni. A barátom rég elvált, az anyjánál lakik. Közös terveink vannak/voltak, erre vártunk, és most azt érzem, visszahőkölt.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 08:45
Ki a pasid? Róla nem írtál.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook